Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema sekiracije, ucinice plezir publici i izaci ce iz hale kao heroji. Mozda jos par puta pokazu karakter pa umesto tehnicke odu kod Duleta i zamole ga da skrene paznju igracima da se neke stvari ne rade.

 

Steta sto je Aranitovic danas igrao, mogli bismo da probamo sa petorkom Rebic - Aranitovic - Dangubic, Kaplanovic i Tejic a da ove druge igrace sacuvamo (bukvalno) za utakmicu sa Makabijem.

na to sam mislio na nasem topicu

Link to comment

Smarate sa Mitrovićem, svi su užasni uklj. Radonjića. 

 

Ali Mačvan koji posle kontakta telom sa Mitrovićem pada na kolena u stilu Luisa Suareza :D :Hail:

Link to comment

Realno jesu se sudije malo uklopile u ovu svečarsku atmosferu, Pavlović pravi faulove bez ikakvog napada na loptu, ali mu se to ne sudi kao namjerna, (ovo zadnje čak ni kao faul) dok se Mačvanu svakakva bacakanja u napadu sude kao faul odbrani, ali dobro, svejedno je ova utakmica sviranje krasnom, pa neka i sudije sviraju krasnom. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Sutnuli smo 30ak trojki, zanimljiva statistika

Bar cemo ih izbeci u 1/2 finalu plejofa

U pravu je bio ko je napisao da je bolje da odustanemo od takmicenja kako bismo ih izbegli.

 

Mislim, aman.

Link to comment

Vujošević dobio tekmu taktikom sve na Bobija, ostali neka šutiraju, šta hoće nek rade.. Ogavna tekma sa naše strane, verovatno najgora ove sezone.

Link to comment

Ček bre, je li to bi statistika da smo izveli 1 bacanje od početka utakmice? Mislim, to govori vjerovatno više o nama i govnjivoj igri nego o suđenju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...