Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Kad nam ode Markus, otmemo komšijama Daloa da igra za par kila pršute mesečno, eksplodira kod Radonje, i taman kad ga zavaljamo u NBA dođe Teodosić da završi karijeru u dresu najdražih boja, i posle toga postane pomoćni trener, pa onda i prvi (kad Radonja ode u Denver). Taj neki 1 dugoročni plan.

Edited by ljakse
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema sta da se razmislja o tipu, decko je najtalentovaniji srpski kosarkas i prirodna stvar je da imamo za cilj da ga dovedemo.

 

To možda u menadžerskim timovima nema potrebe da se razmišlja, u timovima koji imaju ambicije da pobeđuju itekako ima potrebe.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Nidje veze. Jokic ima presirok raspon napadackih sposobnosti da bi se sveo neki okvir visokog prangijasa, sto se cesto radi.

 

edit: da bre, Perou istice ugovor. Pitanje je koliko ce traziti, ali to bi bilo vrhunsko pojacanje na vise nivoa.

ma sprdam se vise. peroa ce atlanta da produzi, jer im vrijedi vise nego sto obicna statistika pokazuje. s druge strane, atlanta je jedna od ekipa s ne bas duge liste koja dovodi evropske igrace, ali bobi se ni po cemu ne uklapa njihovu koncepciju sa svim suterima i dodavacima.

Link to comment

Kad nam ode Markus, otmemo komšijama Daloa da igra za par kila pršute mesečno, eksplodira kod Radonje, i taman kad ga zavaljamo u NBA dođe Teodosić da završi karijeru u dresu najdražih boja, i posle toga postane pomoćni trener, pa onda i prvi (kad Radonja ode u Denver). Taj neki 1 dugoročni plan.

ovo za teoa se podrazumijeva. prvo ode u nba i u sezoni 16/17 za vrijeme lockouta dovodimo njega, vucevica i peroa. nemoj da bude da nisam upozorio.

Link to comment

ovo za teoa se podrazumijeva. prvo ode u nba i u sezoni 16/17 za vrijeme lockouta dovodimo njega, vucevica i peroa. nemoj da bude da nisam upozorio.

 

moralo bi u 17/18

Link to comment

To možda u menadžerskim timovima nema potrebe da se razmišlja, u timovima koji imaju ambicije da pobeđuju itekako ima potrebe.

Kad neko ima enormnu kolicinu talenta i relativno malo ce te kostati, bice tu nekoliko godina i na kraju ces i zaraditi na njemu, ne propustas da ga dovedes zato sto nije kompatibilan sa nekim saigracem na terenu. To mogu da rade par prebogatih ekipa, Zvezda da tako razmislja prosto bi ispali magarci i za par godina bismo svi verovatno lupali glavom u zid zbog takve odluke kad vidimo kakav je igrac postao.

Link to comment

Kad neko ima enormnu kolicinu talenta i relativno malo ce te kostati, bice tu nekoliko godina i na kraju ces i zaraditi na njemu, ne propustas da ga dovedes zato sto nije kompatibilan sa nekim saigracem na terenu. To mogu da rade par prebogatih ekipa, Zvezda da tako razmislja prosto bi ispali magarci i za par godina bismo svi verovatno lupali glavom u zid zbog takve odluke kad vidimo kakav je igrac postao.

 

Mislim, može da uzmemo Jokića i još jednog centra za skok, samo će neko tu da trpi s minutažom. Mada, možda bi to i bilo dobro rešenje, ja sam skeptičan malo prema tome kakav je Jokić radnik, dobro bi bilo uzeti ga, ali sa ozbiljnom konkurencijom, pa nek se bori. Mislim, to ako budemo imali toliko para da tako nešto radimo.

Link to comment

Jel se to apriori uzima da Cibres ne ostaje? Ili ne racunamo ozbiljno na njega? Meni on deluje sasvim ok kao zamena za skokove, odbranu i po koji PnR, verovatno dosta vise nego sto se moze dobiti od nekog jeftinijeg centra koga bi smo doveli, plus zna ekipu i sistem.

Link to comment

Jel se to apriori uzima da Cibres ne ostaje? Ili ne racunamo ozbiljno na njega? Meni on deluje sasvim ok kao zamena za skokove, odbranu i po koji PnR, verovatno dosta vise nego sto se moze dobiti od nekog jeftinijeg centra koga bi smo doveli, plus zna ekipu i sistem.

 

Ukoliko ne bude nekih iznenađenja, ostaje. Ali teško da je on zamena za Bobija u skoku. Ok je Cirbara, on uopšte nije razočarao, što se mene tiče.

Link to comment

ili da jednostavno škartiraju/prodaju nekoga ako je minutaža problem. Bilo bi glupo propustiti Jokića da bi Mitrović imao prostora. Mislim, nek puste Mitrovića da ide ako je to problem.

Link to comment

bas ce rochesti da dodje u zvezdu nakon ovakve sezone. Kad atlanta pokupi bobija, mi uzmemo peroa.

 

Ne zaboravi da je Rochesti reprezentativac CG i da ce mu simbioza narediti da ode kod Radonje...

Link to comment

Ne zaboravi da je Rochesti reprezentativac CG i da ce mu simbioza narediti da ode kod Radonje...

E.. ali cekao sam te kada ces se javiti i povezati ovo :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...