Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ne znam tačno šta je u pitanju ali ja mogu da nabrojim more Amera koji su kod nas odlično počinjali sezone, a posle se totalno raspadali, Williams nije čak ni loš u tom smislu - Ovens, O'Benon, pa Gist u Partizanu, posle se za potonjeg saznalo da je vario, možda je u tome ključ? Albanski skanak razbija koncentraciju, hm.... :)

Krivi su Mara, Loki, Bucko, Šiš i Trpković.

 

A bese u decembru vapaj za jos jednom cetvorkom pred nastavak sezone, no vecina smatrase da ce izgurati to Mitar i Kalina :sleep:  Sto kvariti hemiju...

Mislim da se većina slagala da ne treba dovoditi startnu četvorku. Bilo je jasno po minutaži Tejića da se na njega još uvek ozbiljno ne računa, a pominjane su neke zveri na 4orci, koji bi uzeli mesto Mitroviću, protiv čega sam i sada jer želim da dečko stekne iskustvo. Nadam se samo da mu ovaj talas hejta neće slomiti samopouzdanje i imati kontraefekat. 

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji bre talas hejta!?  :torbica: 

Od kluba je dobio traku, nismo doveli rezervnu 4 upravo zbog njegovog razvoja, u hali je uvek imao 101% podrske...i sad ga lomi jebeni talas hejta preko foruma!?

Link to comment

Da baš sam mislio da će PPP da ga slomi, jer jedino tu pije kritike. Ostatak publike ne vidi što mi ovde znalci vidimo.

 

Pa svi s kojima pričam o Zvezdi vide isto što i mi, neko krivi više MWilla, neko Mitrovića, a većina samo i isključivo Radonju. A i hala mu daje onoliko koliko pruža, nešto nisam primetio da ljudi ne pizde posle njegovih grešaka.

Edited by nemoderisani
Link to comment

@apollo i ti talas?

 

nije ti jasno da samom cinjenicom sto nismo ispali iz evrokupa, od nekih tamo rumuna treba da budes prezadovoljan?

 

pitam se samo, zasto bas sada i kome odgovara, ovo masovno analiziranje zvezdine igre od mnogobrojnih forumasa i ukazivanje na toboz losiju formu sto pojedinaca sto ekipe u celosti

Link to comment

Jel misliš na duvačke žargone, ili na imena objekata sa hranom :lol:

 

Uredno može sve i tako da se protumači, osim Bucka. I Trpkoviću da se doda i.  :lolol:

 

 

tesko da ima vecih smaraca od cuvara vatre

 

Ovo misliš na one koji previše zadržavaju džoint? :lolol:

Link to comment

Da baš sam mislio da će PPP da ga slomi, jer jedino tu pije kritike. Ostatak publike ne vidi što mi ovde znalci vidimo.

 

Pa svi s kojima pričam o Zvezdi vide isto što i mi, neko krivi više MWilla, neko Mitrovića, a većina samo i isključivo Radonju. A i hala mu daje onoliko koliko pruža, nešto nisam primetio da ljudi ne pizde posle njegovih grešaka.

 

Da, tesko da ima vecih smaraca od retardiranih bilmeza i njihovog prosipanja zuci, psovki, vredjanja igraca, upaljaca i sitnog novca s tribina kad god bilo cime nisu 100% zadovoljni. Pet minuta su kenjali Radonjicu da ubaci povredjenog Kaplanovica u igru, na kraju smo igrali sa cetvoricom igraca na parketu jer debilima ne mozes da objasnis da je igrac povredjen, a da ga nije ubacio bilo bi "vidju majmuna tvrdoglavog, mrsh u Podgoricu".

 

Uzasno je losa atmosfera i veliko nepoverenje u ove igrace. Juce sam na jednom drugom forumu procitao da se covek brine kako cemo proci protiv Partizana u polufinalu jer su Milutinov i Maric fizicki jaci od Bobija i Cirbesa pa ce nas oduvati u reketu. Da, dobro si procitao, Milutinov fizicki jaci od Bobija i Cirbesa. To dotle ide.

Link to comment

Veliki strah je kod Zvezdinih navijača koji je usađivan unazad 10 godina, tako da ni ono što je očito se ne uzima kao realno već se te "frustracije" provlače u upisima.

 

Mi smo toliko bolji od preostale tri ekipe koje će ući u plej of da bi poraz i ispadanje od nekog u PO bio ravan senzacji kod skoka Baumgartnera.

 

Dakle morao bi da se desi neki težak raspad i "pomoć" sudija pa da nas neko izbaci, pogotovo što se igra na tri dobijene, verujem da je došlo do namernog obaranja forme i da je pitanje kada će ta forma krenuti uzlaznom linijom, struka zna.

 

Jedina problematična stvar kod naše ekipe koju sam ja primetio je "zadnji napad", mi ni jedan zadnji napad nismo izveli, uigrano i rutinski, čak nismo ni realizovali (isključujem koš iz odboojke protiv Bud koj nije produkt neke uigrane akcije).

 

Dakle verujte u ovaj tim. 

Link to comment

Mi smo toliko bolji od preostale tri ekipe koje će ući u plej of da bi poraz i ispadanje od nekog u PO bio ravan senzacji kod skoka Baumgartnera.

 

 

Uh, uh...

 

Cigani moraju da idu u neku krajnost, pa to ti je.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...