Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

:mellow:

jebote, ti nekad cesto zaista zvucis kao portparol kk crvena zvezda nebojse covica

deluje mi kao da si se nasao uvredjen, pa ako je tako, zaista ti se izvinjavam, nije mi to bila namera

 

ne znam odakle ti ta potreba da konstantno branis klub, od nekakvih imaginarnih protivnika (bar na ovoj temi) koji jedva cekaju da se sve urusi

 

nemam, ama bas ni malo zelje da zvezda ostane bez ne svih nego ijednog od nosilaca igre, ali mi nekakav zdrav razum govori da je recimo marjanovicu posle ovakve sezone znatno skocila cena i da ce tu zvezda tesko parirati. za vilijamsa smo se i ove sezone cudili kako smo uspeli da ga potpisemo, posle ove sezone u kojoj je bolji nego prosle i uzimajuci u obzir  cinjenicu da covek ima 30 godina, vrlo je verovatno da ce gledati da zabode sto bolji ugovor, gde mi vrlo verovatno necemo moci parirati

kako za njih dvojicu necemo uzeti pare, za ocekivati je da naplatimo jednog od druge dvojice nosioca igre koji su pri tom mladi i imaju ugovore, dakle kalinic i(li) mitrovic

i to je to

 

i sve to je pisano na osnovu intervjua zvanicnog zvezdinog lica koji najavljuje prodaje

 

ovi ostali koji su pominjani kao igraci koji bi mogli otici nisu ni priblizno bitni za nasu igru kao nabrojani.

za lazica verujem da ce otici, vise iz situacije da se "ispostuje" i naplati ove minute u el, nego sto mislim da ce nam ga neko "oteti". donekle je slicno i sa blazicem i dzenkinsom, mada opet mislim da ce jedan od njih dvojice ostati

 

A odakle tebi ideja da sam komentarisao tvoj post?

 

Ovo sa portparolom necu da komentarisem jer objektivno nisi dovoljno vredan toga da me banuju zbog tebe. Ne radi se ovde o zastupanju kluba vec o zelji da se i ovaj forum ne pretvori u carstvo budalesanja i spekulacija zasnovanih ni na cemu osim na zelji da se odjednom ima misljenje i o kosarci. Mi cemo zameniti dosta igraca kao sto ih i menjamo svake godine i kao sto to vecina klubova u Evropi radi ali koga cemo dovesti kao zamenu i kakva ce orijentacija rostera biti za sledecu godinu to u ovom trenutku ne znaju ni u klubu jer, gle cuda, ovogodisnja sezona jos nije ni blizu kraja i jos uvek se ne zna sta cemo mi uopste igrati od takmicenja sledece godine.

 

U ovom trenutku Zvezda u klubu nema nijednog igraca cija je cena visestruko veca od onoga za sta igra u Zvezdi jer je trziste utanjilo sa izdasnim ponudama. Cak ni Vilijams i Bobi nece moci da zabodu onakve ugovore kakvi im se prognoziraju. Ima nekoliko igraca koji objektivno pruzaju vise od onoga koliko su placeni u Zvezdi ali dok ponude ne stignu, ako stignu, ne vredi razmisljati ni o tome. Eto ti Kalinic. Svi smo super zadovoljni onim sto igra i svakako igra neuporedivo vise od toga koliko je placen ali ako neko za takvog igraca dodje i ponudi Zvezdi obestecenje od, ne znam, 300 hiljadarki ili tako nesto to ce biti senzacija ravna Lazarevom ustajanju iz groba. Takvih atletskih trojki koje su na trzistu i za koje nikome ne mora da se placa obestecenje ima kao kusih pasa. Mi cemo pre prodati za ozbiljne pare Borisu Simanica nego bilo kojeg igraca iz prvog tima, buduci da su Bobi i Markus ionako slobodni na kraju sezone. Takvi su trendovi, ozbiljne pare se daju samo za klince ili ako se bas ne zaleti neki pijani Rus ili Turcin.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

A odakle tebi ideja da sam komentarisao tvoj post?

