Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ovde se, po obicaju, masivno preteruje. Da, bas je skandalozna bruka nezapamcenih razmera ako neki sportski kolektiv u (za njega) relativno nevaznoj utakmici odigra preko kurca i daleko ispod svojih mogucnosti. Potpisujem da nigde na svetu nema toliko laznog moralisanja kao na PPP-u.

 

Ako pak neko misli da ova Zvezda i sa pola snage mora da rutinski tuce ovaj Partizan, u utakmici koja Zvezdi ne znaci nista a Partizanu je biti ili ne biti, to se onda ipak tice samo njega i njegovog izabranog lekara.

jbg, ima nas raznih, tebi je ok da se tim za koji navijaš bruka kurcoboljom protiv najvećeg rivala, meni je to sramota

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mogu ni da čitam postove...ovo je copy  paste prethodnih sezona, samo su se uloge obrnule. Nekada smo mi zapinjali u ovakvim utakmicama, "dva dana posle Reala", a oni igrali preko kurca i govorili vidimo se u aprilu.

 

Sve što mogu sad da kažem je upravo to - vidimo se u aprilu, kada budemo slavili ABA titulu.A pre toga, da se odmorimo malo za prvaka evrope u četvrtak i dobijemo to.

Link to comment

najveći copy paste prethodnih sezona je fakat da smo i dalje seljački klub kome se tresu gaće od Partizana (i ovako sakatog). mislio sam da će ove sezone to malo da se promeni, ali izgleda da definitivno moramo da imamo igrače CSKA kalibra da bi taj luzerski mentalitet nestao.

Link to comment

jbg, ima nas raznih, tebi je ok da se tim za koji navijaš bruka kurcoboljom protiv najvećeg rivala, meni je to sramota

 

Ne radi se ovde o kurcobolji, nego o tome da ne mora da se pogine na terenu u bas svakoj utakmici.

Link to comment

Ne radi se ovde o kurcobolji, nego o tome da ne mora da se pogine na terenu u bas svakoj utakmici.

ja bih u tom slucaju odmah okacio patike o klin

 

nikada nisam kapirao takve ljude.. bilo na utakmici bilo na basketu ispred zgrade

 

 

..ali to sam samo ja jbg

Link to comment

jbg, ima nas raznih, tebi je ok da se tim za koji navijaš bruka kurcoboljom protiv najvećeg rivala, meni je to sramota

 

+1

Link to comment

Ne mogu ni da čitam postove...ovo je copy  paste prethodnih sezona, samo su se uloge obrnule. Nekada smo mi zapinjali u ovakvim utakmicama, "dva dana posle Reala", a oni igrali preko kurca i govorili vidimo se u aprilu.

 

Sve što mogu sad da kažem je upravo to - vidimo se u aprilu, kada budemo slavili ABA titulu.A pre toga, da se odmorimo malo za prvaka evrope u četvrtak i dobijemo to.

 

Коју сигурност ти можеш имати, односно чиме можеш објаснити ту своју сигурност у наше боље партије? Јер ово како сада играмо је доста испод нивоа на ком смо показали да можемо да имамо. ДВ је досад показао да уме да доведе екипу до 100% за завршницу сезоне, ми нисмо.

Link to comment

Ne radi se ovde o kurcobolji, nego o tome da ne mora da se pogine na terenu u bas svakoj utakmici.

ne. radi se upravo o kurcobolji. ogroman je prostor izmedju poginuti na terenu i onoga sto su zvezdini igraci veceras pruzili.

Link to comment

najveći copy paste prethodnih sezona je fakat da smo i dalje seljački klub kome se tresu gaće od Partizana (i ovako sakatog). mislio sam da će ove sezone to malo da se promeni, ali izgleda da definitivno moramo da imamo igrače CSKA kalibra da bi taj luzerski mentalitet nestao.

 

To je i moj utisak. 

 

A ovogodišnji Partizan je retko odurna ekipa sa svim ovim seljačkim loženjem, kreveljenjem i skakanjem na svaku loptu. Jazine su Medison skver garden za ovo.  

Edited by McCabe
Link to comment

A ovogodišnji Partizan je retko odurna ekipa sa svim ovim seljačkim loženjem, kreveljenjem i skakanjem na svaku loptu. Jazine su Medison skver garden za ovo.  

 

Pricas o Kalinicu i Blazicu? Bice da si nesto pobrkao, oni ove godine igraju za Zvezdu

Link to comment

Pričam o Mačvanu i celoj hali uključujući i Tegetliju u prvom redu. Kalinić je ekspresivan ali ne previše.

 

Blažić je budala, tu se slažem. 

Link to comment

Pričam o Mačvanu i celoj hali uključujući i Tegetliju u prvom redu. Kalinić je ekspresivan ali ne previše.

 

Blažić je budala, tu se slažem. 

 

A, znaci sad su i tribine od znacaja za ocenu odurnosti odredjenog tima. OK, znaci da one gusle i svinjsku glavu ipak ne treba potisnuti iz secanja kao nesto sto nema veze sa samim sportom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...