Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se bojim. Jako se bojim plej ofa. Ne bih podneo da izgubimo u polufinalu, a skoro sam siguran da hoćemo.

 

Ajde da shvatim strah izazvan lošim iskustvima iz prošlosti, ali ova sigurnost da gubimo je krajnje iracionalni trip. Mi i sa igrom iz januara dobijamo, posebno što nije samo jedna utakmica.

 

I to bavljenje Partizanom i Vujoševićem kod nekih navijača Zvezde, (ne mislim na tebe niti nikog konkretno ovde ali znate takve ljude) gde se prati svaki potez, svaka izjava, sve se komentariše sa nekim grčom i previše straha da su bolji da će da nas dobiju. Svinja rekla ovo svinja rekla ono... a vidiš da ustvari mnogo poštuju tog Vujoševića i da bi ga ljubili u dupe da je naš, pa im smeta što naši treneri nisu više kao Dule, što ne igramo ko Partizan, što nemamo toliko skokova u napadu, ili tako neke nebuloze.

 

Normalno da postoji određena doza straha, po onome kako znamo da igramo u završnici ABA lige plašio bih se i Olimpije, ali za sada nam sve ide na ruku i nema nijedne stvari koja govori da oni mogu to da dobiju.

Link to comment

Nama pod hitno treba veća minutaža za Tejića (zbog plej-ofa) jer je evidentno da je Luka u padu forme. Mislim da je naša najveća greška što nismo doveli nekoga na poziciji 4, jer tada bi bili skoro 100% sigurni u pobedu u polufinalnoj seriji, a moglo se razmišljati i o Top 8. I ovako smo kvalitetniji od komšija, mada mi ove posljednje partije ne ulivaju neku nadu, ali vjerujem da će se ekipa podići na vrijeme.

Marić? Mislim da je podbadanje, ali nije nemoguće da dođe ako ćemo Bobija prodavati.

Link to comment

I ja mislim da je greška što nismo doveli Mirotića umesto Tejića, a još veća što nismo doveli Tea umesto Markusa, a najviše me boli što je tu Cirbes, a ne Ante Tomić. Ipak ovi momci znaju jezik i imaju iskustvo i sa njima bi bili skoro sigurni osvajači ABA, mada se sa Partizanom nikad ne zna, a uz još koje pojačanje bi mogli i na F4 EL.

 

jeste, dubina rostera na centarskim pozicijama nam je glavni problem. Nevidljivi čovek koji menja Milutinova je mnogo bolji od Cirbesa, a šta tek reći za Bezbradicu u poređenju sa Kalinićem i Tejićem.

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...