Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Verovatno je mislio na Dangubića kada je to napisao. Iako sam se ja tada nadao da možda ipak misli na Vasu.

 

Zar Vasa nije potpisao za Bajern?

 

A moguce da je Danguba ta losa vest. Al sta je druga, vise losa?

Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moguce da je Danguba ta losa vest. Al sta je druga, vise losa?

 

Zar Vasa nije potpisao za Bajern?

 

Jeste, ali kada je Smilair najavio igrača po ukusu PPP ja se ponadah da bi to mogao biti Vasa, ali izgleda da je Dangubić. Valjda je i on po ukusu PPP.

Link to comment

Verovatno je mislio na Dangubića kada je to napisao. 

Reko je da ce PPP drugari biti zadovoljni, a ja vidim ovde neke podeljene reakcije. Nisam zadovoljan, mora to bolje.

Link to comment

Jedino ako neki nas bivsi igrac, drag nam srcima, ne obuce vas dres...

 

Jebote, samo da nije Tepic ili Kecman kao neki pomocni trener. To bi me skenjalo. Niko mi vise ne pada na pamet, a da bi mozda bilo realno.

 

mozda psd predje kod nas. uklapa se, posvadjao se sa dujanom. :D

Link to comment

Reko je da ce PPP drugari biti zadovoljni, a ja vidim ovde neke podeljene reakcije. Nisam zadovoljan, mora to bolje.

 

Može Nebojša Lebrontaru da nam dovede, ne bi svi PPP drugari™ bili zadovoljni, našle bi mu se neke mane. :fantom:

Link to comment

Mensečini da sam jedared (2012.) na Miškovljevom turniru u Vizuri gledao Dangubaru kao plejmejkera, i kroz maglu mi ostade sećanje da to nije izgledalo loše. U poslednje vreme pleja nije igrao, al možda to stvarno bude neka ideja.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mislio sam da je Dangubic po PPP ukusu, ako nije, dajte da javljam da odustanemo :)

Hteli smo i Vasu, ali...on je hteo van Srbije.

Link to comment

Zar Vasa nije potpisao za Bajern?

 

A moguce da je Danguba ta losa vest. Al sta je druga, vise losa?

losa vest se tice KKP

A Vasa koliko znam jos nije potpisao za Bajern

Link to comment

Ma dovešće jednog pleja. Nema šanse da planiraju Dženkinsa, Dangubića i Rebića. Niti je to Dženkinsova prava uloga, niti bi Dangubić došao da igra pleja 15 minuta po utakmici, niti mogu da se oslone na Rebića.

Dangubić će da izbaci nekog Gudurića ili Rebića iz 12.

Link to comment

Mensečini da sam jedared (2012.) na Miškovljevom turniru u Vizuri gledao Dangubaru kao plejmejkera, i kroz maglu mi ostade sećanje da to nije izgledalo loše. U poslednje vreme pleja nije igrao, al možda to stvarno bude neka ideja.

Dangubic je u mladjim kategorijama i u seniorskom timu hemofarma igrao iskljucivo pleja, tu su ga projektovali. U Megi je to bilo redje jer je imao ispred sebe Micica i Miljenovica a trebalo je podeliti minute i loptu. Nece se on projektovati kao prvi plej, ali ako dolazi verovatno da ce imati neka ovlascenja sa loptom u napadu kao sekundarni organizator, a mozda i uzme neke minute na kecu, jer sumnjam da ce se previse uzdati u Rebica.

Link to comment

Pa da, to sam i mislio - da uzima neke minute kao rezervni plej. Dženkins se i nije pokazao kao neki naročiti organizator, Rebićeve mogućnosti su i dalje upitne, a dva pleja svakako neće dovoditi. A i trenutno imamo četiri beka u timu (ako računamo i Dangubića), što se čini prevelikom gužvom, te ih valja prošetati niže ili više. Imam utisak da će Dangubić ići niže, na pleja, a ne više, na trojku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...