 

Ovo sa portparolom necu da komentarisem jer objektivno nisi dovoljno vredan toga da me banuju zbog tebe. Ne radi se ovde o zastupanju kluba vec o zelji da se i ovaj forum ne pretvori u carstvo budalesanja i spekulacija zasnovanih ni na cemu osim na zelji da se odjednom ima misljenje i o kosarci. Mi cemo zameniti dosta igraca kao sto ih i menjamo svake godine i kao sto to vecina klubova u Evropi radi ali koga cemo dovesti kao zamenu i kakva ce orijentacija rostera biti za sledecu godinu to u ovom trenutku ne znaju ni u klubu jer, gle cuda, ovogodisnja sezona jos nije ni blizu kraja i jos uvek se ne zna sta cemo mi uopste igrati od takmicenja sledece godine.

 

U ovom trenutku Zvezda u klubu nema nijednog igraca cija je cena visestruko veca od onoga za sta igra u Zvezdi jer je trziste utanjilo sa izdasnim ponudama. Cak ni Vilijams i Bobi nece moci da zabodu onakve ugovore kakvi im se prognoziraju. Ima nekoliko igraca koji objektivno pruzaju vise od onoga koliko su placeni u Zvezdi ali dok ponude ne stignu, ako stignu, ne vredi razmisljati ni o tome. Eto ti Kalinic. Svi smo super zadovoljni onim sto igra i svakako igra neuporedivo vise od toga koliko je placen ali ako neko za takvog igraca dodje i ponudi Zvezdi obestecenje od, ne znam, 300 hiljadarki ili tako nesto to ce biti senzacija ravna Lazarevom ustajanju iz groba. Takvih atletskih trojki koje su na trzistu i za koje nikome ne mora da se placa obestecenje ima kao kusih pasa. Mi cemo pre prodati za ozbiljne pare Borisu Simanica nego bilo kojeg igraca iz prvog tima, buduci da su Bobi i Markus ionako slobodni na kraju sezone. Takvi su trendovi, ozbiljne pare se daju samo za klince ili ako se bas ne zaleti neki pijani Rus ili Turcin.

mozda zato sto si moj post "kvotovao"?

 

najpre sam hteo da se ogradim, onda pomislio da za tako nesto nema potrebe, sad vidim da ima.

dakle ono za portparola zvezde covica se odnosilo isljucivo i samo kao na njega kao glavnog i odgovornog u zvezdi, nista dalje od toga

jednostavno, cesto odajes utisak nekog ko cvrsto veruje u ovo sto covic i ekipa oko njega radi i da ce nastaviti da rade za dobrobit kluba. cak sta vise si i sam pojasnjavao zasto je to tako

 

i rekoh ti skoro, ne volim i nisam potkovan da ulazim u ovakve vrste rasprava. ti se postavljas kao neko ko zna koliki nam je budzet, kolika su primanja nasih igraca, koliko su redovna, kakva je situacija kod drugih klubova. ja o takvim stvarima ne znam gotovo nista, tako da nema smisla da zalazim dublje u temu

Edited by pbg12345
Link to comment

mozda zato sto si moj post "kvotovao"?

 

najpre sam hteo da se ogradim, onda pomislio da za tako nesto nema potrebe, sad vidim da ima.

dakle ono za portparola zvezde covica se odnosilo isljucivo i samo kao na njega kao glavnog i odgovornog u zvezdi, nista dalje od toga

jednostavno, cesto odajes utisak nekog ko cvrsto veruje u ovo sto covic i ekipa oko njega radi i da ce nastaviti da rade za dobrobit kluba. cak sta vise si i sam pojasnjavao zasto je to tako

 

i rekoh ti skoro, ne volim i nisam potkovan da ulazim u ovakve vrste rasprava. ti se postavljas kao neko ko zna koliki nam je budzet, kolika su primanja nasih igraca, koliko su redovna, kakva je situacija kod drugih klubova. ja o takvim stvarima ne znam gotovo nista, tako da nema smisla da zalazim dublje u temu

 

Nije tacno, kvotovao sam Calaverin post.

