Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisu zentare, vec je konstatovano da ovi igraci Zvezde nisu simonovici i savovici, nema tu skidanja gaca. Ako bih morao da se kladim u eventualnom polufinalu Zvezda - Partizan, svakako bih se kladio na Zvezdu. Ali jos veci ulog bih stavio ako bi preko puta bila Buducnost, npr.

Jok i nisu. Nakon svakog jebenog meca od pocetka sezone kuknjava "joj kako cemo sa partizanom". 

Link to comment

Jok i nisu. Nakon svakog jebenog meca od pocetka sezone kuknjava "joj kako cemo sa partizanom". 

 

Mislio sam da igraci nisu zentare, jebes navijace.

Link to comment

Nisam primetio da su bas tako otvoreno kukali, mada se njihova jucerasnja partija mozda moze podvesti kao  kukanje spram mogucnosti da sa ovima igraju u polufinalu. Toliko otvoreno su tankovali, da me bilo sramota da gledam.

Link to comment

Mantranje Zvezdinih navijaca o "kosarkaskoj kletvi" koja je bacena na KK Crvena Zvezda i moralnoj vertikali koju ne uspevamo da uspostavimo i time zasluzimo trofeje je verovatno najdugovecniji kosarkaski vic srpske klupske kosarke. Sad cemo, naravno, nastradati kao zbir svih velikomucenika iz crkvenog kalendara jer smo "pustili" utakmicu protiv Partizana, kao da Partizan nije dovoljno dobar da pred svojim navijacima sam od sebe pobedi totalno demotivisanu i umornu ekipu Zvezde, docim, eto, 1 mocna Krka jeste, u svojoj paklenoj dvorani od 36 mesta sa 17 navijaca. Naravno, to za neophodnost da se bude moralni luconosa kako bi se doslo do trofeja vazi samo za nas, za druge je pokazatelj zdravog karaktera velikog kluba napustanje pa nipodastavanje takmicenja, povlacenje ekipe s parketa, ucenjivanje ucescem u reprezentaciji, otvoreno i javno ponizavanje protivnickog tima i trenera, huskanje igraca na kolege iz protivnickog tima i stvaranje atmosfere rata.

 

Naravno, kad Radonjic bude uzeo oba preostala trofeja do kraja zavrsni komentar ce biti da bi bila sramota da ih nije uzeo s obzirom na tih sedam, deset ili dvanaest miliona evra koliko su Arapi, Vucic i konzorcijum svih srpskih firmi upucali u klub.

Link to comment

Ja mislim da je dugorocno za nas bolje da Partizan ispadne u polufinalu i ne obezbedi EL jer ce im to biti udarac od koga ce se oporavljati godinama. A to je najbolje ostvariti tako sto cemo ih u polufinalu izbaciti a ne da se uzdamo u Cedevitu ili Buducnost.

 

Upravo.  Sumnjam da bi Kalinic, Jovic i Dangubic zavrsili kod nas da je ove sezone i Partizan igrao EL. Ne vjerujem kako to ljudi  ne vide.

Link to comment

Mantranje Zvezdinih navijaca o "kosarkaskoj kletvi" koja je bacena na KK Crvena Zvezda i moralnoj vertikali koju ne uspevamo da uspostavimo i time zasluzimo trofeje je verovatno najdugovecniji kosarkaski vic srpske klupske kosarke. Sad cemo, naravno, nastradati kao zbir svih velikomucenika iz crkvenog kalendara jer smo "pustili" utakmicu protiv Partizana, kao da Partizan nije dovoljno dobar da pred svojim navijacima sam od sebe pobedi totalno demotivisanu i umornu ekipu Zvezde, docim, eto, 1 mocna Krka jeste, u svojoj paklenoj dvorani od 36 mesta sa 17 navijaca. Naravno, to za neophodnost da se bude moralni luconosa kako bi se doslo do trofeja vazi samo za nas, za druge je pokazatelj zdravog karaktera velikog kluba napustanje pa nipodastavanje takmicenja, povlacenje ekipe s parketa, ucenjivanje ucescem u reprezentaciji, otvoreno i javno ponizavanje protivnickog tima i trenera, huskanje igraca na kolege iz protivnickog tima i stvaranje atmosfere rata.

