Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

E steta ako je kraj, i ako je tako. Covek kad vidi Jovica i Tepica kako bivaju plejmejkeri (nazovimo ih plejmejkeri iako je u napadu nebitna nominalna pozicija vec stvarna uloga, igrao keca ili trojku), a za to imaju manje osnova nego Dangubic, dodje mi nekako zao.

manje osnova? neozbiljan si.
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Covek kad vidi Jovica i Tepica kako bivaju plejmejkeri (nazovimo ih plejmejkeri iako je u napadu nebitna nominalna pozicija vec stvarna uloga, igrao keca ili trojku), a za to imaju manje osnova nego Dangubic, dodje mi nekako zao. 

 

Pokušaj da izračunaš koeficijent asistencija boldovanog po minutu provedenom na terenu, pa uporedi sa nekim, hm...plejmejkerom™ po tvom izboru, možda ćeš onda prestati da lupetaš.

Link to comment

http://www.redstarbelgrade.info/rsb/intervju/7422-rsb-intervju-milos-ninkovic-1.html

 

Хоће ли на крају сезоне буџет бити затворен или је то још увек неизвесно?

- Па, добро, ми смо планирали да у том "бруто" буџету, ако тако могу да га назовем, са дефицитом, да ће доћи до продаје права на одређене играче и из тих продаја би требало да завршимо буџет, да будемо на нули за следећу сезону.

 

 

Link to comment

Dal da ga isamarate zbog neslaganja? Ono kako sam ja shvatio Nikodija i na sta sam se nadovezao jeste da bi Dangubica u perspektivi trebalo gurati na nizu poziciju od trenutne u Zvezdi i dati mu vise loptu, sa cim se apsolutno slazem. Jovic i Dangubic nisu ista kategorija. Jovicu je ovo vrh karijere, Dangubic u perspektivi moze otici i dve stepenice vise (prva, ozbiljan el igrac, druga, top el igrac ili mesto u nba). Na kraju, Dangubic je vec sad bolji od Jovica u svim elementima igre u napadu

Link to comment

Na to se odnosi. Već duže vremena mi se čini da Čović će proba da utopi sve što može na kraju sezone i da neće da čeka kraj pete godine da prodaje. Niko ne zna šta nas čeka sredinom 2016. godine.

Link to comment

jun 2015. - Williams, Jenkins, Marjanović

jun 2016. - Blažič, Mitrović, Zirbes

jun 2017. - Kalinić, Dangubić, Tejić, Jović i Rebić

 

Mislim da Laziću ističe na kraju sezone, ali nisam siguran.

 

edit. Postoji neka priča da Boban ima +1 za narednu godinu, ali mi se čini da to nije tačno.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Hvala i hvala

Ne, bas dobra situacija, cenim da ce nam od ovih sto im isticu ugovori ove i sledece sezone, ostati najvise jedan pored cirbesa. bilo bi jako dobro da radonjic ostane i bar u tom smislu imamo kontinuitet

Link to comment

Iskren da budem, mislim da niko neće ostati sem ovih što im ugovor ističe u junu 2017., manje Kalinić. Mislim da i Radonjiću ističe ugovor na kraju sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...