Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

E moj Bobi, jebaće tebe Milutinov kad bude bitno, ako mu nastaviš hraniti ego i samopouzdanje ovom kurčevom predstavom

Edited by James Marshall
Link to comment

Искрено се надам да ће нас запасти Партизан у полуфиналу. Какав одвратан приступ утакмици.

Link to comment

Mitrović je sramotan. Lupaju mu rampe, promašuje jedan na nula kontru, u odbrani ga unose u koš ili obilaze kako ko želi. Đumić je manje hendikep za Partizan nego on za Zvezdu. Sramota.

 

Mnogo lepo je gledati Pavlovića. Igračina.

Link to comment

Ovaj poslednji kos je bio posebno zanimljiv. Bobi ga samo ispraca pogledom bez ikakve namere da pokusa da odbrani kos.

 

Radonja i ekipa na klupi pootpuno opusteni. Nisam video da se neko pomerio u drugom poluvremenu.

 

Sramna utakmica.

Edited by katamaran
Link to comment

Kakva ogavna OGAVNA grupa (aj recicu) kosarkasa

 

Picke bezmude bez srca i zelje za borbom, pobedom, igrom

 

Zelim da mi vrate nazad 2h zivota.. Mogao sam nesto pametno da radim

 

Npr da gledam How to train your dragon 2 ili igram Curve ili jednostavno spavam

 

Evo DV se sprda kao dobija tehnicu.. Laganini..

Link to comment

Ja sumnjam da su namerno pustili. Imali su u podsvesti da je možda i bolje da izgube plus su umorni. Ako su pustili namerno, onda im želim ispadanje u polufinalu i to od tog željenog protivnika.

Link to comment

Ma nije kosarka za nas i to je to. Ne znam kako ih nije bar malo sramota ovog jajarskog pristupa, trebao je Partizan da ih nabije 30 razlike, mada i ovako ih lepo jebu. Nemam reci da opisem ovo sto je veceras prikazano.

Link to comment

stvarno nisam ocekivao ovakav nastup. imali smo mi kojekakvih sastava, ostajali sa cetvoricom na parketu, gubili od boljeg partizana i 30 razlike... ali se nikad igraci nisu setali po terenu niti ih je mrzelo da skoce. jesmo li igrali dobru kosarku ove sezone? verovatno jesmo ali ja se toga ne secam. pamtim samo ovo odvratno ponasanje, nipodastavanje sporta i navijaca. ne verujem da je direktno kalkulisanje u pitanju. u pitanju je karakter skorojevica koji ne umeju da se ponasaju, niti da prepoznaju sta je zaista vazno. bednici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...