Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ja mislim da je to što su Kaplanović i Čvorović u ovoj situaciji pridruženi prvom timu pre dokaz da se na njih ne računa, jer nisu odigrali ni minut. Tako je bilo prošlih sezona i sa Smiljanićem i Đokićem, recimo (dobro, Đokić je malo igrao, ali silom prilika). Kapiram da će Gudurić sledeće godine biti uveden u prvi tim sa nekakvom minutažom, sigurno većom od Rebića ove. Pod uslovom da se u klubu radi planski, a čini mi se da se ipak radi.

 

Moze biti da si u pravu, tako nesto je i meni palo na pamet. Pokupe neke igrace za trening a ove na koje se ozbilnije racuna puste da nabijaju minutazu u FMP-u. Samo sto to nije bas fer prema Kaplanu i Cvorovicu, oni su negde vec mogli ozbiljno da igraju ove godine. Puna nam je KLS matoraca i polurekreativaca, treba gurati sto je moguce vise klinaca.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg Moco, u 20 godina mu treba da igra, vise nego da trenira. Mada kaplanovic dok ne nabaci snagu, potpuno mu je svejedno. 

 

Guduric je bio u ozbiljnim planovima za ovu sezonu, pa sam se iznenadio kad je otpao. Ovo sto kaze kobni mi najavise ima smisla, a moguce da je to malo visei zelja davidimo Gudurica u timu. Videcemo dogodine...

Link to comment

Ako ništa drugo, mogli su da nađu Guduriću ABA ligaša da igra za njih. Meni je on solidan prospekt, SF sa dobrim razumevanjem igre, vrlo dobrim šutem i dobrim potencijalom u odbrani.

Link to comment

Nama pod hitno treba veca minutaza za Tejica jer sledece godine na njega mora da se racuna kao na legit igraca za sve utakmice. Meni se svidja ovo sto mu Radonjic ne bira utakmice u fazonu da mu vise igra protiv ABA-ligasa vec ga jos vise koristi upravo na utakmicama Evrolige gde bolje moze da shvati gde jos zaostaje protiv igraca kakvi su Rejes, Doelman, Gist, Jankunas i slicne zveri. Mi cemo sledece godine verovatno imati jos vise mladih igraca i jako je bitno da ovi koji vuku minute ove godine (Mitrovic, Tejic, Dangubic i Rebic) maksimalno iskoriste sezonu i spreme se da sledece godine ravnopravno zauzmu svoje mesto u rosteru, bar neki od njih. Ja bih, na primer, obavezno sledece godine gurnuo Gudurica i Simanica u prvi tim, pre svih ostalih. Imam utisak da njih dvojica imaju najveci plafon od svih klinaca i tacno su onaj tip igraca kakav fali ovogodisnjem rosteru, sigurno ne po trenutnom kvalitetu ali po igrackim performansama.

 

Kako ja to vidim ne bih se mnogo bunio kad bismo sledece godine izasli spolja sa nekom kombinacijom Vilijams, Jovic, mamojeb na dvojci, Guduric, Kalinic, Dangubic, Simanic, mozda jos i neki Igrac tipa Lazica ili on sam ako ne nadje bolji ugovor. No, znajuci Radonjica mislim da ce se on radije zaleteti na neke "fizikalce" tipa Lazarevica i Stojanovica.

Apsolutno se slažem sa tobom. Ja sam samo pomenuo to dovođenje četvorke u slučaju da se na Teju na računa, a iskreno, malo me zabrinula Radonjina raspodjela minutaže u nekim utakmicama gdje je mlađani Teja mogao malo više da igra. Ne znam koliko je Simana za prvog tima (znam mu strica i mislim da on ima isto mišljenje), ali kapiram šta hoćeš da kažeš. 

Takođe, sumnjam da će Radonja (ako ostane) raditi drugačije od dosadašnjeg tj. odreći se igrača sa defanzivnim karakteristikama.

 

@MiddleClass: Jovara i Danga spremni za Niš

Edited by dacha od bosne
Link to comment

Zahvaljujem!

Nema na čemu. Inače, provlačila se neka priča da Jović ima diskus herniju, međutim, ljudi iz kluba su mi rekli da je to dezinformacija. 

Link to comment

Nadam se da dobri moderatoti ovog foruma neće zamjeriti (ako hoće, slobodno obrišite moj post) smile.png Elem, evo jedna mala anketa da vidimo šta misli vaskolika zvezdaška populacija, koga bi to rado vidjela u polufinalnoj seriji plej ofa. Zna se da nam od tih utakmica bukvalno ovisi igranje evrolige sljedeće sezone, pa ako može voljeli bi da vidimo vaše mišljenje. KOGA BI VOLELI ZA ZVEZDINOG PROTIVNIKA U POLUFINALU PLEJ-OFA ABA LIGE? (ANKETA)

Edited by dacha od bosne
Link to comment

Svidelo nam se protiv Panatinaikosa da damo protivniku fore na pocetku.

 

Dupli pas Marjanovica i Jovica  :ziga:

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...