Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Izvučeno iz konteksta, nije bio motivisan da da izjavu.

:D

mrtav ladan je rekao da nisu bili motivisani... pretpostavljam da je protivnik nebitan, pa zato nisu motivisani.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ove dve ludacke trojke na kraju su deo duga koji smo morali da platimo zbog necuveno odvratnog pristupa mecu u drugom poluvremenu i sramotnog ponasanja nekolicine igraca. Voleo bih da mi Jovic i Kalinic objasne cime su oni stekli pravo da igraju preko kurca protiv institucije evropske kosarke kakva je KK Partizan. Ocekivao sam da izgubimo ovu utakmicu, ocekivao sam i prilicno komotnu pobedu Partizana, ali ovakvo bedno, provincijsko ponasanje dela Zvezdinog tima i nipodastavanje lopte koja ih hrani, protivnika koji im je veceras dupe pomerio je ispod svakog nivoa.

 

Mitrovica i Kalinica bih kaznjavao po jednom platom svaki put kad se okrenu prema sudijama i krenu da se prenemazu. Ponasanje Mitrovica mi odavno ide na kurac, s tim sto je to ponasanje iz utakmice u utakmicu sve odvratnije i otuznije.

 

Fuj.

 

Partizanu svaka cast. Borba, energija, kvalitet Pavlovica i Macvana su veceras bili dovoljni za ovu tuznu grupu gradjana koja je o sebi umislila nesto sto nije ni blizu onoga sto jesu.

Link to comment

Zato što im je to posao i iz poštovanja prema samim sebima i igri kojima im je dala sve što imaju, a i u krajnjoj liniji i iz poštovanja prema gledaocima i protivniku.

Pa u prvom poluvremenu ste vodili sedam, do 19-og minuta je bilo nerešeno pa smo mi napravili 5:0. Posle ste logično baldisali i to je bilo to.

Link to comment

Da je obrnuta situacija mislis da bi Partizan odigrao ovako ili bi cepao do kraja bas da dobije Zvezdu u polufinalu a onda ih tamo dobiju jos lakse?

Naravno, ako te vozi ideja da u polufinalu bude mrtvih i ti je ideja da sjebeš rivala, a ne da sebi obezbjediš lakši put do krajnjeg cilja, a to je EL. Znamo svi da će više košarke biti u susretima sa Cedevitom, a to je ipak ono što ovom timu više odgovara, da se igra košarka a ne neke druge igre.

Takođe, ajde da ne spekulišemo šta je ovdje bilo u pitanju - namještanje protivnika ili jednostavno pristup "što bismo se cimali u nebitnoj utakmici protiv napaljenog protivnika kad smo svejedno prvi, a ovo nam je 5. utakmica u 9 dana?" Ovaj drugi odgovor je usput rezultovao i u ovom prvom. Zamjeriti CZ što se nije cimala da dobije Partizana u 1/2 je suludo, bog zna šta bi moglo da bude da serija odlučuje o plasmanu u EL. 

Link to comment

Naravno, ako te vozi ideja da u polufinalu bude mrtvih i ti je ideja da sjebeš rivala, a ne da sebi obezbjediš lakši put do krajnjeg cilja, a to je EL. 

 

Uvek te neke priče kako će "biti mrtvih"... dočim ako se budu sastali u finalu, sve će proći u pozorišnoj atmosferi.

 

Naravno da treba da bude ideja da sjebeš rivala, to je osnovni koncept svakog takmičarskog sporta. Rivala sa kojim trenutno igraš treba pobediti uvek i svaki put. Neko kurčevo biranje protivnika ima smisla samo ako je direktno, tipa biraš prvo ili drugo mesto u grupi, a i tada je otužno. Ovo potencijalno sprečavanje sprskog polufinala je ispod svakog nivoa.

Link to comment

ma bio bi armagedon. krov bi pao na igrace.

 

ja napisah odavno - da napustimo ligu i tako izbegnemo daj uzasni duel sa partizanom.

Link to comment

Jeste nivo jajarenja bio odvratan, ali to što se nisu cimali u nebitnoj utakmici čiji je ishod na kraju ispao i dobar, ne kapiram šta ima ko da im zamjera. Znači samo je pitanje koliko necimanja je previše. Nije da se nismo nagledali toga i na svjetskim prvenstvima.

Da sad ne ponavljam harperovu mantru da ste ekipi koja vam je donijela više radosti ove sezone nego cijeli KK CZ posljednjih 10-15 počeli da lijepite takve ogavne epitete samo na osnovu toga što su tankovali i iskulirali jednu od 50 utakmica do sad odigranih ove sezone. 

Link to comment

zvezdu vode jajare. u upravi su jajare, na klupi sedi mega jajara, a nazalost, kako izgleda i na moje iznenadjenje, i na parketu su uglavnom jajare.

 

svaka dalja rasprava je bespredmetna.

