Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ja koliko sam primetio, ovde su samo iznosile zamerke na pojedine segmente igre, a doslo se do toga da ovde negativno uticemo na sinergiju zvezde i njenih navijaca i tako ometamo mladog mitrovica da igra dobru kosarku. mante me toga, ja cu da tapsem kad odem u halu, ovde diskutujemo. 

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

@harper

kakve veze ima sto neki likovi pisu na drugom forumu sa ovim sto citamo ovde?

stvarno jako retko, gotovo nikad ne zalazim na druge forume, ne (samo) zato sto verujem da je nivo rasprave ako ne kvalitetniji ono bar kulturniji (umemo i mi da zastranimo, al bar nam se svaka komunikacija izmedju simpatizera partizana i zvezde ne zavrsava cuvenom: ko tebe desetogodisnjom patnjom, ti njega barijem) i ne samo zbog prve zapovesti! nego najvise sto nemam vremena za jos neki forum
ali, stvarno ne znam na sta bi licio forum kad bi smo svi imali tu praksu da ovde ne raspravljamo (samo) sa forumasima vec ujedno da odgovaramo i bot vojsci sa blica, kurira, ucesnicima drugih foruma, mentolima koji idu na utakmice da izbace frustracije i podviknu™  i kad bi svoje misljenje ne samo o ovoj temi oblikovali na osnovu takvih gluposti

Link to comment

@harper

 

kakve veze ima sto neki likovi pisu na drugom forumu sa ovim sto citamo ovde?

stvarno jako retko, gotovo nikad ne zalazim na druge forume, ne (samo) zato sto verujem da je nivo rasprave ako ne kvalitetniji ono bar kulturniji (umemo i mi da zastranimo, al bar nam se svaka komunikacija izmedju simpatizera partizana i zvezde ne zavrsava cuvenom: ko tebe desetogodisnjom patnjom, ti njega barijem) i ne samo zbog prve zapovesti! nego najvise sto nemam vremena za jos neki forum

ali, stvarno ne znam na sta bi licio forum kad bi smo svi imali tu praksu da ovde ne raspravljamo (samo) sa forumasima vec ujedno da odgovaramo i bot vojsci sa blica, kurira, ucesnicima drugih foruma, mentolima koji idu na utakmice da izbace frustracije i podviknu™  i kad bi svoje misljenje ne samo o ovoj temi oblikovali na osnovu takvih gluposti

 

Nema nikakve, osim sto pokazuje dokle dobacuje "kritika" zasnovana na praznim pricama o karmi, nesposobnosti da se tempira forma, gledanju u pasulj kako ce nesto izgledati za dva-tri meseca i konstantnom hiperbolisanju i najmanjih desavanja na terenu u pouzdane dokaze nastupajuce katastrofe. Milan Tarot all the way. Prostora za kritiku svakako ima, igraci su prenervozni, neki pokusavaju da se izvuku iz bunara silovanjem, neki drugi imaju obicaj da upadaju u mod samisticanja i privatne kosarke, opravdano se postavlja i pitanje uloge i nacina upotrebe pojedinih igraca. Pitanje je samo koliko se taj prostor za kritiku smisleno koristi.

 

PPP naravno nije nikakav problem ali cisto je zavaravanje verovati da taj zapevajuci manir ne dolazi do igraca preko tribina, drustvenih mreza, medijskih napisa u losim medijima (a takvi su manje-vise svi). Najlakse je reci da oni treba da zanemare sve to i da se fokusariju na posao kojim se bave ali to verovatno odavno vise nije moguce za vecinu. Danas je svima komunikacija na netu dobar komad dana i potpuno je naivno ocekivati da mentalno ne utice i na one druge delove dana koji se ne provedu na netu.

Link to comment

Ja koliko sam primetio, ovde su samo iznosile zamerke na pojedine segmente igre, a doslo se do toga da ovde negativno uticemo na sinergiju zvezde i njenih navijaca i tako ometamo mladog mitrovica da igra dobru kosarku. mante me toga, ja cu da tapsem kad odem u halu, ovde diskutujemo. 

 

Dozvoli, ti ne diskutueš- ti talasaš hejtom™ i ometaš Mitraru. :fantom: 

Link to comment

Ja koliko sam primetio, ovde su samo iznosile zamerke na pojedine segmente igre, a doslo se do toga da ovde negativno uticemo na sinergiju zvezde i njenih navijaca i tako ometamo mladog mitrovica da igra dobru kosarku. mante me toga, ja cu da tapsem kad odem u halu, ovde diskutujemo. 

Nije se došlo do toga sem u tvojoj i apolovoj glavi. Ja to nisam rekao, niti je bilo ko drugi ovde.

Link to comment

Pretera ga i ti Harpere. Psovanje mrtve majke kada igras kao Mitrovic trenutno jednostavno ide uz igranje u Zvezdi, a postoji i druga strane medalje kao na primer Dzenkins kao predlog u Utisku Nedelje posle Budiveljnika ili atmosfera protiv Albe. Ko ne moze sa time da se nosi nije igrac za Zvezdu, a kamoli za njenog kapitena. Oduvek smo posle tri pobedi bili najjaci na svetu, a posle dva poraza tezak krs, nema tu spasa - dzaba gulis tastaturu. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Тренер кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић потврдио је да ће Немања Дангубић и Стефан Јовић због повреда пропустити утакмицу са Панатинаикосом у Атини

Link to comment

Na pitanje ko su trenutno najjači igrači u Evropi, pomoćni trener Žalgirisa i legendarni litvanski košarkaš Šarunas Jasikevičus je odgovorio:

Verovatno Spanulis ili Marjanović, ako mislite na najbolje”.

Link to comment

"Iz obaveze prema istini" ...čisto da prenesem da ovo što Dule priča da je Zvezda htela Gagića naravno nije istina.

Ono što jeste istina je da je Zvezdi i Radonjiću on nudjen, u dva navrata, pre mesec i pre nedelju dana i da on nije hteo da ga uzme.

Edited by Smilair
Link to comment

a jel citaju ti novinari neke jebene pravilnike o takmicenju? kako da kupis igraca kad je rok za kupovinu 3.januar? Sedece na tribinama i cekace tek KLS? Dule nikada do sada nije krio da mu je najjace oruzje uvuci protivnika u blato kao kad te budala spusti na svoj nivo pa te dobije na iskustvo ali dosta je vise...

Link to comment

Ne treba da odgovaraju jer ce to vrlo izvesno da pokrene seriji novih saopstenja. Nama to ne treba a dv to svakako zeli jer cele sezone puca sa tom idejom. Ignorisati...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...