Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

čović je jutros gostovao na pinku i rekao nešto kao da kampanja za njegovu smenu traje otkad je došao i da je to isti trener koji je i ušao u top16, očigledno je nekog pogodilo u živac, pa brže-bolje napujdao neko laprdalo

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja cak i ne spadam u grupu onih koji ga ne vole i pljuju. Meni je nekako simpa od pocetka. Naravno da je bilo nekih situacija gde je bilo i njegove krivice, ali sve je to normalno. 

 

Sto se meca sa Galatom tice, bez obzira na losu formu igraca, poraz ide njemu na dusu. Imao je neke potpuno neshvatljive kikseve. Poslednji napad prve cetvrtine imamo jos jedan faul do bonusa, oni nekih 15tak sekundi za napad, i umesto da iskoristimo taj faul, nama se desi da popijemo trojku iz proste situacije gde igrac iskoristi blok centra. Nije to resilo mec, ali ti sitni detalji su i te kako uticali. Kalinic udje sjajno u mec, pogodi trojku, doda jos 2 polaganja, upise asistenciju, pohvata par skokova, mi prakticno u naletu zbog njegove inspiracije, a on ga izvede napolje i zakuca ga na klupu do poluvremena... Jaka koji je vec mesec dana van kosarke, a ne forme, srlja, gresi, ali Radonja ga i dalje drzi. S druge strane Vilijamsa menja, a Jovic mozda i jos gori igra. Ipak, rekao bih da je kljucna greska bila zaboravljeni Bobi. Igra na Bobija nam je bilo jedino sto Galati nije mogla da brani. Narocito sto je Ataman drzao Janga na Bobiju a ovaj prosto ne moze da ga cuva. I ok, odmoris najjace oruzije, ali ne odmaras ga 12 minuta i cekas da se oni odlepe na +10 da bi ga vratio. Bobi je morao da bude na parketu mnogo mnogo pre tih 3 i kusur minuta pre kraja. Posle nije ni mora da ga uvodi, jer je mec koji se sve vreme vrteo na jednom posedu prelomio kad su otisli na 10. 

 

To sto nam je spoljna linija u kanalu pa sem Kaline niko ne moze sploja nista da pogodi ni kad je sam, jeste problem, ali cak ni to nije kljucno jer je nama odbrana i dalje prilicno dobra. Problem je sto kad vec imas takav problem sa sutem, ipak malo vise koristis prednost koju imas pod kosem... 

 

Nije smak sveta, mi smo ostavrili cilj samim prolaskom u Top16. S a jedne strane Radonjicev jedini preostali cilj koje je must be je ponovo igranje EL i recimo osvajanje ABA lige. Sve ostalo je prostor za napredovanje i uzivanje. Radonjic je sada bolji trener nego sto je bio kada je dosao. Ima podrsku u klubu i tu nemam dilemu, ostace trener Zvezde. Njegovo je  "samo" da krene da dize ekipu na nivo koij svi ocekujemo i koji je Zvezda vec pokazala ove sezone. 

Link to comment

Recimo i Moka smatra da Radonjić nije šmeker (za razliku od njega, valjda). To je laprdanje koje iz raznih razloga pišu novine i podižu tenziju. Meni je Radonjić i kvalitetan trener i pozitivna ličnost. Od mene ima podršku od kako je stigao do danas i to bez i jednog dana dvojbe. Zvezda ne može da nađe bolju trenersku kombinaciju od njega, a ja sam neko ko polaže dosta na kontinuitet.

Link to comment

Nije smak sveta, mi smo ostavrili cilj samim prolaskom u Top16. S a jedne strane Radonjicev jedini preostali cilj koje je must be je ponovo igranje EL i recimo osvajanje ABA lige. Sve ostalo je prostor za napredovanje i uzivanje. Radonjic je sada bolji trener nego sto je bio kada je dosao. Ima podrsku u klubu i tu nemam dilemu, ostace trener Zvezde. Njegovo je  "samo" da krene da dize ekipu na nivo koij svi ocekujemo i koji je Zvezda vec pokazala ove sezone. 

