Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

cist faul marjanovica nad baracem a nemac levom rukom pa se iscudjava.cc

Taj faul Bobija bi imalo smisla svirati kad bi se svirale i sve one sekirice po Marjanoviću...

 

Ovako za ovlaž guranje se svira, a kad neko mlati Marjanovića, onda ništa, i naravno da će ljudi da pizde...

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Morate da iskulirate pod hitno.

Nemoguće dok je Kalinić na terenu. On u ovakvim trenucima ulazi u svoj "sad ću sve da ih pokidam" mod, a bio je baš dobar iz drugog plana do sada.
Link to comment

nisam video sta je prethodilo bobanovoj tehnickoj. cirbesov faul je bio cist ko suza. ko bi da povlaci ekipu sa terena nek mi se napase muda.

 

nista od ovoga se ne bi desilo da nismo poceli drugo poluvreme jedinom igrom kojom ne mozemo da pobedimo cedevitu - guranjem bobanu da zida protiv baraca. zasto to igramo, ne znam. meni je najlakse da pretpostavim da je to zato sto je radonja los trener.

 

inace, uprkos njemu cemo rutinski uzeti aba ligu. previse dubine i kvaliteta za ostale imamo.

Link to comment

nisam video sta je prethodilo bobanovoj tehnickoj. cirbesov faul je bio cist ko suza. ko bi da povlaci ekipu sa terena nek mi se napase muda.

 

nista od ovoga se ne bi desilo da nismo poceli drugo poluvreme jedinom igrom kojom ne mozemo da pobedimo cedevitu - guranjem bobanu da zida protiv baraca. zasto to igramo, ne znam. meni je najlakse da pretpostavim da je to zato sto je radonja los trener.

 

inace, uprkos njemu cemo rutinski uzeti aba ligu. previse dubine i kvaliteta za ostale imamo.

Pogledaj na čiju izjavu sam naslonio ovo o povlačenju ekipe, pa će ti valjda kontekst te rečenice biti jasniji. Naravno da bi to bilo neopjevano bezobrazno i glupo. 

Link to comment

Ne znam što su koji kurac toliko nervozni. Jebale ih sudije. neka Radonja vrši pritisak ako mora, ili još bolje Neša Ilić

 

Užasno su psihički pripremljeni za ovo, a utakmica čak nije ni bitna. Ne smem ni da pomislim kakav će raspad da usledi, ako krenu da nas jebavaju ovako u plejofu. 

 

btw, Bobi se i na prvoj utakmici protiv Cedevite ovako iznervirao.

Link to comment

Pogledaj na čiju izjavu sam naslonio ovo o povlačenju ekipe, pa će ti valjda kontekst te rečenice biti jasniji. Naravno da bi to bilo neopjevano bezobrazno i glupo. 

ma znam da polemišeš sa bradilkom, nego mi prosto ide na jetru to stalno poredjenje sa vujosevicem. koga vise zabole sta taj psiho radi, dovoljno je da se na 5 topika samo o njemu piše, ne moramo i ovde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...