Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Naravno da nikome u ovoj ligi nije u  interesu da igra protiv ovakve Zvezde u polufinalu i da svede svoje šanse za prolaz na domen teorije. i da Zvezdi nije u interesu da posle dominatne sezone  uđe u plejof bez prednosti domaćeg terena. I naravno da to ne može da se ne desi

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

У реду је био ККПов тим него су их повреде убиле. Ал није то поента. Поента је да су и поред тог играња ЕЛ запали у финансијске проблеме и да им ту погодак Смита не би ништа епохално донео да је био промашај сем још једне сезоне у ЕЛ. Али они су у опасности да не играју ЕЛ чак и ако је резултатски изборе.

:isuse:

Kako mislis da ce Partizan ostati bez EL, ako je rezultatski izbori?

Pazi, ako spomenes transparentnost™ poslovanja moraces da objasnis zasto u dokumentima ABA lige transparentno postoje dve Zvezde.

 

Link to comment

Па шта је проблем што постоје 2 Звезде?

Sta je problem sto postoje dva Andreja Vucica? Jedan pere pare preko fantomskih firmi, a drugi ceka posao u struci.

Link to comment

Добро теби то очигледно смета, ал питање је дал смета Евролиги. Изгледа да јој не смета клуб без дугова који има неки прихватљив буџет и игра солидну улогу у такмичењу. Партизан је с друге стране у ситуацији ко Цибона летос, а нешто нисам сигуран да ће ЕЛ хтети да прихвати клуб који нема пара да направи тим са бар минимумом конкурентности и који је сезону раније заврши ЕК са 2 победе.

Наговештава се да ће ЕЛ бити ригорознија по неким питањима, у сваком случају ћемо видети како ће то да се одрази на наше клубове. Ове године је то једно место добила Звезда а не ККП.

Link to comment

Добро теби то очигледно смета, ал питање је дал смета Евролиги. Изгледа да јој не смета клуб без дугова који има неки прихватљив буџет и игра солидну улогу у такмичењу. Партизан је с друге стране у ситуацији ко Цибона летос, а нешто нисам сигуран да ће ЕЛ хтети да прихвати клуб који нема пара да направи тим са бар минимумом конкурентности и који је сезону раније заврши ЕК са 2 победе.

Наговештава се да ће ЕЛ бити ригорознија по неким питањима, у сваком случају ћемо видети како ће то да се одрази на наше клубове. Ове године је то једно место добила Звезда а не ККП.

Ne smeta EL, zasto bi joj smetalo. Nije joj smetalo ni da EL igra Partizan bez budzeta, sa 2-12 rezultatima u nekoliko sezona.

Ali ako zaista uvedu rigorozna pravila, onda je logicno da prvo pitanje Zvezdama™ bude, koja od njih dve ce igrati EL. Ako zaista neki nindza revizori budu cesljali poslovanje kandidata za EL, onda ce sigurno naleteti na UPPR, koji sve i da je najcistiji (a daleko je od toga) zivot ove aktuelne Zvezde orocava na 5 godina koje polako isticu. Mislis da ce celnici EL kao na iglama cekati ostavinski postupak po okoncanju UPPR-a?

Sto se para tice i Zvezda i Partizan krecu sa iste cifre (0 dinara) pa koliku uspeju da izvuku od drzave, a budzet zatvaraju­™ prihodima od EL i donacijama drzave, tako da tu nema neke dugorocne sigurnosti i stabilnosti kluba.

Slobodno se vi zanosite pricama kako je EL prepoznala™  transparentnost™ poslovanja nebojse Covica, kao sto smo se mi zanosili time da EL nece dozvoliti da liga ostane bez Partizanove magije™.

Link to comment

Šta je ono Žordi izjavio nakon utakmice Makabi Zvezda? Čini mi se da je bilo priče o nekih 4 miliona minimalnog i garantovanog budžeta da bi neko učestvovao u EL.

Što se tiče plej ofa ABA lige, prvo treba skočiti, prema tome slow down.

Link to comment

Не заносим се ја ничим, само ти кажем да летос то једно место у ЕЛ није добио ККП већ ККЦЗ. Ако је тачно да ЕЛ пооштрава те неке некакве контроле, дакле АКО је тачно, онда ККП није сигуран. Није ни ККЦЗ, ал ти си ми реплицирао око тога да ЕЛ можда неће дозволити ККПу да наступи чак и ако избори то на терену.

Link to comment

Не заносим се ја ничим, само ти кажем да летос то једно место у ЕЛ није добио ККП већ ККЦЗ. Ако је тачно да ЕЛ пооштрава те неке некакве контроле, дакле АКО је тачно, онда ККП није сигуран. Није ни ККЦЗ, ал ти си ми реплицирао око тога да ЕЛ можда неће дозволити ККПу да наступи чак и ако избори то на терену.

 

Pa Zvezda je dobila to mesto jer je bila prva u regularnom takmičenju pa je po nekom sportskom učinku bila ispred Partizana a ne zbog finansijkse konstrukcije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...