Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta uradi Dangubic, jebo te lebac. :o

 

То је Јакин улаз, извије се колко може и довати до пола метра од коша па положи. Овај крено, скочио и оооде до обруча. Фрик.

Link to comment

Kako se tim veceras obilato posrao po ovim retardima koji su jedva docekali prvi tezi poraz da raspale u medijima o tome kako se raspadamo as usual u ovo doba godine. Zao mi je samo sto je ceh morala da plati ova simpaticna ekipa Zadra. A taman lepo krenuse price o nezadovoljnom Vilijamsu, losoj atmosferi, pogubljenom timu i katastrofalnoj formi. :s_a:

Link to comment

Kako se tim veceras obilato posrao po ovim retardima koji su jedva docekali prvi tezi poraz da raspale u medijima o tome kako se raspadamo as usual u ovo doba godine. Zao mi je samo sto je ceh morala da plati ova simpaticna ekipa Zadra. A taman lepo krenuse price o nezadovoljnom Vilijamsu, losoj atmosferi, pogubljenom timu i katastrofalnoj formi. :s_a:

 

I smijeni Radonjica.

 

+1

Link to comment

Sto ne bi dobio, ja ne znam gde ste vi naleteli na tolike pozive da se Dejo smeni, jedino ako ne racunate retardirane yt i fb komentatore. Za sada je ispunio sve sto se od njega ocekivalo i malo preko toga, ako udje u finale ABA lige, mogu svi da mu pljunu pod prozor.

Link to comment

Ladno je vratio jebenog Jovica. Pa Radonjic je stvarno neverovatan

 

Mislim da si ipak ti koji si neverovatan, u smislu da si neverovatno dosadan i zlonameran. Dzenkinsa je neko zakacio po oku, napravio je faul i izasao da mu lekar pogleda to oko. Posle vise nije bilo ni potrebe da se forsira kad je vec izasao, uz ovacije s tribina, u trenutku kad mu je momentum bio na najvisem nivou. Sto je, inace, odlicno za samopouzdanje.

Link to comment

Dje ga je Laki, da nije otisao da gleda Gorcila? :lolol:

 

Evo me, stigoh s utakmice upravo. Izvrstan odgovor tima na loša izdanja. Jako mi se sviđa stav sa kojim smo ušli u meč.

 

Zna li se što Vilijams nije igrao? Na zagrevanju nije delovalo da mu išta fali?

Link to comment

Sto ne bi dobio, ja ne znam gde ste vi naleteli na tolike pozive da se Dejo smeni, jedino ako ne racunate retardirane yt i fb komentatore. Za sada je ispunio sve sto se od njega ocekivalo i malo preko toga, ako udje u finale ABA lige, mogu svi da mu pljunu pod prozor.

Bilo je i pacijenata koji su ga prozivali celu utakmicu, doduse samo nekoliko.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...