Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

pričamo o predsedniku kkcz na topiku kkcz, ne vidim problem sem što neko uvlači u priču dačiće i ostale. to bi trebalo da se razgraniči.

 

a što se jokića tiče ne bi me čudilo da ode u denver već sad

Ma gde, nine jokara dpreman za nba, zna to i misko.

Nego, covara nije predsednik ove zvezde vec gospodin milis ninkovic.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

moze, al` znamo na koju stranu ce na kraju krenuti sve i kako ce se zavrsiti.. moze da se presece i batali s` tim

Mogao bi Jokic jednu sezonu u EL pa onda u NBA :)
Mozda da saceka da se rascisti guzva u Denveru.. rano mu je

@iverson :)

Edited by Have_Fun
Link to comment

Ma gde, nine jokara dpreman za nba, zna to i misko.

Nego, covara nije predsednik ove zvezde vec gospodin milis ninkovic.

Mozda bi njemu i bilo dobro da izgubi godinu dana igranja zbog dovodjenja u red na fizickom planu. To je jedino sto ga deli od ozbiljne karijere, a najbrze ce tamo dobiti.

Link to comment

kako ce se Zvezda snaci nakon sto Bobi ode?

igra se dosta bazira na njemu, trebace novi centar, ali gde naci tako dominantnog, itd itd.. cini mi se da je lakse zameniti i M-Willa i Djenku i koga god nego njega..

Hoce li Misko da dogna Jokica?

 

 

Zibres je pristojan centar za nase potrebe, po meni, Nije mvp EL ali to nije realno ocekivati, i Bobi nas je prilicno sve iznenadio. Jokic bi nam legao ko budali samar, uz dovodjenje tipicnog sutera, mada je to malo teze zbog situacije sa strancima, jer ce nam jedno mesto sigurno biti potrebno za pleja, bio to MWill ili neki novi. Od domacih igraca nesto ne vidim ni pleja ni sutera na pomolu.

Link to comment

Jokić nam ne odgovara s obzirom da imamo Tejića. Mislim, voleo bih ja da gledam njih dvojicu zajedno na parketu, ali to bi bilo nešto Mutin Radnički style, a to je slabo za naše ambicije. Nama će umesto Bobija trebati neko da žešće pokrpi skok, kao neki Patrick Young, možda.

Umesto Williamsa bih voleo recimo Rochestija, mada koliko je Radonja lud, ne bi me čudilo da nam sledeće sezone plejevi budu Jović i Rebić, hm.

Link to comment

Vec su spominjali na drugom topicu, ali bi fino bilo da legne Hejslip

Ako je problem sto je stranac.. eno ga vrsni suter (opet spominjem) Dusan Mladjan!
Ako ga dovedu, odmah kupujem Zvezdin dres! :D

Link to comment

 Mislim, voleo bih ja da gledam njih dvojicu zajedno na parketu, ali to bi bilo nešto Mutin Radnički style, a to je slabo za naše ambicije. 

Nidje veze. Jokic ima presirok raspon napadackih sposobnosti da bi se sveo neki okvir visokog prangijasa, sto se cesto radi.

 

edit: da bre, Perou istice ugovor. Pitanje je koliko ce traziti, ali to bi bilo vrhunsko pojacanje na vise nivoa.

Edited by Joe D
Link to comment

Nidje veze. Jokic ima presirok raspon napadackih sposobnosti da bi se sveo neki okvir visokog prangijasa, sto se cesto radi.

 

edit: da bre, Perou istice ugovor. Pitanje je koliko ce traziti, ali to bi bilo vrhunsko pojacanje na vise nivoa.

 

Jbt, ne mogu da verujem, ovde ne sme ništa da kaže remotely protiv Jokića. Uopšte ga nisam sveo na visokog prangijaša, ali bi sa njim, Tejićem, Cirbesom i Kalinićem bili preslabi u skoku za Evroligu. Pošto Radonja često korisiti Kalinića na četiri za još jednog mesta nema. Traži se zamena za Bobija, pa ti vidi da li je realno da ga Jokić zameni što se skoka tiče. Ne treba nam taj tip igrača, u tome je stvar. A i kapiram da je već preskup za nas, tako da džabe sva priča.

Link to comment

Ma gde, nine jokara dpreman za nba, zna to i misko.

Nego, covara nije predsednik ove zvezde vec gospodin milis ninkovic.

 

ja sam čuo čaršijske™ priče po denveru da postoji ta mogućnost. kažem ne bi me začudilo, mada ni meni nije realno. nebitno je kako su nominalno raspoređene funkcije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...