Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Onaj Miskov tvit dovoljno govori - Bobi sledece sezone ide u NBA.

 

Koliko ja znam Bobijeva je zelja da ode i oproba se u NBA tako da, ako ga neko bude hteo, ta je prica zavrsena.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci, ko nije noseci igrac, bolje ni da ne igra

 

Pa bolje mu je da igra tamo gde je noseći igrač (naročito u njegovom slučaju) , a Evroliga ipak nije baš slabo takmičenje. Mislim, ajde da se ne vrtimo u krug, nadam se da se slažeš sa tim da treba da gleda kakav će mu ugovor biti ponuđen i da po tome može da proceni kakva mu je uloga namenjena.

Link to comment

Taj masni neki eventualni ugovor koji bi mu bio ponuđen možda sad u Evropi ga čeka i za 2,3 godine ako ne uspe tamo što recimo primer Veselog pokazuje

Link to comment

Pa jeste, pisao sam uglavnom to za sve naše igrače, ali šta kad mi nemamo praktično ni jednog igrača oko koga bi se tamo vrtela igra nekog tima, osim možda Teodosića, a i to je veliko pitanje. A sve su bili igrači koji su zvezde u Evropi.

A ako ima želju onda će i otići, to je do njega, ne vidim kakve veze to ima sa mojim pisanijem na forumu.

Povredu Čabarkape sam pomenuo jer je slučaj prilično simptomatičan,  dobio je samo sikiricu, to nije bilo ni za flagrant foul, samo prosto njegove kosti to nisu izdržale, jbg. Mnogo su jači fizički igrači u NBA, nekada prosto to nečije telo ne može da izdrži. Doduše i to se menja, pošto je Evropa sada puna igrača koji dolaze iz Amerike, tako da za koju godinu možda i neće biti tolika razlika.

 

Cini mi se da malo potcenjujes Bobanove fizikalije, covek ima 130 kila, nije on bas toliko mekan. Tu NBA ligu su godinama igrali Shawn Bradley i Rik Smits recimo, a muvali se oko nje i Ratko Varda, Slavkan i Raduljica, a on je bolji od svih njih, ogromna steta bi bila da ne proba. Plus sto je nedraftovan, znaci moze da ide u bilo koji klub i nema sanse da mu se desi ono sto se Nedovicu desilo.

Link to comment

Ako mu neko ponudi, recimo trogodišnji garantovan ugovor u NBA na 7-8 miliona uz to franšiza bude neka koja konstantno razvija svoje igrače nema teorije da bi trebao da to perskoči.

Link to comment

Taj masni neki eventualni ugovor koji bi mu bio ponuđen možda sad u Evropi ga čeka i za 2,3 godine ako ne uspe tamo što recimo primer Veselog pokazuje

 

Pa neće biti baš tako, pošto će Bobi tad imati 29-30 godina. Ali, nisam govorio o tome, nego da jak ugovor u NBA garantuje igraču da se na njega računa (ukoliko se ponaša profesionalno i radi, naravno), dok sa nekim minimalnim može i da ne dobije šansu.

 

 

Ako mu neko ponudi, recimo trogodišnji garantovan ugovor u NBA na 7-8 miliona uz to franšiza bude neka koja konstantno razvija svoje igrače nema teorije da bi trebao da to perskoči.

 

+1

 

edit - s tim što mislim da tu nije poenta toliko u razvoju, Bobi je igrač u zenitu, on treba da igra, pobeđuje i osvaja valjda sad.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Cini mi se da malo potcenjujes Bobanove fizikalije, covek ima 130 kila, nije on bas toliko mekan. Tu NBA ligu su godinama igrali Shawn Bradley i Rik Smits recimo, a muvali se oko nje i Ratko Varda, Slavkan i Raduljica, a on je bolji od svih njih, ogromna steta bi bila da ne proba. Plus sto je nedraftovan, znaci moze da ide u bilo koji klub i nema sanse da mu se desi ono sto se Nedovicu desilo.

 

Bradley i nije napravio neku karijeru, s obzirom da je bio treći na draftu. A Rick Smiths (prvi na draftu, beše?) je igrao prilično davno, sad nešto nema takvih igrača, malo se promenila igra. Bobiju bi najviše leglo da igra umesto Eatona u nekoj Juti osamdesetih. :)

Link to comment

@ goofs

 

secas li se ti rik smitsa? on ne moze u istu recenicu sa ovima ostalima koje si spominjao.

 

sto se bobija tice, on svakako treba da se oproba tamo.

Link to comment

Cini mi se da malo potcenjujes Bobanove fizikalije, covek ima 130 kila, nije on bas toliko mekan. Tu NBA ligu su godinama igrali Shawn Bradley i Rik Smits recimo, a muvali se oko nje i Ratko Varda, Slavkan i Raduljica, a on je bolji od svih njih, ogromna steta bi bila da ne proba. Plus sto je nedraftovan, znaci moze da ide u bilo koji klub i nema sanse da mu se desi ono sto se Nedovicu desilo.

 

E sad baš da nema šanse, nije tako

 

A Rik Smits je bio doktor.

Edited by theanswer
Link to comment

samo da Boban ne otkaze na leto reprezentaciju zbog priprema za nba  :)

 

 

nego, zamolio bih za link gde se najpre moze ocekivati snimak utakmice protiv makabija

imam sacuvanu za nba, ali za evroligu sam negde zagubio, a ostalo mi u secanuu da ima bar jedan sajt sa snimcima svih tekmi

Edited by pbg12345
Link to comment

samo da Boban ne otkaze na leto reprezentaciju zbog priprema za nba  :)

 

 

nego, zamolio bih za link gde se najpre moze ocekivati snimak utakmice protiv makabija

imam sacuvanu za nba, ali za evroligu sam negde zagubio, a ostalo mi u secanuu da ima bar jedan sajt sa snimcima svih tekmi

https://www.youtube.com/

Link to comment

Realno, Bobi je zaslužio poziv još posle one sezone u Mega Vizuri. Pretpostavljam da je Duda imao noćne more od onog jednog nastupa kada ga je suprotstavio starijem Gasolu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...