Jump to content

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa da, to sam i mislio - da uzima neke minute kao rezervni plej. Dženkins se i nije pokazao kao neki naročiti organizator, Rebićeve mogućnosti su i dalje upitne, a dva pleja svakako neće dovoditi. A i trenutno imamo četiri beka u timu (ako računamo i Dangubića), što se čini prevelikom gužvom, te ih valja prošetati niže ili više. Imam utisak da će Dangubić ići niže, na pleja, a ne više, na trojku.

 

Nadam se samo da će Guduriću omogućiti da ode iz kluba (i Tejiću ako se dovede 4).

Link to comment

Nadam se samo da će Guduriću omogućiti da ode iz kluba (i Tejiću ako se dovede 4).

19 godina, vreme mu je da igra 20+ minuta u EL ekipi

Link to comment

Ja sam lepo napisao 'ako se dovede igrač koji će ga preskočiti u rotaciji'.

 

Tejić je prošle sezone morao više da igra, naročito ako se uzmu u obzir povrede Mitrovića, Radenovića i Tadijina tendencija da se ne pojavljuje u KLS. Nije on imao nikakvih 20 minuta, nego je igrao definiciju junk time-a, a u plejofu, ako se ne varam nije ni ulazio u igru.

 

Najbolje da će dve najvažnije godine da greje Tadiji ili nekom sličnom klupu.

 

Je l' sa 19 previše mlad i neiskusan da bude deseti igrač u rotaciji tima i igra svojih 10-15 min?

Link to comment

jeidni nacin da mi zajebemo Partizan, a da se tice njihovog trenutnog sastava je da im uzmemo Milutinova

 

kad bi doveli njega, Dangubica i dva ozbiljna EL igraca na pleju i u reketu, to bi bilo idealno

ali nesto sumnjam da ce se Partizan odreci Milutinova niti da ce ovi nasi uspeti da sastave ekipu koja ima glavu i rep i ozbiljnu mogucnost napretka kroz sezonu, negde ce ostati krater, a onda cemo tokom sezone napraviti jos koji. bilo bi jako cudno ako scenario i ovaj put ne bi bio takav ili slican

Link to comment

jeidni nacin da mi zajebemo Partizan, a da se tice njihovog trenutnog sastava je da im uzmemo Milutinova.

 

Ili da im prosledimo Simonovića.

Link to comment

Ako sam dobro razumeo tri dobra za nas, od kojih je naravno jedno loše za njih, plus još jedno dosta loše za nji

"Pa pricaj, covece, pricaj, sav se oznoji' "

- Djura Cvorovic

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...