 

Svaki put kada pročitam da je osvajanje ABA lige "recimo" cilj ili manje bitno od izbora nove EL, uvek se smorim. Kakav manjak ambicija kod navijača.

 

Radonjić je tražio faul kod njihove trojke na kraju 1/4, ali nisu uspeli na vreme da fauliraju igrača. Nije valjda kriv što igrači ne mogu da pretvore njegovu želju u realnost.

Link to comment

Sto se meca sa Galatom tice, bez obzira na losu formu igraca, poraz ide njemu na dusu. Imao je neke potpuno neshvatljive kikseve. Poslednji napad prve cetvrtine imamo jos jedan faul do bonusa, oni nekih 15tak sekundi za napad, i umesto da iskoristimo taj faul, nama se desi da popijemo trojku iz proste situacije gde igrac iskoristi blok centra.

 

To nema veze sa Radonjicem vec sa Jovicevom gluposcu. On je cak i pokusao da napravi faul ali se u tom pokusaju odbio od Arslana kao od zida i jos mu napravio bolju poziciju za sut. Utakmica nije video igrica pa da trener pritiskom na konzolu natera igraca da uradi ono sto je zamislio u trenutku.

Link to comment

Biće mi zanimljivo da vidim reakciju igrača sutra kad izađu na parket posle pritiska koji se stvara ovih dana. Sad su već novinari otvoreno počeli da ih bombarduju pričom o lošoj igri i padu forme, o tome kako je Vilijams u kanalu, itd. Sutra je odlična prilika da sve to demantuju nabijanjem Zadra 20 razlike. Alternativno, ući će u nervozu i loš šut ponovo...

Link to comment

Biće mi zanimljivo da vidim reakciju igrača sutra kad izađu na parket posle pritiska koji se stvara ovih dana. Sad su već novinari otvoreno počeli da ih bombarduju pričom o lošoj igri i padu forme, o tome kako je Vilijams u kanalu, itd. Sutra je odlična prilika da sve to demantuju nabijanjem Zadra 20 razlike. Alternativno, ući će u nervozu i loš šut ponovo...

 

Zvezda igra pod tim pritiskom otkako je Radonjic dosao, samo se sad intenziviralo posto se blize utakmice za trofeje pa je srpska kosarkaska mafija podigla nivo pripravnosti. Vidim, javio se i veciti dzoker Zoran Moka Slavnic da objasni™, ocekujem vrlo brzo i notorni Jakovljevicev scouting report kod Tegeltije. Sve ide svojim tokom™.

Link to comment

@posrbica: Ono recimo sam stavio cisto da bude jasno sta je glavni cilj. Ja ocekujem da osvojimo sva domaca i regionalna takmicenja i da prikupimo nekoliko pobeda u top 16.

 

Sto se tice onog faula ja sam bio iza eadonjica pa nisam video sta prica ali nisam stekao utisak da je trazio faul. Nije taj napad trajao 5 sekundi nego 15. Al ajde da kazemo da si u pravu, ostale stvari koje sam naveo stoje. Nije dobro vodio utakmicu kao sto ni mitrovic nije dobro sutirao otvorene suteve spolja. Desava se...

Link to comment

Biće mi zanimljivo da vidim reakciju igrača sutra kad izađu na parket posle pritiska koji se stvara ovih dana. Sad su već novinari otvoreno počeli da ih bombarduju pričom o lošoj igri i padu forme, o tome kako je Vilijams u kanalu, itd. Sutra je odlična prilika da sve to demantuju nabijanjem Zadra 20 razlike. Alternativno, ući će u nervozu i loš šut ponovo...

S tim sto je, ruku na srce, Williams sam izjavio da je u kanalu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...