Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

@ goofs

 

secas li se ti rik smitsa? on ne moze u istu recenicu sa ovima ostalima koje si spominjao.

 

sto se bobija tice, on svakako treba da se oproba tamo.

 

Slabo se secam, priznajem, a njega pomenuh zbog fizikalija, bio je dosta tanak, jer je to bila zamerka Bobanu, da je previse mekan.

 

 

E sad baš da nema šanse, nije tako

 

A Rik Smits je bio doktor.

 

Dobro, uvek ima sanse da ti se to desi, ali u njegovom slucaju su one mnogo manje posto ima opciju da bira.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ goofs

 

jeste rik bio dosta tanak, ali je pored sebe imao dejl dejvisa, koji je tada bio jedan od fizicki najjacih ljudi u ligi, a nije da je bila slaba konkurencija. njih dvojica su se bas fino uklapali.

Link to comment

Једино питање је дал Боби може да добије неку добру понуду тамо која укључује минуте солидне и добру кинту. Ако може онда нема шта да се прича.

У супротном дилема је дал да иде негде где неће имати велико поверење у њега и да можда изгуби 2 године, или да иде на сигурно и да забоде неку Барсу и 7 цифара.

Link to comment

Govoris kao da je 7 cifara u barsi lose za nekoga kome je karijera do prije 2 godine bila u ozbiljnom kanalu i ko danas zaradjuje 200k.

Link to comment

On je za startera/6th man u gotovo svakoj EL ekipi, a u NBA bi sigurno uspeo da u vecini ekipa nakupi 15-20min kao apsolutni minimum. Da ne govorimo o totalno bezveznim ekipama, mada tu nikako ne bih voleo da ga gledam.

Link to comment

Mnogo veci problem je brzina. Bobi je spor i to svako ko bude igrao protiv njega koristiti. Mekan je u bloku i ne igra dobro pik. Sa druge strane, niko nece skupljati odbranu i ostavljati otvorene suteve pa ce uglavnom igrati 1 na 1. Nemam pojma, skeptican sam prema roli bobija u NBA.

Link to comment

Sve je to diskutabilno, meni licno deluje da NBA nije za njega iz vise razloga. Ima i argumenata da pokusa ali je rizik, donekle nepotreban. Mene brine vise ono sto nama sledi kada Bobi ode...

Link to comment

Па зато треба да паметно одабере дал ће ко Бодирога Сале и Паљо да се бахати по Европи или да проба у НБА где постоји ризик да неће успети.

Link to comment

bobi ne treba ni sad da igra 1 na 1, a ne u nba, gdje ne mozes na prste jedne ruke izbrojati igrace koji igraju na low postu. u danasnjoj up tempo kosarci s pokretljivim skocnim peticama ja ne vidim bobija u nba, ali ja ga nisam vidio ni u evroligaskoj kosarci.

 

naravno, uopste nemam dilemu da li neko treba da proba da igra nba ili ostane u evropi.

Edited by Timmi
Link to comment

Samo treba zamisliti funkcionisanje Bobija u recimo Ralu gde je Ćaćo plej a Rudi u postavi, prava poslastica za pleja, a i za Bobija.

mislim da je nerealno očekivati da ode u NBA kada sasvim pristojne pare može da dobije u Evropi.

Link to comment

И Руди мож игра у НБА ал овде има улогу алфадога и добру кинту. Мада он је пробао да игра тамо, прошао је искуство, Боби није ал опет Боби има 27 година.

Edited by EmptyClip
Link to comment

Дан након велике победе у Евролиги, против шампиона Европе, Небојша Човић говорио је за Б92 о наредној сезони. Он је истакао да ће следећа сезона бити значајна за клуб.


„Црвена звезда Телеком ући ће у сезони 2015/16. у процес приватизације.“


Link to comment

Milos Ninkovic

 

 

Колики је овогодишњи буџет клуба и можете ли нам нешто детаљније рећи о његовој структури?

- О томе је Небојша Човић причао, али поновићемо: буџет клуба за ову сезону је 3.600.000 евра, уз дефицит од претходних сезона који се наставља на овај буџет и заједно износи 5.600.000 евра. Од буџета, како сада ствари стоје, ми ћемо преко 50%, можда и нешто мање од 60%, имати из сопствених прихода, а то су ТВ права, карте, маркетиншке активности (и ту не мислим на спонзорске уговоре, већ на оне које клуб директно спроводи), по том основу. И на тај начин смо једини клуб из Србије који иде ка самоодрживом пословању.

Ако нису у питању пословне тајне, може ли се знати колики су приходи и профит од мечева са Реалом и Галатасарајем у Арени? Како се они разликују од утакмице против Албе у Пиониру?

- У Црвеној звезди не сме бити пословних тајни, ми смо такав клуб. Шта ту има да се крије колики је уговор играча, колико изађе закуп хале, колика је цена авионске карте, просечна плата запослених и њихов број? Нема ту ништа да се крије, све то мора да буде јавно. Пре него што одговорим на то конкретно питање, морам да нагласим да све оно што се тиче финансија не сме бити тајна. И оно што кажемо да је јавно документујемо на папиру Евролиги уз званичан печат ревизорске институције коју одреди Евролига, а која врши ревизију пословања. Ту тајности нема нити их сме бити. А приход од утакмица против Реала и Галатасараја у односу на утакмицу против Албе... па, не може да се пореди... уопште. Ружно је рећи, али ми смо због утакмице са Албом која је одиграна у Пиониру на приходној страни изгубили више од 120.000 евра. Као што смо толико, и нешто преко тога, изгубили кад смо играли против Куће пред празном халом. Звезда је своју казну Евролиги за дешавања у Истамбулу, ако поставимо ствари на тај начин, већ платила 120.000, и приде још треба да плати ових 30.000, али наравно да ћемо се жалити. Дакле, да свима буде јасно, од утакмицаа са Реалом и Галатасарајем клуб је приходовао по 120.000 евра.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...