Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

To su bocni udari sa namerom da se uzdrma jaka zvezda. Kome je to u intresu? Neki mediji otvoreno rade protiv nas...

 

Bilo bi bas lepo da Bobi ode u Barselonu i naplati se za nekoliko zivota. Retko gotivan lik. Takodje, nije bez znacaja ni to da bi u tom slucaju iz Zvezde vec drugu sezonu zaredom otisao igrac jednom evropskom velikanu, nakon sto je prosle godine Demarkus otisao u Panatinaikos. Kudos to Radonja.

Link to comment

pa nije nemoguće da se sa miškom smuti nešto pa onda podeli, mada nisu ni kupci sisali vesla...

 

Ma, nema od toga nista, eventualno ako naprave neki majmunluk sa Bobijevim platama do kraja sezone, kao sto je bio slucaj sa Nelsonom. Sto se nadam da nece.

Link to comment

Posle ovakve sezone lagano bi ga prodali za ozbiljnu kintu. Mene vise brine sto Misko nije sisao vesla pa ce gledati sam da uzme obestecenje (bonus za ciste papire)

Edited by katamaran
Link to comment

Posle ovakve sezone lagano bi ga prodali za ozbiljnu kintu. Mene vise brine sto Misko ije sisao vesla pa ce gledati sam da uzme obestecenje (bonus za ciste papire)

 

Aman, pa nije Barselona mutava. Mislis da oni nisu ukalkulisali u cenu to da ne moraju da placaju obestecenje za Bobija.

Link to comment

ne isplati mu se da ozbiljno narušava odnose sa evroligaškim domaćim klubom, i to još onim koji koristi njegov skauting je bez problema preuzimao njegove škartove, mada i odlazak u barselonu, pa još transfer, nije nešto sa čim se olako prave kompromisi.

Edited by Malvo
Link to comment

ne isplati mu se da ozbiljno narušava odnose sa evroligaškim domaćim klubom, i to još onim koji koristi njegov skauting je bez problema preuzimao njegove škartove, mada i odlazak u barselonu, pa još transfer, nije nešto sa čim se olako prave kompromisi.

 

Opste je poznato koliko ja volim zalizanog govnara ali mi ove godine nismo uzimali nikakve njegove skartove vec igrace koji itekako mogu da nam koriste. Nama njegovi igraci trebaju da bismo drzali kvalitet, ako smo mudonje onda imamo i-ha-haj nasih mladih igraca koje mozemo da isforsiramo za prodaju.

Link to comment

Ma ozbiljan biznis je u pitanju, a ova dvojica su namazana svim farbama i nema šanse da zbog nekih ličnih tripova ugroze poslovne interese. Ćoki standardno patkometriše po medijima, a Miško se prvi put upecao, bar meni tako deluje.

Link to comment

Ma ozbiljan biznis je u pitanju, a ova dvojica su namazana svim farbama i nema šanse da zbog nekih ličnih tripova ugroze poslovne interese. Ćoki standardno patkometriše po medijima, a Miško se prvi put upecao, bar meni tako deluje.

 

Covic je retardirani, iskompleksirani mandril, progovorio bi na lakat kad mu nesto nije po volji. Ispeglace se ovo ali nije bilo nikakve potrebe da se bilo sta pegla. Neverovatno konfliktna licnost, kako zine odmah znas da ce nesto da zasere.

Link to comment

Ma ozbiljan biznis je u pitanju, a ova dvojica su namazana svim farbama i nema šanse da zbog nekih ličnih tripova ugroze poslovne interese. Ćoki standardno patkometriše po medijima, a Miško se prvi put upecao, bar meni tako deluje.

 

ja mislim da nije mogao da iskulira kad mu je vec palo na pamet. previse je dobra fora.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...