 

Ni ovo drugo nije tacno. Budzet znam koliki je kao i svi drugi koji citaju vesti iz Zvezde i to je jedino kako se "postavljam". Sto se rada u klubu tice, izvinjavam se zbog toga sto sam sklon da poverujem da Radonjic i ekipa rade dobar posao na osnovu rezultata i igara ove godine. Precenio sam uticaj tabela i ocinjeg vida na stetu spekulacija, urbanih mitova i andjusolikih informacija. Mea culpa.

 

I budes li jos jednom napisao "cak sta vise" prijavicu te moderaciji.

Link to comment

Nije tacno, kvotovao sam Calaverin post.

:D

 

Ni ovo drugo nije tacno. Budzet znam koliki je kao i svi drugi koji citaju vesti iz Zvezde i to je jedino kako se "postavljam".

pa nije bas tako. evo i u ova dva posta gde si "kvotovao" calaveru ides malo dalje od tih opstepoznatih informacija o zvezdinom budzetu

doduse, ja skoro sve informacije koje imam o zvezdi kupim ovde i gledanjem utakmica, tako da vrlo moguce da je do mene i da sam propustio neke informacije. primera radi, kolika je kaliniceva plata

Sto se rada u klubu tice, izvinjavam se zbog toga sto sam sklon da poverujem da Radonjic i ekipa rade dobar posao na osnovu rezultata i igara ove godine.

:) slazem se, ali nije bilo govora o radonjicu i igracima, nego o covicu i rukovodstvu.

 

Precenio sam uticaj tabela i ocinjeg vida na stetu spekulacija, urbanih mitova i andjusolikih informacija. Mea culpa.

nema potrebe za ovim. nadam se

I budes li jos jednom napisao "cak sta vise" prijavicu te moderaciji.

:D (ovaj put za mene) dogovoreno
Link to comment

Ovo Ristovic preuzeo ulogu morona od Covica? Jebali vas i kup i Jakovljevic, najjaci ste, igrajte samo i ne serendajte.

 

Ja bih bio jos gori. Zapravo, tako bih okrpio tog Jakovljevica da bi ga godinama bilo sramota da izadje na ulicu. Ako moram da trpim Neshu Slinu i njegovo misljenje da on ume, moze i sme da bude ministar policije, ne moram da trpim i tu budalu koja misli da moze, ume i sme da bude trener Zvezde umesto Radonjica samo zato sto se dokopao clanske karte SNS-a.

Link to comment

"Prosto je neverovatno da kritiku upućuju i treneri koji nemaju ama baš nikakvo iskustvo u radu sa seniorskim timovima, a time žele samo medijsku pažnju radi sopstvene reklame. Krajnje podlo se napada trener Dejan Radonjić, čiji se pečat u radu jasno vidi i koji ima maksimalno poverenje svih ljudi u klubu".

"Te napade mogu da tumačim samo na taj način da se oni koji kritikuju nude za mesto trenera u Zvezdi. To pre svega nije kolegijalno, a pravo pitanje je ko su uopšte ti ljudi, šta su uradili i osvojili u svojim dosadašnjim trenerskim karijerama i odakle im kredibilitet za napade takve vrste".

 

 

Jakovljevic mnogo sebi dozvoljava, od pljuvanja i blacenja Zvezde po emisijama, tj samo u dve kod Andjusa i Tegija gde se nalupeta za sve pare, kako imamo u ekipi kosarkaske veterane do toga da bi on pravio igrace koji bi se prodavali za od 30-100 miliona dolara pa sve do pljuvanja Dude. A jedino sto je uradio u karijeri su kadetska titula i cuvena recenica za koju ga je i sam Bogdan odjebao o njegovom kosarkaskom razvitku...covek je obicna budala

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...