Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Isto i na kraju, samo bez Filipa

 

Nije bas isto, Novak je poslednju trojku zabio iz izolacije i nakon punog napada, ovu na kraju poluvremena za dve i po sekunde.

 

No, nije to bitno, ne svidja mi se nikako ovo sto Gurovic radi. Kao da svi ovi klinci postoje da bi skakali i trcali za Covica i Sturanovica. Jedino Guduric ima neku slobodu da igra sta hoce koju koristi na pogresan nacin jer ocigledno i njega zabole da se cima. Ali, ovo sto Covic radi u odbrani ne pamtim da sam ikada video, da sam mu trener ne da bih ga izbacio s parketa nego mu ne bih dao u halu da udje. Imas navodno razvojni tim sa gomilom mladih i taentovanih igraca a ti im postavis idiota za trenera i gazdinog sina da privatizuje igru i 'ladi jaja u odbrani.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Јбга немаш тренера.

 

У првом тиму је само Боби осетно напредовао.

У ФМПу криминал, Јуниоров клуб за сиграње. Клинци уче да стоје на тројци и чекају повратни пас.

У јуниорима Клипа ради, од генерације за коју је Кари рекао да је одлична он је избацио Ребића Чворовића и Каплановића за крај клупе првог тима и трибине, Ђукановића Гудурића и Добрића који већ 2 године играју КЛС, и Тејића који је тек примирисао првом тиму где му је тотално нејасан третман.

 

Тое.

 

А Кари узме у Звезди у АБА Бјелицу стави да организује напад. Боже сачувај да Гуровић то ради са Гудурићем у факин КЛС лиги. Или Боришом од 17 година, ма бласфемија.

Link to comment

Јбга немаш тренера.

 

У првом тиму је само Боби осетно напредовао.

У ФМПу криминал, Јуниоров клуб за сиграње. Клинци уче да стоје на тројци и чекају повратни пас.

У јуниорима Клипа ради, од генерације за коју је Кари рекао да је одлична он је избацио Ребића Чворовића и Каплановића за крај клупе првог тима и трибине, Ђукановића Гудурића и Добрића који већ 2 године играју КЛС, и Тејића који је тек примирисао првом тиму где му је тотално нејасан третман.

 

Тое.

 

А Кари узме у Звезди у АБА Бјелицу стави да организује напад. Боже сачувај да Гуровић то ради са Гудурићем у факин КЛС лиги. Или Боришом од 17 година, ма бласфемија.

 

Za ove sto su u prvom timu ne brinem, za razliku od vecine vas mislim da Radonjic odlicno radi individualno sa igracima, ali par puta sam gledao FMP i to sto sam video je uzasno zabrinjavajuce. Hajde, juce Gurovic ocigledno nije hteo da cima Simanica i Stojanovica zbog onog juniorskog turnira koji su upravo zavrsili a i Dobric mu se povredio. Samo sto nije to od juce, uvek kad sam gledao FMP sa Covicem na parketu svodilo se bas na to sto si pomenuo, Skraceni igra pik a ostali bleje i cekaju da vide kome ce da uvali kosku ako mu pik ne prodje.

Link to comment

Cenim da ce FMP biti priveden svrsi tek kada/ako dr Covic zvanicno postane vlasnik KKCZ nakon privatizacije. Do tada - sin Filip, Sturanovic, i slicno.

Link to comment

Мене живо занима шта ће од надолазеће генерације да испадне.

Бориша, Раданов, Сани Аранитовић, Кенић, Ракићевић, Воја, Лазаревић.

 

Гледајући ФМП рекао бих да Лазаревић израста у Лазића. Тројку не мож да погоди ал је физички издржљив и лети по терену и скаче. Кошарке не зна, класичан играч који тренери воле јер је радник.

Воја има менталитет али је технички танак.

Бориша губи драгоцено време, он треба да игра све од 1 до 4, мора да буде незаустављив у продору, да решета са дистанце, да развија кефало и учи игру. Бјелица игра 4 ал има те квалитете па је јако тежак за бранити. Тако и овај мали мора да рашири свој репертоар. Е уместо да се ради са њим он уби време, не унапређује ништа већ сам себи организује шутерске тренинге а на утакмицама игра по минут ипо.

 

Остале нисам гледао. Видео сам на сајту слику ових клинаца након што су издоминирали турнир. Сани изгледа ко пит бул на стероидима, има лист ко Шестић.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...