Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ne znam što bi se vaši igrači cimali, Zvezda je prva na kraju regularnog dela, putovali ste u Madrid, osvojili Kup nakon iscrpljujućeg finala.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja stvarno ne kapiram čemu toliki hejt da se dobije jedna od najnebitnijih utakmica, a ljudi već odigrali skoro 50 utakmica u sezoni i čeka ih još 30.

 

Pa od petka prošlog je ovo momcima peta utakmica, a usput bili u Madridu. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Ja stvarno ne kapiram čemu toliki hejt da se dobije jedna od najnebitnijih utakmica, a ljudi već odigrali skoro 50 utakmica u sezoni i čeka ih još 30.

Pa nije do pobede i poraza, nego do toga sto sam seo uz tv u nadi da cu gledati kosarku. Nista preterano bitno, zaboravicemo do sledece utakmice.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Ne znam što bi se vaši igrači cimali, Zvezda je prva na kraju regularnog dela, putovali ste u Madrid, osvojili Kup nakon iscrpljujućeg finala.

Onda su mogli lepo da izvedu juniore i kadete da se all-starovi ne cimaju

 

A ako su umorni od EL, ovin pristupom ce imati celu sledecu godinu da se naodmaraju..

 

Pizde najobicnije

Kako ih nije sramota.. A i sta mene bole brige kad i njih zabole...

Link to comment

Ja stvarno ne kapiram čemu toliki hejt da se dobije jedna od najnebitnijih utakmica, a ljudi već odigrali skoro 50 utakmica u sezoni i čeka ih još 30.

Da je obrnuta situacija mislis da bi Partizan odigrao ovako ili bi cepao do kraja bas da dobije Zvezdu u polufinalu a onda ih tamo dobiju jos lakse?

Link to comment

Ne znam što bi se vaši igrači cimali, Zvezda je prva na kraju regularnog dela, putovali ste u Madrid, osvojili Kup nakon iscrpljujućeg finala.

Zato što im je to posao i iz poštovanja prema samim sebima i igri kojima im je dala sve što imaju, a i u krajnjoj liniji i iz poštovanja prema gledaocima i protivniku.

Link to comment

Da je obrnuta situacija mislis da bi Partizan odigrao ovako ili bi cepao do kraja bas da dobije Zvezdu u polufinalu a onda ih tamo dobiju jos lakse?

ne. oni bi se setali po terenu i nabijali sampouzdanje svom najvecem rivalu.
Link to comment

evo bobanova izjava... ja prosto ne mogu da verujem kakvi dunsteri vode zvezdu.

Izvučeno iz konteksta, nije bio motivisan da da izjavu.

Link to comment

Ja stvarno ne kapiram čemu toliki hejt da se dobije jedna od najnebitnijih utakmica, a ljudi već odigrali skoro 50 utakmica u sezoni i čeka ih još 30.

 

Pa od petka prošlog je ovo momcima peta utakmica, a usput bili u Madridu. 

 

Da, po tome smo jedinstveni u istoriji, niko do sad nije imao toliki divljački™ broj tekmi.

 

Nadam se da će ovako da prođu i u polufinalu ABA, pizde smrdljive.

Link to comment

Mislim da je ovo poslednja utakmica ovih pickica koju gledam, mogu da osvoje abu, domacicu i evroligu, za ovakve antisportiste se ne navija. Vidimo se sledece sezone .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...