Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedino što to neće biti jedina loša vest za Timmija i društvo ove nedelje izgleda...a neće biti ni jedina dobra za nas i naše društvo.

Link to comment

Jesu to onda tri dogadjanja ili dva a jedno od ta dva se tice i nas i njih?Mislim ako me razumes. :kralj:

Ako sam dobro razumeo tri dobra za nas, od kojih je naravno jedno loše za njih, plus još jedno dosta loše za nji

Link to comment

Jedino što to neće biti jedina loša vest za Timmija i društvo ove nedelje izgleda...a neće biti ni jedina dobra za nas i naše društvo.

Trejdovali smo tim menadzere ? :cry:  U igrackom planu nam se vec sve ruzno dogodilo i stvarno ne vidim sta jos moze da me oneraspolozi po tom pitanju ...

Link to comment

Sad tek nista nisam razumeo. :s_a:

Salim se,nadam se samo da cemo napraviti pogodak kod play-a.To je kljucno.

Slažem se, to je ključno.

Link to comment

Ako sam dobro razumeo tri dobra za nas, od kojih je naravno jedno loše za njih, plus još jedno dosta loše za nji

 

Ja sam takođe čuo za (1+1)x1 loše za njih,od kojih je 1 baš loše za njih, ali samo za 2 dobra kod nas, taj treći je šaban.. :huh:

Link to comment

Ja sam se malo salio za Dangubu i vas. Pojma nemam da li se i sta tu desava. A sa nama i Dangiubom odavno postoji neka prica, navodno isto kao i sa Muricem, sve dogvoreno bilo, al mi zasrali sto ne igramo EL i sto smo sirotnja nikad veca, pa se sve komplikuje...

 

A ne znam sta moze od vesti da me negativno iznenadi. Jedino da mesar ostane kondicioni.. Sa ostankom trenera sam se pomirio, kao i sa odlaskom svih bitnih igraca. A ako ostanu Tepa i/ili Sasa, mogu samo da pevam...

Link to comment

kad ce taj igrac po ukusu ppp ekipe sto si obeco onomad?

 

Verovatno je mislio na Dangubića kada je to napisao. Iako sam se ja tada nadao da možda ipak misli na Vasu.

Link to comment

Jedino ako neki nas bivsi igrac, drag nam srcima, ne obuce vas dres...

 

Jebote, samo da nije Tepic ili Kecman kao neki pomocni trener. To bi me skenjalo. Niko mi vise ne pada na pamet, a da bi mozda bilo realno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...