Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ми смо најбоља екипа у региону. Индивидуално, а и тимски смо показали колико смо јаки кад је екипа у форми. Ако ћемо од некога да изгубимо у некој серији онда треба да постоје нека прилично чврста оправдања да би се Радоња оправдао. Повреде или огромне судијске крађе или тако неке ствари. У супротном се поставља питање колико је потребно да му екипа буде јача од конкуренције да би могао да освоји нешто.

 

За сада је ситуација ОК. У паду смо што је нормално, треба само да се пусте људи да тренирају и играју и да сезона тече неким својим током.

Проблем је што је већ почело повезивање тог пада форме са крајем сезоне и одма се тако ствара тензија. Почело је међу Циганијом, сад се придодају и медији. То може само катастрофу да нам донесе.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto volete da kopirate moje reci, to je cudo. Samo sto uvek promasite trenutak. Al neka, ako vas toliko to ispunjava, meni je drago. Odoh sad, dosadan si za razgovor.

Link to comment

@posrbica: Ono recimo sam stavio cisto da bude jasno sta je glavni cilj. Ja ocekujem da osvojimo sva domaca i regionalna takmicenja i da prikupimo nekoliko pobeda u top 16.

 

Sto se tice onog faula ja sam bio iza eadonjica pa nisam video sta prica ali nisam stekao utisak da je trazio faul. Nije taj napad trajao 5 sekundi nego 15. Al ajde da kazemo da si u pravu, ostale stvari koje sam naveo stoje. Nije dobro vodio utakmicu kao sto ni mitrovic nije dobro sutirao otvorene suteve spolja. Desava se...

 

Adasevicu, aman. Sve i da nije trazio faul, nema sta on ni da trazi faul u svakoj bogovetnoj situaciji koja je kristalno jasna za igraca i na koju se skrece paznja u taktici jos od juniorskih dana. Ekipa ima tri faula, dve sekunde je do kraja, naravno da ce svaki igrac sa minimumom mozga da napravi faul i prekine akciju osim ako iz nekog razloga ne dobije drugaciji signal sa klupe. To je kao da napises "Jaka imao otvoren sut a nije sutnuo ali nije on kriv, mozda mu sa klupe nije receno da treba da sutne" ili "Lazovic je presao golmana i nije sutnuo u prazan gol, mozda mu trener nije rekao da treba da sutne". To su clear cut situacije, uvek se najpre radi po automatizmu ono sto je najlogicnije, a ako trener ima drugaciju ideju tek se onda signalizira alternativa. Jovic je i pokusao da napravi faul ali je to tako metiljavo uradio da je faulirao sam sebe, to jest, odbio se od mocnog Arslana kao od zida, taman toliko da ovaj sutne otvorenu trojku. Pogledaj snimak.

Edited by harper
Link to comment

Plej off pocinje pet dana po zavrsetku top 16. Bicemo umorniji od drugih ali mozda i u prednosti zbog takmicarskog ritma.

 

Polufinala  će se igrati na tri pobede (2-2-1), a termini mečeva su 14.4, 15.4, 18.4. i, ako bude bilo potrebno, 19.4. i 22.4.

 

Umor ne bi trebalo da bude problem jer se poslednje tri utakmice top 16 igraju po zavrsetku ligaskog dela ABA.

Edited by katamaran
Link to comment

Uvijek mi je bilo bezveze to loženje na njegov "gradski bezobrazluk i šmekerluk". Treba svaki dan da upali svijeću svakom od trenera koji su ga izvukli iz tog svijeta i tripa, šta bi bio on da nije bilo košarke vidjeli smo na primjeru sina mu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...