Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

previse si strog Joe...najnormalnija stvar je da mladim igracima oscilira forma...pogotovo u situaciji da je decku data velika odgovornost i da svake nedelje igra protiv azdaja u EL...mislim da decko isporucuje i vise od ocekivanja u ovoj sezoni

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Ja govorim da je njegov pad u formi direktan uzrok naseg pada u formi, da li ce ili nece njegova sezona da se okarakterise kao dobra odlucice utakmice koje budu odlucivale uspeh nase sezone. Naravno da ima vremena da podigne formu.

 

Ali ovo ocekivanjima od njega - o cijim ocekivanjima tacno pricas? Ako pricas o tvojim ili mojim ili ikarovim, moze da se diskutuje uspeh. Ali trener je taj koji odredjuje sta ocekuje od igraca da pruzi za tim u sezoni, a Mitrovic je em ostavljen sa klincem kao zamenom na veoma zahtevnoj poziciji, em mu je preko toga data kapitenska traka, sto dovoljno govori da od njega nije ocekivano manje nego da bude nosioc. I tu je ono sto je problem - ima on pravo da oscilira u formi, ali nikakvo pravo, kao najmladji clan rotacije i kapiten ekipe, da bude malodusan i preplasen na terenu. A mi upravo to od njega gladamo u poslednje vreme. Njegov govor tela i ponasanje su upravo suprotno od onoga sto mu status u ekipi nalaze.

Link to comment

Pad njegove forme je uzrok pada forme celog tima? Zbog njega Bobi, Wiliams, Jaka, Djenka igraju losije? Pre ce pad forme tima da bude posledica pada forme glavnog organizatora igre ili boljeg skautovanja i pripreme odbrana koje protivnici praktikuju na najdominantnijem igracu Zvezde tj. Bobiju. 

Link to comment

Tacno tako, njegogov doprinos je degradirao od kljucnog do nepostojeceg igraca izmedju prve i druge faze evrolige, i to je najveci i najznacajniji pad za celokupni izgled nase igre u tom periodu. Plus su poceli brutalno da ga ekspoatisu u odbrani, jer je prestao i da pokusava da je igra. Boban je jos uvek prilicno dominantan u evroligi, za slucaj da ti je promaklo. 

Link to comment

Meni se svidja sto imamo strpljenja sa Lukom, i sto nismo posegli za nekim pojacanjem, vec ga cekamo. Tacno da je kriminalan ove kalendarske godine, ali to ne moze dugo da traje, a kada se vrati, ocekujem da bude jos bolji nego jesenas.

Link to comment

Pad njegove forme je uzrok pada forme celog tima? Zbog njega Bobi, Wiliams, Jaka, Djenka igraju losije? Pre ce pad forme tima da bude posledica pada forme glavnog organizatora igre

 

Ovo pokušavam da kažem.

Link to comment

Meni se svidja sto imamo strpljenja sa Lukom, i sto nismo posegli za nekim pojacanjem, vec ga cekamo. Tacno da je kriminalan ove kalendarske godine, ali to ne moze dugo da traje, a kada se vrati, ocekujem da bude jos bolji nego jesenas.

sa druge strane, sinoc bi presedeo drugo poluvreme na klupi da radonja nije iskljucen, pa nije bas i da je bezgranicna tolerancija u pitanju.

Link to comment

Pa ne treba ni da bude, protiv Zalgirisa Tejic je pokazao da na njega moze da se racuna, pa nije neophodno da Mitrovic igra cak i onda kada nanosi previse stete za rezultat, jer navodno nema ko drugi da igra. S druge strane nije mi jasno zasto Tejic dobija tako simbolicne minute u ABA ligi, cak i nakon sto odradi sasvim dobru rolu u EL.

Edited by Nikodije
Link to comment

S druge strane nije mi jasno zasto Tejic dobija tako simbolicne minute u ABA ligi, cak i nakon sto odradi sasvim dobru rolu u EL.

 

Možda zato što trener određuje minutažu na osnovu onog što igrač pokazuje na treningu, a ne u 10 minuta prethodne EL utakmice?

Link to comment

Možda zato što trener određuje minutažu na osnovu onog što igrač pokazuje na treningu, a ne u 10 minuta prethodne EL utakmice?

 

Mozda. Al onda ne treba da igra ni EL, posto je sumanuto da na treningu ne zasluzuje sansu u ABA ligi, a zasluzuje ju u EL.

Link to comment

Mozda. Al onda ne treba da igra ni EL, posto je sumanuto da na treningu ne zasluzuje sansu u ABA ligi, a zasluzuje ju u EL.

 

Meni je generalno skroz OK da se Tejicu ne bira protivnik vec da podjednako igra ABA i Evroligu, s tim sto je sinoc mogao da igra vise iako ga je Hukic za tih par minuta propisno iskolovao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...