 

Naravno, kad Radonjic bude uzeo oba preostala trofeja do kraja zavrsni komentar ce biti da bi bila sramota da ih nije uzeo s obzirom na tih sedam, deset ili dvanaest miliona evra koliko su Arapi, Vucic i konzorcijum svih srpskih firmi upucali u klub.

 

Naravno da je dovoljno dobar, zato meni nije jasan preterani optimizam koji isijava iz pojedinaca koji ocekuju 3-0 protiv njih, cak i kada obe ekipe budu podjednako spremne i motivisane. Ne znam zasto si upleo moralno lucunostvo u pisanje posta da bi iskazao odredjenu poentu, karma i ostale stvari se nisu pominjale na topiku poslednjih godinu dana. Kompleks od imena Partizan vec jeste, i to nije stvar koju treba prenebregavati i nipodastavati, jer realno postoji.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mantranje Zvezdinih navijaca o "kosarkaskoj kletvi" koja je bacena na KK Crvena Zvezda i moralnoj vertikali koju ne uspevamo da uspostavimo i time zasluzimo trofeje je verovatno najdugovecniji kosarkaski vic srpske klupske kosarke. Sad cemo, naravno, nastradati kao zbir svih velikomucenika iz crkvenog kalendara jer smo "pustili" utakmicu protiv Partizana, kao da Partizan nije dovoljno dobar da pred svojim navijacima sam od sebe pobedi totalno demotivisanu i umornu ekipu Zvezde, docim, eto, 1 mocna Krka jeste, u svojoj paklenoj dvorani od 36 mesta sa 17 navijaca. Naravno, to za neophodnost da se bude moralni luconosa kako bi se doslo do trofeja vazi samo za nas, za druge je pokazatelj zdravog karaktera velikog kluba napustanje pa nipodastavanje takmicenja, povlacenje ekipe s parketa, ucenjivanje ucescem u reprezentaciji, otvoreno i javno ponizavanje protivnickog tima i trenera, huskanje igraca na kolege iz protivnickog tima i stvaranje atmosfere rata.

 

Naravno, kad Radonjic bude uzeo oba preostala trofeja do kraja zavrsni komentar ce biti da bi bila sramota da ih nije uzeo s obzirom na tih sedam, deset ili dvanaest miliona evra koliko su Arapi, Vucic i konzorcijum svih srpskih firmi upucali u klub.

 

E, ovo je pravi 1/1 primer prosečnog kompleksaškog rezonovanja navijača KKCZ. Umesto da iskoristiš priliku da ugaziš rivala kad god ti se pruži prilika, i krećeš da im uteruješ strah u kosti, bolje je verbalno se baviti njihovim starim svinjarijama.

Link to comment

Овај тим је показао какву кошарку може да игра током рве фазе ЕЛ. Када се то у некој серији супротстави Партизану који игра са 2 играча ја не видим како овај тим може да изгуби иједну утакмицу. Једино да се опусти превише па да изгуби једну. Исто важи и за серије против Футуре и Сокића.

 

Проблем лежи у чињеници да тим не игра ни близу тог нивоа из прве фазе.

Link to comment

E, ovo je pravi 1/1 primer prosečnog kompleksaškog rezonovanja navijača KKCZ. Umesto da iskoristiš priliku da ugaziš rivala kad god ti se pruži prilika, i krećeš da im uteruješ strah u kosti, bolje je verbalno se baviti njihovim starim svinjarijama.

 

A ovo je pravi primer nepojamno glupavog posta, kad se vec castimo. Niti ja igram kosarku da mogu da "izgazim protivnika", niti igraci Zvezde pisu na ovom forumu da mogu na njemu "verbalno da se bave njihovim svinjarijama" tako da te dve stvari nisu ama bas ni u kakvoj logickoj vezi. Neko ko ume da cita bi primetio poentu koja, onako pojednostavljena, glasi - drekavac ispod kreveta je posledica detinjeg straha a ne toga da zaista postoji i da se krije ispod kreveta. To sa "zasluzivanjem" necega tako sto ce se pokazati odredjeni tip ponasanja nekoliko meseci pre nego sto se desi to sto treba da se zasluzi je sujeverno budalesanje, neprilicno civilizovanom coveku.

