Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

E jbg, nije realno da nam svaku utakmicu sude Belosevic, Radovic i Dozai. Moraju i ovi mladji da stasaju, a gde ce da stasavaju ako ne na ovakvim utakmicama koje nose odredjenu tezinu, a opet nisu presudne. Recimo da je to neka logika. Mada je istina da je ovaj drugi sudijski esalon dosta losiji od prvog.

 

Ova trojica juce su cak bili neusaglaseni u par navrata, upadali jedan drugom u teritoriju (onaj sto je neposredno blizu ne svira faul, pa mu ulece ovaj drugi sa 10 metara da svira, time na neki nacin ponizava ovoga sto je bio blizu, kapiram da se to tako ne radi, tj. ne bi trebalo).

 

Ne mora svaku ali bar derbi lige bi trebalo da sude najbolje sudije. To je neki dobar obicaj u svakom sportu i svakoj ligi. Takodje, cini se da je ABA liga nekako usvojila da nase utakmice rezultatski nisu problematicne pa nam uredno isporuce neke trecerazredne sudije koje onda prave ovakva sranja. Nije da nismo i mi povremeno profitirali od njihovog neznanja, pada mi Igokea na pamet, ali generalno je sudjenje na nasim utakmicama postalo lose cak i za standarde ABA lige. Kad na to dodas da ti isti igraci koji imaju takvo sudjenje tri-cetiri dana pre i posle toga igraju Evroligu onda i ne cudi sto se iznerviraju i ne kapiraju sta im se i zasto sudi. Sad je i Radonjic iznenada postao narocito problematican trener, jedva da prodje utakmica u ABA ligi da mu sudije ne zalepe tehnicku.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbitnije je da odigramo što bolje u EL i što manje utakmica protiv kluba koji psihopata vodi. Trofeji nam ne ginu.

 

Ne znam da li je ikad bilo prilike da nas preuzme npr. Saša Obradović, verujem da jeste... I jbg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

 

 

Ne znam da li je ikad bilo prilike da nas preuzme npr. Saša Obradović, verujem da jeste...

Sam je istakao prilikom gostovanja Albe da nikada nije bilo zvanicnih razgovora na tu temu.

Link to comment

Јављају да је Жеравица у критичном стању у Шпанији, једни да је доживео тежак срчани а други мождани удар.

Link to comment

Ma, PO ce suditi najbolji, tu nema dileme, samo mi nije jasno da se za derbi lige ciji je rezultat znacajan za konacni poredak na tabeli delegiraju nekakvi rutesici, koljensici i majkici.

Jao nemoj samo najbolji da nam sude, seti se finala u Laktašima...

Inače, juče je bilo zaista loše sudjenje.Pogrešili su par puta na našu štetu na početku, pa su iznervirani reakcijom zvezdinih igrača, klupe, pa i publike kasnije terali mak na konac...i drkali nas još više. Mislim kad su uspeli da onako izbace iz takta Bobija...al dobro, nije ni prvo ni poslednje loše sudjenje u ABA ligi, mene ipak više brinu sudije u plej ofu. Ono što bi najgore bilo je da sude srpske sudije, jer oni su na kraju balade, uvek nekako duletovi, taman koliko treba. I nije da mislim da će to odlučivati.Verujem da smo toliko bolji, da čak ni sudije ne mogu da im donesu prolaz dalje, ali ne bih voleo da se bavimo uopšte lošim sudjenjem u poluifnalu...

Btw dva najbolja igrača su nam trenutno Lazić i Tejić, bar je meni uživanje da gledam koliko utiču na dešavanja na parketu. Marcus je malo u downu, ali očekujem da uništi nekog uskoro.

Link to comment

Јављају да је Жеравица у критичном стању у Шпанији, једни да је доживео тежак срчани а други мождани удар.

 

uh...nadam se da ce biti dobro.

Link to comment

I ja isto, ali jbg, ima on godina...btw, skoro sam uhvatio neki dokumentarac na RTS o počecima naše košarke. Govorili su Bora Stanković, Žeravica, Kalember, Daneu itd. Glavni utisak mi je bio kako su to sve fini i pametni ljudi bili u svoje vreme.

Link to comment

Ако мислимо на исту ситуацију, Лука је направио фаул у нападу.

Faul je bio  pre toga pa Luka nije ni smeo da krene ka kosu ,inace u toj kontri gde je bio faul nije bilo tri nasa nego dva ukljucujuci Luku

Link to comment

Jao nemoj samo najbolji da nam sude, seti se finala u Laktašima...

Inače, juče je bilo zaista loše sudjenje.Pogrešili su par puta na našu štetu na početku, pa su iznervirani reakcijom zvezdinih igrača, klupe, pa i publike kasnije terali mak na konac...i drkali nas još više. Mislim kad su uspeli da onako izbace iz takta Bobija...al dobro, nije ni prvo ni poslednje loše sudjenje u ABA ligi, mene ipak više brinu sudije u plej ofu. Ono što bi najgore bilo je da sude srpske sudije, jer oni su na kraju balade, uvek nekako duletovi, taman koliko treba. I nije da mislim da će to odlučivati.Verujem da smo toliko bolji, da čak ni sudije ne mogu da im donesu prolaz dalje, ali ne bih voleo da se bavimo uopšte lošim sudjenjem u poluifnalu...

Btw dva najbolja igrača su nam trenutno Lazić i Tejić, bar je meni uživanje da gledam koliko utiču na dešavanja na parketu. Marcus je malo u downu, ali očekujem da uništi nekog uskoro.

 

Jedina dilema je da li je ovo za :isuse: ili :lolol: ili :frust:

Link to comment

I ja isto, ali jbg, ima on godina...btw, skoro sam uhvatio neki dokumentarac na RTS o počecima naše košarke. Govorili su Bora Stanković, Žeravica, Kalember, Daneu itd. Glavni utisak mi je bio kako su to sve fini i pametni ljudi bili u svoje vreme.

Zeravicu sam imao priliku da gledam i uzivo na nekoj promociji. stvarno divna osoba.

Link to comment

ljudi, nema potrebe za šalama preko čoveka koji je u teškoj situaciji. 

 

A, dobro, jebi ga, realno je zicer da se pecne Doole zbog onog budalesanja.

 

Zeravica ima covek 85 godina, tri ugradjena baj-pasa ali je jos za zivota sebi obezbedio mesto medju legendama. Taj je zajeb'o smrt odavno kako god okrenes, pominjace se dok je god kosarke kod nas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...