Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa i napisala je nesportsku. Mislim, post je jasan da ne može biti jasniji, naročito za one koji su gledali utakmicu.

 

To ajverson izhalucinirao "namernu" pa jedva dočekao da soli pamet.

Link to comment

Pa i napisala je nesportsku. Mislim, post je jasan da ne može biti jasniji, naročito za one koji su gledali utakmicu.

 

To ajverson izhalucinirao "namernu" pa jedva dočekao da soli pamet.

 

:isuse:

 

Najnormalnije sam odgovorio, nije mi namera da nekom solim pamet. A napisao sam ono što ste i vi mislili samo na drugi način. Dakle, nema razloga da sudija kad neko namerno napravi faul svira nesportsku jer je namerni faul dozvoljen samo ne nesportski. Nisam dobro video situaciju sa Vitkovcem, ali mislio sam da je pitanje generalno i da se odnosi na situacije kad neko hoće namerno da napravi  faul dal je nekad neki sudija svirao nesportsku.

Edited by theanswer
Link to comment

Ma ja sam pitala zato što je delovalo dosta grubo i moj osećaj je da bi to bila nesportska da se desilo bilo kad pre poslednjih nekoliko minuta 4/4. Fenomenološki me zanima da li je neki sudija svirao nesportsku kada se time odlučuje rezultat.

Link to comment

Sigurno sam gledao par takvih utakmica, samo ne mogu metkom sad da se setim kolika je tačno bila razlika i ko je igrao, ali znam sigurno da je bilo takvih slučajeva.

Link to comment

Pa bilo je u prvom poluvremenu tog istog Vitkovca na Marjanoviću kada ga je oborio na zemlju, ali nije sviran ni običan prekršaj.

 

sviran je faul za onu sjekiricu. slažem se, bila je nesportska, ali vitkovac je poznat kao grub i čvrst igrač, kao što je i raško katić prljav igrač. normalne stvari u basketu.

Link to comment

Kako me je nervirao majmun  sa mikrofonom. Zbog njega mi najsladje :)

 

 

Стварно тежак идиот.Срећа па му се Калина посро у живот.

Edited by Блок_64
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...