Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

A, dobro, jebi ga, realno je zicer da se pecne Doole zbog onog budalesanja.

 

Zeravica ima covek 85 godina, tri ugradjena baj-pasa ali je jos za zivota sebi obezbedio mesto medju legendama. Taj je zajeb'o smrt odavno kako god okrenes, pominjace se dok je god kosarke kod nas.

 

svakako, ali ga ni u neizbežnoj smrti ne moramo kaljati uvlačeći ga u blato današnjice...

Link to comment

Komsije, da li ste za dogovor? :)

 

Mi vama prepustimo kup, vi nama pobedu u sledecem ABA kolu, a onda u finalu plej ofa nek pobedi bolji :D

 

ja sam da mi odradimo isto onako kako bi dulence odradio u obrnutoj situaciji.

da li bi dulence dao sansu zvezdi da igra evroligu, ako to moze nekako spreciti?

Link to comment

O ćemu se radi s ovom prokletom 1-3-1 zonom i kako je moguće da protiv toga numemo da organizujjemo napad? Bilo je teško i protiv Panatinaikosa i protiv Partizana.

Link to comment

A jel postoje neke fore osim šuteva spolja da se ta odbrana razbije? Primetio sam da smo uglavnom prodorima uspeli nešto da uradimo.

 

:lol: 

 

Jbg, napraviti otvoreni šut je cilj igre. 

 

Elem,  naravno da može. Kvalitetne prodore smo uglavnom imali na čoveka, pošto Partizan loše štiti obruč.

Link to comment

dobro ste igrali protiv zone ili smo mi loše igrali tu zonu kako god hoćeš. kad nam je trebalo par odbrana na 6,7 razlike u zadnjoj na tu odbranu smo uvek primali lagan koš. 

Link to comment

ta zona je vecinom izgledala smijesno i nakon 2-3 pasa smo imali potpuno otvoren sut. od toga vise nije potrebno.

 

 

:lol:

 

Jbg, napraviti otvoreni šut je cilj igre. 

 

Elem,  naravno da može. Kvalitetne prodore smo uglavnom imali na čoveka, pošto Partizan loše štiti obruč.

 

Kapiram. Znači mi smo mnogo hendikepiraniji lošim šutom nego što sam preptostavljao. 

Link to comment

o tome već mesecima tupimo, jbg. to je jedna od dve greške, u inače solidno posloženom timu. druga je preterano optimistično preveliko oslanjanje na mitrovića.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...