Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Meni je ovogodišnja Partizanova ekipa daleko odurniija  antipatičnija nego bilo koja prethodna.

 

Pa verujem, a, kao sto rekoh, i ne cudi me. Prirodno je da ti direktni rival vise zapada za oko nego neko ko je svetlosnim godinama ispred tebe.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je ovogodišnja Partizanova ekipa daleko odurniija  antipatičnija nego bilo koja prethodna. Zvezdina sa Gurovićem je bila odurniija  antipatičnija, recimo ali to je bilo pre sto godina..

 

Ova sad je dibidus. I onaj Pavlović vam je sav "dršte me da se ne iznerviram"... Znači već pola tima sam nabrojao naspram našeg jednog igrača. 

 

Zasto? Osim Macvana u Partizanovom timu nema nekog posebnog sabana. Ostali se cimaju onoliko koliko puste da im Doole napuni glavu, narocito ovi mladji, ali uglavnom deluju kao OK momci.

Link to comment

Zasto? Osim Macvana u Partizanovom timu nema nekog posebnog sabana. Ostali se cimaju onoliko koliko puste da im Doole napuni glavu, narocito ovi mladji, ali uglavnom deluju kao OK momci.

 

Mačvan, plus Pavlović koji je 0.8 Mačvana, plus klupa koju sam još u Kupu primetio ali ajde, moguće da preterujem...

Link to comment

Ja bih čestitao ali sam ukapirao da forumski navijači nemaju veze sa matičnim klubovima pa sam u fazonu, najbolje da ću tebi da čestitam. Ko da si pa ti igrao. 

Link to comment

Partizanu svaka cast. Borba, energija, kvalitet Pavlovica i Macvana su veceras bili dovoljni za ovu tuznu grupu gradjana koja je o sebi umislila nesto sto nije ni blizu onoga sto jesu.

 

 

I niko da nam cestita pobedu :(

 

A i zasto bi kad su se ocigledno samo vasi igraci pitali u vezi ishoda utakmice.

 

<_<

Link to comment

Ja bih čestitao ali sam ukapirao da forumski navijači nemaju veze sa matičnim klubovima pa sam u fazonu, najbolje da ću tebi da čestitam. Ko da si pa ti igrao. 

e, kad smo kotoga, bas sam hteo da te pitam, kako si tacno odradio tu tranziciju, ono, da prvo navijas za jedan klub pa da predjes na drugi?

moram to da probam.

Link to comment

macvan je car, ubedljivo najinteligentniji igrac koji moze da igra na svakoj poziciji. a mccabe uzivo prica kako bi proterivao crnce jer mu uzimaju posao, a ovde se nesto pravi.

Link to comment

Ono sto je Luka Mitrovic odigrao u poslednja dva meca nije na nivou seniorske kosarke. Da nisam gledao ostatak sezone, komotno bih mogao da kazem da nisam gledao goreg igraca u zvezdinom dresu, a konkurencija je bas jaka. Tejic je vec neko vreme bolji i ekipa sa njim izgleda bolje, mada to i ne govori mnogo o Tejicu, ali namece pitanje zasto Radonja vise disciplinuje njega kad Mitrovic pravi mnogo gore stvari na terenu.

 

E da, i dalje mislim da nam je Cedevita losiji matchup za polufinalnu seriju od groblja, pa ne vidim da smo tankovanjem ovog meca nesto postigli, osim sto smo nabili samopouzdanje i partizanu, a i nekom drugom eventualnom protivniku u polufunalnoj seriji.

Edited by Joe D
Link to comment

Ne razumem tu logiku, kako nije bitna utakmica u kojoj se odlučuje raspored za plejof a bitna je ona u Realu. Bitne su obe jebiga. A čak i da nije bitna, igraš da pobediš i na terenu ispred zgrade. koji su to karakteri koji nisu motivisani da dobiju utakmicu nerazumem. Ok nisu ni prvi ni poslednji koji biraju protivnika, ali mislim da su pogrešno izabrali ovog puta. A za to što pomažu direktnom protivniku da dođe do Evrolige tek nemam reči. Šta misle da će neko da im kaže hvala, sutra kad se budu otimali o igrače, idioti

Link to comment

+1

 

Luka je ogromno razočaranje. Delovalo je da će Radonjiću uspeti taktika da trgne Blažiča i Luku makar i žrtvovao Kup, ali za sad nema ništa od toga. Šteta što je Tejić presedeo polusezonu. Po ko zna koji put se ispostavlja da nije dovoljno biti mlad, talentovan i davati korektan doprinos na terenu, nego mora da se desi i nekakvo mitrovićevsko pomračenje ne bi li se u Zvezdi afirmisalo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...