Jump to content

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Upravo suprotno, igraju jednu seksi napadacku kosarku.

 

inace, nisam gledao morisa godinu-dvije, ali mi se svidjalo ono sto sam ranije vidjao od njega najvise u nekim preseason utakmicama. Bilo mi je cudno sto nije nasao bolje mjesto u rotaciji. Doduse, uvijek mi je izgledao vise kao dvojka, nego klasican play, pa ga je vjerovatno ubio nedostatak incha.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa neka ganjaju igrace koje mozemo da platimo, Moris mi ionako ne izgleda realno. Nadam se da ce ubrzo doci plej i centar jer nam zadnji put cekanje nije donelo nista dobro (Lipovij).

Link to comment

Kada smo doveli Kalinića, nadao sam se da ćemo poziciju 3 kompletirati sa nekim dobrim šuterom van 6,75, ali odličili smo se za drugi tip igrača. Nadam se da ćemo sada dovesti pleja koji pored dobre asistencije ima i dobar šut. U svakom slučaju dobordošlica Dangubiću i da ga zaobiđu povrede, pa da pokaže šta zna.

Link to comment

Marku Simonoviću, Rašku Katiću, Demarkusu Nelsonu, Ivanu Radenoviću, Tadiji Dragićeviću i Oleksandru Lipoviju su po završetku sezone 2013/2014 istekli ugovori i na taj način je okončana saradnja.

 

Eto bar su neke dileme razresili... Sad 2 stranca i 2 domaca i da zatvaramo radnju za ovaj prelazni rok.

Link to comment

Meni žao što Radenović nije ostavljen kao peti visoki, da bude ispomoć i faktor stabilnosti, ali verovatno je to finansijski neodrživo. Ovih ostalih sa kojima se opraštamo mi nije žao. Raško je kao nešto odigrao u finišu prve sezone, u drugoj se uglavnom raspao. Simonović, Tadija i Lipa su golem kiks onih koji su ih dovodili/uvaljivali (a gle čuda, menadžer im je isti čovek. Nije mu bila mirna savest što nam je uvalio sve ovo, pa je pokušao da se opere Dangubićem. Malo je to, još Jokić i oprostiću mu), posebno prvoimenovani koji se tu predugo zadržao.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...