Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

OK je ako napad neće da igra, pa se ispozdravljaju, ali ako napadač želi da da koš, a odbrana se sklanja, i treba da im zakuca.

Stvar je u tome što napadač nekad stane sa loptom, da se odbrana opusti i pomisli da je kraj, a onda se zaleti na nebranjeni koš kao neiživljeni klinac.

Link to comment

Stvar je u tome što napadač nekad stane sa loptom, da se odbrana opusti i pomisli da je kraj, a onda se zaleti na nebranjeni koš kao neiživljeni klinac.

 

 

 

OK je ako napad neće da igra, pa se ispozdravljaju, ali ako napadač želi da da koš, a odbrana se sklanja, i treba da im zakuca.

 

koja je bila situacija od ove dve?

Link to comment

Apsolutno nije obavezno da se stane u poslednjem napadu, to su bukvalno počeli da kopiraju nba i to u poslednjih par godina. Ranije se igrao normalno taj poslednji napad, bez obzira na rezultat. Besmislica preuzeta iz sistema gde koš razlika nikad nije ništa značila.

Link to comment

Meni je analogija sa Angolom i Amerima sasvim primenjiva. Amerikanci u takvim situacijama čak i dignu ručnu, te odlutaju mislima ka nekavom manje znojavom El Doradu.

 

Nemci bi pak punili do kraja kao nezdravi. Kao Blažič.

 

Link to comment

nije obavezno, ali je sportski

 

ako obe ekipe igraju do kraja to je sportski isto. na tebi je da braniš a napad kako hoće. i uvek će te svi učiti da igraš do kraja. ovde kod nas se čak smatra nesportskim ako nećeš da igraš napad do kraja a vodiš, video sam mnogo takvih situacija

Link to comment

Teoretski mi možemo da imamo isti broj bodova kao Budućnost i da nas oni dobiju tamo isto onoliko koliko mi njih ovde, pa će onda ovaj koš biti bitan. U nba ta teorija ne postoji, ali bitno je da se kopira nba. I sportski je ići na koš u poslednjem napadu bez obzira na rezultat, bilo je sportski četrdeset godina košarke i nema razloga da se sada to smatra nesportskim.

Link to comment

meni to nikad nije bilo jasno.

 

davno, sećam se da je izbio skandal jer je zvezda uzela tajmaut protiv nekog u poslednjem minutu iako je vodila 30 razlike pa je bilo priče da se moralo zbog sponzora i reklamnog bloka ali sećam se da su gosti baš popizdeli. 

 

zapravo, mislim da jedino košarka ima taj neki keuhvatljivi fer-plej momenat koji je užasno rastegljiv.

 

ne sećam se ni jučerašnje situacije, jel se odbrana sklonila ili ne?

Link to comment

meni to nikad nije bilo jasno.

 

davno, sećam se da je izbio skandal jer je zvezda uzela tajmaut protiv nekog u poslednjem minutu iako je vodila 30 razlike pa je bilo priče da se moralo zbog sponzora i reklamnog bloka ali sećam se da su gosti baš popizdeli. 

 

zapravo, mislim da jedino košarka ima taj neki keuhvatljivi fer-plej momenat koji je užasno rastegljiv.

 

ne sećam se ni jučerašnje situacije, jel se odbrana sklonila ili ne?

 

Evroliga 98. Zvezda - Fenerbahce. Gostujuci trener se revansirao tako sto je u uzvratnoj utakmici u poslednjem minutu uzeo dva tajm auta.

Link to comment

Pukao je na koš sa devet metara, nije ni došao do odbrane. I nema veze da li se odbrana sklonila, šta to znači - "sklonićemo se, al da nam ne date koš".

Link to comment

Evroliga 98. Zvezda - Fenerbahce. Gostujuci trener se revansirao tako sto je u uzvratnoj utakmici u poslednjem minutu uzeo dva tajm auta.

 

:D

 

Ali stvarno ne kapiram, u čemu je fora sa jebenim tajmautima? Zašto uzimanje tajmauta ponižava protivnika?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...