Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Jakin potez je nesportski i tu nema dvojbe. DObili smo ih u prvoj i ovde razlika nije igrala nikakvu ulogu tako da nije trebalo da ide do kraja. Do kraja u takvoj situaciji ide samo igrac kome je stalo do licne statistike.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

 

Ali stvarno ne kapiram, u čemu je fora sa jebenim tajmautima? Zašto uzimanje tajmauta ponižava protivnika?

 

Ima ludaka koji uzimaju tajm aut 10 sekundi pre kraja i na -9, valjda da ponize protivnika.. Dusko Dule Vujosevic, dabome.

Link to comment

Inače, Blažič se previše loži za moj ukus. Ono otimanje za loptu protiv Reala nakon što je sudija svirao mrtvu je onako... Smešno.

 

Ali dobro, ljudi se dosta primaju na njega, vidim da nose i majice sa njegovim likom i to je okej. 

Link to comment

Inače, Blažič se previše loži za moj ukus. Ono otimanje za loptu protiv Reala nakon što je sudija svirao mrtvu je onako... Smešno.

 

Ali dobro, ljudi se dosta primaju na njega, vidim da nose i majice sa njegovim likom i to je okej. 

 

Zvezdina publika skandira i 1 Marku Simonovicu, njuski koja je otimala pehare i promasivala sve bitne suteve u Zvezdinom dresu, tako da ovo divljenje Jaki Blazicu i nije tako veliki incident.

Link to comment

Ima ludaka koji uzimaju tajm aut 10 sekundi pre kraja i na -9, valjda da ponize protivnika.. Dusko Dule Vujosevic, dabome.

to rade sfrjot treneri odavna.obradovicu je to cesto zamerano dok je vodio huventud i real

Link to comment

a šta je značenje toga? ja igram svoju igru do kraja i boli me dal ste bacili peškir?

 

     Možda koriste priliku da uvežbaju neki element, poslednji napad štajaznam, ni meni nije jasno zašto se tolika fama pravi oko tih tajmova kad je sve rešeno. Iskreno sumnjam da neko svesno želi da ponižava protivnika na taj način.

 

     Meni Jakina trojka od sinoć sasvim legitimna, niko mu se nije sklonio, mada Radonja uvek traži da se izdribla do isteka vremena kada je ishod izvestan. I ono otimanje sa Burusisom ima smisla, podiže i ekipu i publiku, dodatna injekcija adrenalina, uostalom ni Burusis je nije pustio, nego su se čupali, znači da nije baš bez veze.

Link to comment

Kari je u Zvezdi uzeo TO protiv Olimpije u zadnjem minutu, pa je Džikić popizdeo i onda je on uzeo i nije ni reč rekao igračima. Kad se njegov TO završio, Kari je uzeo još jedan :lolol:

Link to comment

2 minuta pre tog suta je bilo nereseno, mozda je decko prosto otvorio ventil za prezivljeni stres i nista vise od toga, narocito ne ovo sto mu ucitavate. 

 

Apsolutno. Toliko price ni oko cega, kao da je utakmica bila resena 20 minuta pre toga pa je Jaka onako opalio da bi nekog ponizio. Mi nismo imali resenu utakmicu ni 25 sekundi pre kraja, jos ih je sve pucao adrenalin.

Link to comment

Zato sto koš razlika.

I jel treba Angola i Amerika da ne igraju drugo poluvreme uopste, jer je posle prvog 50 razlike?

 

 

Pa i ne igraju ga. Igraju ga samo formalno.

 

 

Meni je analogija sa Angolom i Amerima sasvim primenjiva. Amerikanci u takvim situacijama čak i dignu ručnu, te odlutaju mislima ka nekavom manje znojavom El Doradu.

+1

Link to comment

:D

 

Ali stvarno ne kapiram, u čemu je fora sa jebenim tajmautima? Zašto uzimanje tajmauta ponižava protivnika?

 

pa uzimaš tajm aut ako tvojoj ekipi ide loše ili nisi zadovoljan nekim stvarima. ako nekoga peglaš i očigledno je da dobijaš, onda uzimanjem tajmauta pokazuješ da nisi zadovljan tim peglanjem i da igraš loše (a dobijaš lagano pri tome). to je nekako pokazatelj da si ti nezadovoljan što je samo 20 razlike i pokazuješ da je po tvom mišljenju to protivnik za 30 razlike.

Link to comment

Ja znam da je svojevremeno jedan trener iz BiH, poznati magarac, uzimao tajmaute pred kraj uveliko dobivenih utakmica da protivniku ode voz pa da moraju da čekaju brzi noćni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...