Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zvezdina publika skandira i 1 Marku Simonovicu, njuski koja je otimala pehare i promasivala sve bitne suteve u Zvezdinom dresu, tako da ovo divljenje Jaki Blazicu i nije tako veliki incident.

Aj' ne lupaj, trebala bi navijačka populacija da se loži na "Baticu" dok je bio r/w? Normalno da će da gotivi borca, dosta je bilo "kalimero" igrača, ovi su selektirani tako da se bore i da gaze (ne da ponize, već da pobede).

Uzgred, zašto je to nespportski potez? On nije nikoga ponizio,prozvao, samo je uputio  šut sa 7/8 metara u zadnjoj sekundi, što reče neko vodiš 30+ razlike i uvedeš 9,10,11 i 12 igrača da odigraju zadnjih 5 minuta, to je veće ponižavanje protivnika od ovog šuta.

Link to comment

 što reče neko vodiš 30+ razlike i uvedeš 9,10,11 i 12 igrača da odigraju zadnjih 5 minuta, to je veće ponižavanje protivnika od ovog šuta.

 

Svašta. Kad će ti igrači da vide terena i koliko toliko steknu iskustva na tom nivou ako neće na +30 razlike? Verovatno treba prvih 5 da igra dok ne poumire na terenu da se neko ne bi uvredio sa druge strane.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Kari je u Zvezdi uzeo TO protiv Olimpije u zadnjem minutu, pa je Džikić popizdeo i onda je on uzeo i nije ni reč rekao igračima. Kad se njegov TO završio, Kari je uzeo još jedan :lolol:

Сјећам се овога :lolol:

Link to comment

Inače, Blažič se previše loži za moj ukus. Ono otimanje za loptu protiv Reala nakon što je sudija svirao mrtvu je onako... Smešno.

 

Ali dobro, ljudi se dosta primaju na njega, vidim da nose i majice sa njegovim likom i to je okej. 

 

Igra dečko srcem, šta je tu loše. Nekad ga to ograničava i izaziva suženja svesti ali situacija kao ona sa Burusisom može da prekine neki posmrtni marš na tribinama i naelektriše atmosferu. Kao stvoren je za ono što Zvezdina publika voli, a vidim da najverniji kuliraju skandiranje njemu tako da je dodatni plus što njima ide na srbski ud. 

 

 

Kari je u Zvezdi uzeo TO protiv Olimpije u zadnjem minutu, pa je Džikić popizdeo i onda je on uzeo i nije ni reč rekao igračima. Kad se njegov TO završio, Kari je uzeo još jedan :lolol:

:lol:  kakav je to bog!

Link to comment

Inače, Blažič se previše loži za moj ukus. Ono otimanje za loptu protiv Reala nakon što je sudija svirao mrtvu je onako... Smešno.

 

Ali dobro, ljudi se dosta primaju na njega, vidim da nose i majice sa njegovim likom i to je okej.

o jbt, dokle se ide

jedan od glavnih kvaliteta zveze je ta energija koju poseduju i blazic je (uz kalinica) jedan od vodecih u tome

Link to comment

Nama ne valja kada su nam igrači mlaki, ne valja kada se lože. Kada nam se grobari unose u face kukamo što takve igrače nemamo, kada to naši rade onda pretjeruju. Ko će nama Ciganima da ugodi.

Link to comment

za takve stvari se u ncaa football gubi eligibility za trofejne utakmice...budi čovek kad gubiš, a još veći kad pobeđuješ. no, teško je to kad su igrači vaspitavani od moralnih pigmeja tokom cele svoje karijere...

Link to comment

o jbt, dokle se ide

jedan od glavnih kvaliteta zveze je ta energija koju poseduju i blazic je (uz kalinica) jedan od vodecih u tome

 

dokle se ide? :D

 

samo sam napisao da se meni ne dojmi i konstatovao da se većini navijača dojmi što su potvrdili postovi koji su usledili.

 

ložaštvo kao kvalitet je u zvezdi ustanovljeno još 2001. kad su počeli i sa dodelama onog trofeja. stoga, ne mislim da je blažičeva energija najveći kvalitet i dodatna vrednost koju zvezda poseduje u ovoj sezoni.

 

ali dobro, vi svakako znate bolje košarke nego ja... 

Edited by McCabe
Link to comment

dokle se ide? :D

 

samo sam napisao da se meni ne dojmi i konstatovao da se većini navijači dojmi što su potvrdili postovi koji su usledili.

 

ložaštvo kao kvalitet je u zvezdi ustanovljeno još 2001. kad su počeli i sa dodelama onog trofeja. stoga, ne mislim da je blažičeva energija najveći kvalitet i dodatna vrednost koju zvezda poseduje u ovoj sezoni.

 

ali dobro, vi svakako znate bolje košarke nego ja... 

Ma, pričamo o potpuno nebitnim stvarima. Iskreno, sve što sada ima vrijednost je polufinale PO-a sa grobljem (najvjerovatnije). A kakav će biti Jaka, Kalina, peti deseti, najmanje je bitno.

 

Nego, živ ti meni bio brate i da se vidimo jopet :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...