Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa reci ako znas. Ovo sto je ovaj Dudus napisao je "informacija" sa jednog foruma koju je pustio admin tog foruma, inace poznat po tome da skuplja u kaficu Pionira nakon Partizanovih utakmica ono sto treba da postavi na forum na racun Zvezde, predstavljajuci to kao info od strane nekakvog fantomskog clana Zvezdine uprave. To je mesto gde se ta glupost pojavila i nema veze ni sa kakvim informacijama. To ti je isto kao da sad ja napisem da Markus igra za 50.000 godisnje i da vrtim tu pricu dok mi ne dosadi.

 

Sad ti.

Meni je ocigledno da uprava Zvezde zeli da prikrije koliki je realan budget i zato pusta informacije o manjim platama igraca. To je iz njihovog ugla, zbog sve svinjarije koja je prisutna kod nas u sportu, opravdan i logican potez. Zele da sakriju koliko para dobijaju od drzave i sve je to deo rata koji vode sa nasim bolesnicima.

 

Al to ne znaci da navijaci Zvezde treba da slepo veruju sve sto im ovi serviraju. Isto kao i sto nasi ne bi trebalo da veruju svom olosu.

 

Ali realnost je nazalost drugacija, pa sa obe strane ima mnogih koji slepo veruju i postaju vojnici u toj borbi. I to je sve vecina problem za kosarku.

Link to comment

Klasični DV spinovi. Sad se priča o tome za koliko neki igrači CZ igraju dok narod gladuje a DV kao vođ opozicije treba da ih povede u borbu za koru leba dok se u suprotnom taboru igra za ljubav i aplauze. Kako su dugovi nastali i kako je propušteno da se uđe u reprogram duga za porez o tome nećemo, nije pristojno o tome pričati dok Hilandar gori.

Gde nadje sad njega :lol: Pricu ste vi zapoceli i krenuli svi da se slazete sa tom smesnom cifrom od 250K.

 

Dugo vec traje i tihi i zakulisni rat dve uprave tj. dve grupe olosa koje vode kluove. I dosta je opasno kad se navijaci ovako deklarišu i gledaju stanje crno ili belo.

 

Siguran sam da ce zbog svega toga problem, nazalost, rasti i da ce u i oko kosarke biti sve vecih sranja.

Link to comment

Za koliko je igrao Kinsi u Partizanu?
Imaju relativno istu pricu. Isto godina kada su dosli u Srbiju, naplatu sedmocifrenih iznosa u karijeri, vremenski slicno NBA iskustvo, i losu sezonu pre dolaska sto im je oborilo cenu.

Mozes i stvarnu i logicnu™ cifru.

Link to comment

opako smarate sa tim kafanskim licitiranjem visina plata. i ne samo na forumu. ovih dana kad god se pokrene tema kosarke u nekom drustvu, i onaj koji o igri i igracima dve blage nema zna koliko koji od igraca prima i iz kog izvora. eto na to se svelo gledanje kosarke ovde, abrovi i zagledanje u komsijin novcanik. 

Edited by Joe D
Link to comment

Samo treba uporediti Zvezdin budzet sa budzetima ostalih EL klubova, videti ko igra kod njih i uporediti ih sa Dangubicem, Lazićem, Cirbesom, Blažićem i kompanijom.

 

Najbitniji igrač nam je centar koji nigdje ništa nije napravio i koji se povređivao dva puta godišnje, došao je kao deblo koje se zabije pod koš pa ako zakuca zakuca. Amerikanac je imao lošu sezonu i dosta je lutao u karijeri, i svako pošten će priznati da on ovako dobro nigdje nije igrao. Cirbes je radilica koji igra sve bolje i bolje i od igrača koji je na početku sezone igrao očajno postao je izuzetno koristan timski igrač. Mitrovića smo iskopali kao talentovanog klinca i još uvek je pod tim ugovorom. Blažić je doveden iz Krke i sigurno ne košta mnogo. Dženkins je igrao za male ugovore(naravno veće nego u Zvezdi) po NBA, često bio trejdovan i na kraju je bio otpušten. Živi od košarke i ne igra za bijedu u D league, pare su redovne, ima pristojan ugovor i nakon Zvezde će dobiti samo bolji. Lazić nije ni vredan pominjanja. Rebić i Tejić su klinci. Ne vjerujem da je Jović mogao naći ozbiljan ugovor u inostranstvu u konkurenciji američkih bekova. Kalinić sigurno nije igač koji je ljetos koštao nešto mnogo.

Link to comment

Partizan je nudio vise za Dangubica od Zvezde.Jovic ne igra za vise od 100k.Cak I da su samo carsijska naklapanja o ugovorima Zvezdinih igraca ja se nesto ne secam da se nekada do sada pisalo za koliko koji igrac Partizana igra osim da su u pitanju neredovne stipendije, kikiriki I ljubav. A posle cujes da je jedan Musli igrao za 160k

Link to comment

Partizan je nudio vise za Dangubica od Zvezde.Jovic ne igra za vise od 100k.Cak I da su samo carsijska naklapanja o ugovorima Zvezdinih igraca ja se nesto ne secam da se nekada do sada pisalo za koliko koji igrac Partizana igra osim da su u pitanju neredovne stipendije, kikiriki I ljubav. A posle cujes da je jedan Musli igrao za 160k

a gde to cujes? na rsb-u?

Link to comment

Ima tu i čuvena kvaka većine s

 

Partizan je nudio vise za Dangubica od Zvezde.Jovic ne igra za vise od 100k.Cak I da su samo carsijska naklapanja o ugovorima Zvezdinih igraca ja se nesto ne secam da se nekada do sada pisalo za koliko koji igrac Partizana igra osim da su u pitanju neredovne stipendije, kikiriki I ljubav. A posle cujes da je jedan Musli igrao za 160k

 

Sve bih te cifre ja uzeo with a pinch of salt. Potpiše se na određenu cifru, a onda se gleda da se taj isti igrač zapali, pa se natežu po sudovima dok igraču ne pukne kurac i kaže "dajte šta možete i gonite se u krasni". Pa onda neko ispadne gospodin Mačvan a neko Makedonac Klobučar. Tako da to koliko koji igrač košta klub možemo samo da nagađamo, sem nepobitne činjenice da se Amerima najredovnije isplaćuje, bar redovnije od domaćih. 

Link to comment

Meni je ocigledno da uprava Zvezde zeli da prikrije koliki je realan budget i zato pusta informacije o manjim platama igraca. To je iz njihovog ugla, zbog sve svinjarije koja je prisutna kod nas u sportu, opravdan i logican potez. Zele da sakriju koliko para dobijaju od drzave i sve je to deo rata koji vode sa nasim bolesnicima.

 

Al to ne znaci da navijaci Zvezde treba da slepo veruju sve sto im ovi serviraju. Isto kao i sto nasi ne bi trebalo da veruju svom olosu.

 

Ali realnost je nazalost drugacija, pa sa obe strane ima mnogih koji slepo veruju i postaju vojnici u toj borbi. I to je sve vecina problem za kosarku.

 

Нема шта управа Звезде да прикрива ,нити постоји разлог за то.Да се не лажемо ово је један јефтин али добро скоцкан тим.Вероватно би овај тим вредео много мање и имао доста лоше резултате да није Вилијамса али ако се гледа нека шира слика свако у овој екипи има неко своје место.

Вилајмс игра за тих 250 000 + бонуси.Када се саберу бонуси изађе то на пристијну цифру јер је први већ остварио,док рецимо Лазић игра за много мање пара али свакако је сваку ту пару ове сезоне оправдао.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...