 

I ja sam isto popizdeo sinoc ali neku meru bi valjalo imati. Na primer, veoma je nepristojno i nefer prema Partizanu, ali u krajnjoj liniji i netacno, tvrditi da se oni nista ne pitaju na utakmicama protiv nas i da samo od nas zavisi da li cemo ih ugaziti ili necemo. Igrali smo ove godine dva puta protiv njih, jednom kad smo bili u izvanrednoj formi, oba puta smo pokazali da bez odgovarajuceg angazmana mi ne mozemo da prelomimo utakmicu na nasu stranu. Prvi put su nam srezali 20 poena razlike za ciglo 4-5 minuta, drugi put su nam disali za vratom celu utakmicu i ko zna sta bi bilo da nisu promasili brdo slobodnih bacanja. Uostalom, ovaj tim Zvezde je i bez Partizana pokazao vise puta da cim izgubi igru i fokus nema kvalitet da otaljava i onda upada u neverovatno lose (Olimpija, MZT, Neptunas, Panatinaikos) ili u prilicno lose (Valensija, Galatasaraj, Cedevita dva puta na jednoj utakmici,...) serije. Zvezdi su ti padovi u igri zbog gubitka koncentracije i/ili zelje za samoisticanjem pojedinih igraca trademark ove sezone sa kojim Radonjic ocigledno za sada ne ume da se izbori. U igrackom smislu je to zabrinjavajuce ali u smislu nekog sportskog morala nema nikakvog znacaja.

 

U ovom Zvezdinom timu postoje igraci ciji mi se karakter nimalo ne dopada, samo sto za razliku od misljenja vecine drugih u mojoj knjizi ti igraci su pre svega Jovic i Kalinic. Maltene svaki put (uz par izuzetaka) kad smo gubili konce na tim mecevima koje sam pomenuo to se desavalo kad bi njih dvojica pokusali da pokazu kako su opaki igraci i jos opakije face. Ono sto je Jovic sinoc radio je sramota za profesionalnog sportistu a to gotovo da niko i ne pominje. Sa njima dvojicom kao i sa Mitrovicem i Blazicem Radonjic pod hitno mora da prestane da bude drugar na neko vreme.

Link to comment

Naravno da je dovoljno dobar, zato meni nije jasan preterani optimizam koji isijava iz pojedinaca koji ocekuju 3-0 protiv njih, cak i kada obe ekipe budu podjednako spremne i motivisane. Ne znam zasto si upleo moralno lucunostvo u pisanje posta da bi iskazao odredjenu poentu, karma i ostale stvari se nisu pominjale na topiku poslednjih godinu dana. Kompleks od imena Partizan vec jeste, i to nije stvar koju treba prenebregavati i nipodastavati, jer realno postoji.

 

Jok i nisu. Pricamo bajke sve vreme zato sto ovde niko nije spreman da rizikuje i promeni misljenje o necemu, posto se to smatra vrhunskim idiotizmom. Sad cemo sve pogubiti ne zato sto igramo lose vec zato sto biramo protivnika. Valjda su se igraci koji su pre tri dana igrali protiv Chacha Rodrigeza i Rudija usrali od Boza Djumica i Borisa Daloa.

Link to comment

 zvezda bila bolja prosle sezone sa simonom, "bodirogom iz francusku ligu" i " admiralom". radonja nista ne menja u igri. kako poceo u oktombru tako tera i u martu. doduse to mu je tradicija. ne daj boze da nadje u pola sezone nekog Djumica iz Novoga Sada. useravaju mu  se u ekipu otkad je pocela ozbiljna igra preko tejica i mitrovica i ne reaguje cova. ne znam dal je probo da metne vilijamsa na 2

Link to comment

ne daj boze da nadje u pola sezone nekog Djumica iz Novoga Sada. 

 

Budžetom za ovu sezonu nije predviđena stavka "Rebin drugar na klupi"...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...