Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pretpostavljam da se rukovodio time da Barać i Bilan protiv Tejića ne bi dali koš samo slučajno.

:lolol:

 

tejic je mogao odavno da udje umesto mitrovica koji je vec 14 minuta bez izmene.

Link to comment

Tejicu majstore! Jaka pod hitno na neki reset. Nestvarna odbrana u poslednjoj cetvrtini, i ovih 5 poena su dali slucajno. Vrlo zanimljivo sudjenje ima Zvezda u poslednje 2 utakmice. A jako me zanima kakvo ce biti u sledecoj.

 

Ramljak, Barac, Zubcic, Bilan, Delas 1, Delas 2... Sto kaze moj drug, meni to sve nekako isto :D

Link to comment

Sudjenje je bilo perfektno, bas onako da aplaudira sirotinja raja. Ako se ne varam bar jedan od ovih velemajstora je ulepsao i utakmicu u Novom Mestu. Steta, mogla je biti dobra utakmica dve najkvalitetnije ekipe u ligi.

 

Vilijams. :isuse:

Edited by harper
Link to comment

Ali, odbrana u poslednjoj cetvrtini. :lolol: Cedevita je dala jedan kos iz odbijene lopte i skoka u napadu i jednu trojku iz ocaja preko ruke u poslednjoj sekundi napada.

Link to comment

Ја не знам ни како бих назвао његов наступ вечерас.

jbg, možda ga je uznemirila sudijska nepravda.

 

ili komentari na socijalnim mrežama.

Link to comment

Nakon utakmice bobi je prisao sudijama I izvinio se. Tejic mora da poradi na nogama. Kao da nije dovoljno radio na atletskim sposobnostima. Kad to unapredi bice zvijer od igraca. Glavna bobijeva karakteristika u prvom dijelu sezone je bila to sto je popravio kretanje I u stvari se jako malo rvao sa protivnickim centrima. Ne razumijem zasto to ne koristimo nego smo se vratili na zidanje I nekakve besmislene akcije gdje dobija loptu na 4 metra ledjima okrenut kosu. Sudjenje jeste bilo lose.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...