Link to comment

Jeste nivo jajarenja bio odvratan, ali to što se nisu cimali u nebitnoj utakmici čiji je ishod na kraju ispao i dobar, ne kapiram šta ima ko da im zamjera. Znači samo je pitanje koliko necimanja je previše. Nije da se nismo nagledali toga i na svjetskim prvenstvima.

Da sad ne ponavljam harperovu mantru da ste ekipi koja vam je donijela više radosti ove sezone nego cijeli KK CZ posljednjih 10-15 počeli da lijepite takve ogavne epitete samo na osnovu toga što su tankovali i iskulirali jednu od 50 utakmica do sad odigranih ove sezone.

slomio ih talas hejta? Edited by ikar
Link to comment

Jeste nivo jajarenja bio odvratan, ali to što se nisu cimali u nebitnoj utakmici čiji je ishod na kraju ispao i dobar, ne kapiram šta ima ko da im zamjera. Znači samo je pitanje koliko necimanja je previše. Nije da se nismo nagledali toga i na svjetskim prvenstvima.

Da sad ne ponavljam harperovu mantru da ste ekipi koja vam je donijela više radosti ove sezone nego cijeli KK CZ posljednjih 10-15 počeli da lijepite takve ogavne epitete samo na osnovu toga što su tankovali i iskulirali jednu od 50 utakmica do sad odigranih ove sezone.

upravo si opisao decenijski mehanizam funkcionisanja kkcz, koji nam se nepogrešivo obio o glavu svaki put, kao što će i sad, nadam se.

Link to comment

Uvek te neke priče kako će "biti mrtvih"... dočim ako se budu sastali u finalu, sve će proći u pozorišnoj atmosferi.

 

Naravno da treba da bude ideja da sjebeš rivala, to je osnovni koncept svakog takmičarskog sporta. Rivala sa kojim trenutno igraš treba pobediti uvek i svaki put. Neko kurčevo biranje protivnika ima smisla samo ako je direktno, tipa biraš prvo ili drugo mesto u grupi, a i tada je otužno. Ovo potencijalno sprečavanje sprskog polufinala je ispod svakog nivoa.

Srpsko polufinale trenutno može biti u interesu jedino Cedeviti i Budućnosti, bar kad trenutno srpska košarka ima na svojoj strani najkvalitetniji i klub u najboljoj formi. Ako ćemo tako da razmišljamo, što ne bi išla srpska košarka na to da ima 2 EL, pa neka crknu komšije kad nisu u mogućnosti tako da namještaju, jer sve skupa imaju 1ipo funkcionalan klub. 

Link to comment

Naravno, ako te vozi ideja da u polufinalu bude mrtvih i ti je ideja da sjebeš rivala, a ne da sebi obezbjediš lakši put do krajnjeg cilja, a to je EL. Znamo svi da će više košarke biti u susretima sa Cedevitom, a to je ipak ono što ovom timu više odgovara, da se igra košarka a ne neke druge igre.

Ja uvek navijam da se igra sa Partizanom i da se isti pobedi, na stranu sto ne vidim Buducnost i Cedevitu kao toliko lakse protivnike. Stvarno vam je uterao Dule tolike komplekse da ne zekite vise ni da ga nabijete 30 razlike kad mozete. Sta ce biti tek kad se pojačaju.

Link to comment

Ja uvek navijam da se igra sa Partizanom i da se isti pobedi, na stranu sto ne vidim Buducnost i Cedevitu kao toliko lakse protivnike. Stvarno vam je uterao Dule tolike komplekse da ne zekite vise ni da ga nabijete 30 razlike kad mozete. Sta ce biti tek kad se pojačaju.

Ja to uopšte nisam rekao. Poslije polufinala kupa sam rekao "e ako nas ne mogu dobiti na neutralnom terenu nakon što su imali 24h više za odmor, onda nema čega da se plašimo u 1/2 na tri dobivene". Samo što bih ja rado da izbjegnem povlačenje ekipa sa terena, mrdanje koševa i pljuvanje, suzavce, igranje pred praznim tribinama, otimanje pehara i slične "košarkaške" momente. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Samo što bih ja rado da izbjegnem povlačenje ekipa sa terena, mrdanje koševa i pljuvanje, suzavce, igranje pred praznim tribinama, otimanje pehara i slične "košarkaške" momente. 

 

Govorimo o ABA ligi, ne o domaćici, gde se takve stvari ne kažnjavaju.

Link to comment

Govorimo o ABA ligi, ne o domaćici, gde se takve stvari ne kažnjavaju.

Kažnjen je DV i u KLS za povlačenje ekipe ali džabe, šteta je već bila učinjena. Ili neka provokacija ka tribinama gdje će neko od mandrila da pogodi protivničkog trenera upaljačem i ode ti u kurac prednost domaćeg terena, koju si gradio 26 kola, jednim papirom od Radića i Lisca. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...