Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Uz dužno poštovanje, tema je interesantna, jer pare delom ili većinom dolaze iz državnog budžeta...

 

Код оних што кукају што им држава не да још управу си.Код нас и није баш тако,нисмо само на државним јаслама.

 

 

Ne znam da li je, ali za ovu o 300.000 plate i 300.000 bonusa koji placaju Crnogorci znam i ko je pustio i zasto je pustio.

 

Наравно,треба само сабрати 2+2.И искрено ко их јебе.

Edited by Блок_64
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa pitao te je Petovic, ajde ti nam kazi kolika je posto ocigledno znas?

 

Znam isto kao i ti i svi ostali. 

 

 

A zdrava logika mi ne dozvoljava da prihvatim da takav igrac igra u Zvezdi za 250K.

Link to comment

Ne znam da li je, ali za ovu o 300.000 plate i 300.000 bonusa koji placaju Crnogorci znam i ko je pustio i zasto je pustio.

 

A ja znam ko je pustio ovo od 250K i zasto je to pustio. A znas i ti. Koliko god ces sad tvrditi suprotno.

Link to comment

Uzgred, kad smo kod interesantnosti trošenja državnog i paradržavnog novca u sportu, meni je trenutno najinteresantnija ova veza Crnogoraca i KK Crvena Zvezda. Imam čudan osećaj da mi neka puzla tu nedostaje.

Link to comment

2011-2012 jiansu dragons ili tako nesto

 

Pre Spanije je bio u Kini, posle Spanije Kuban.

 

Covek je mogao da bude mnogo losija investicija, nije takav  zicer kakav se predstavlja.

 

Pa, dobro, Markus je imao gore-dole periode u karijeri, imao je i problema sa srcem neko vreme, ali on je bez sumnje igrac za kojeg se znalo da ima ogroman talenat i takodje se tacno znalo sta kupujemo. Iskreno, kad je krenulo da se prica o njemu mislio sam da je neka patka tipa Milicica, nije mi padalo na pamet da je njegov potpis realan. Za nase uslove on je izuzetan igrac, kao izuzetan igrac je dosao i kao izuzetan igrac ce otici. Nije tu bilo mnogo misterije. On u Zvezdi, sto se egzekucije tice, nema neke partije da se useres ali je tim podredjen njemu, svi trce, svi se krecu i stalno mu se nude za dodavanja, a on se primio na to da je vodja tima, igra odgovorno i ocigledno uziva sa timom koji radi za njega. Uostalom, sam je rekao da su on i Zvezda u ovom trenutku perfect match, koliko god on donosi nama toliko ga i ovakav sastav tima "otvara u struku".

Link to comment

A ja znam ko je pustio ovo od 250K i zasto je to pustio. A znas i ti. Koliko god ces sad tvrditi suprotno.

 

Pa reci ako znas. Ovo sto je ovaj Dudus napisao je "informacija" sa jednog foruma koju je pustio admin tog foruma, inace poznat po tome da skuplja u kaficu Pionira nakon Partizanovih utakmica ono sto treba da postavi na forum na racun Zvezde, predstavljajuci to kao info od strane nekakvog fantomskog clana Zvezdine uprave. To je mesto gde se ta glupost pojavila i nema veze ni sa kakvim informacijama. To ti je isto kao da sad ja napisem da Markus igra za 50.000 godisnje i da vrtim tu pricu dok mi ne dosadi.

 

Sad ti.

Link to comment

Pa reci ako znas. Ovo sto je ovaj Dudus napisao je "informacija" sa jednog foruma koju je pustio admin tog foruma, inace poznat po tome da skuplja u kaficu Pionira nakon Partizanovih utakmica ono sto treba da postavi na forum na racun Zvezde, predstavljajuci to kao info od strane nekakvog fantomskog clana Zvezdine uprave. To je mesto gde se ta glupost pojavila i nema veze ni sa kakvim informacijama. To ti je isto kao da sad ja napisem da Markus igra za 50.000 godisnje i da vrtim tu pricu dok mi ne dosadi.

 

Sad ti.

Ako je jos neko negde napisao znaci da ima istine....

Nemam nameru da ti objasnjavam odkle i kako znam a ti misli kako hoces

Link to comment

Kako ovo ima smisla?

 

Како нема.Информације из кафића пионира увек су добродошле,посебно када се после Партизанових утакмица (читај пораза) прича о Звезди.

Link to comment

Klasični DV spinovi. Sad se priča o tome za koliko neki igrači CZ igraju dok narod gladuje a DV kao vođ opozicije treba da ih povede u borbu za koru leba dok se u suprotnom taboru igra za ljubav i aplauze. Kako su dugovi nastali i kako je propušteno da se uđe u reprogram duga za porez o tome nećemo, nije pristojno o tome pričati dok Hilandar gori.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...