Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apsolutno se slazem sa vama. One cifre koje sam naveo su samo moja pretpostavka sta mu Zvezda moze ponuditi, jer npr. ako je istina da je Schilb imao 500k dolara, onda znamo da je Covic spreman da izdvoji neku jacu cifru od trenutne.

 

nije covic spreman, spreman je brat premijera. covic je pre nego sto je brat utrcao kukao kako zveda nema para, ne moze da zadrzi pesica, a onda su dosli naprednjaci i ostalo je istorija.

Link to comment

Dobra je ovo fora sa polusezonskim umesto paketima za Top 16. Cena bi ionako bila tu negde a za malu razliku preko imas i sve domace utakmice. Mnogo je sprdnje na temu sportskog marketinga kod nasih klubova ali ove Zvezdine akcije definitivno promislja neko ko zeli da utrosi malo vremena na razradu svake ideje.

 

Ниси колега пратио на часу,само су слушали жеље навијача.Имали су тему на на почетку сезоне о картама где су навијачи могли да изнесу своје жеље и богами скоро све су прихваћене.

Link to comment

nije covic spreman, spreman je brat premijera. covic je pre nego sto je brat utrcao kukao kako zveda nema para, ne moze da zadrzi pesica, a onda su dosli naprednjaci i ostalo je istorija.

Ukoliko se zadrzimo na temi eventualne ponude novog ugovora Vilijamsu, koja je tvoja procena, koliko mu se moze ponuditi?

 

I koliko trenutno ima, jer je Timmy mislio da je sprdnja pomenutih 250 plus svakakvi bonusi?

Link to comment

Ukoliko se zadrzimo na temi eventualne ponude novog ugovora Vilijamsu, koja je tvoja procena, koliko mu se moze ponuditi?

 

I koliko trenutno ima, jer je Timmy mislio da je sprdnja pomenutih 250 plus svakakvi bonusi?

 

nemam pojma koliko ima, ali ako ima 250k to je jedino zahvaljujuci nekoj kombinaciji sa miskom, drugog objasnjenja nema.

 

ne mislim da zvezda moze da ga zadrzi, ali ne sumnjam da ce ponovo dovesti nekog dobrog amerikanca na toj pozciji.

Link to comment

nemam pojma koliko ima, ali ako ima 250k to je jedino zahvaljujuci nekoj kombinaciji sa miskom, drugog objasnjenja nema.

 

ne mislim da zvezda moze da ga zadrzi, ali ne sumnjam da ce ponovo dovesti nekog dobrog amerikanca na toj pozciji.

Ni sam ne gajim neke prevelike nade da se takav dil moze izboksovati I za sledecu seoznu, bez obzira na kompletan hype koji se trenutno dogadja u vezi sa KK.

 

Ta cifra se provlaci od samog dolaska, neko je skoro istakao I podatak o tim bonusima... ne znam da li je sve to I tacno, ali se nigde ne pominju neke druge info koje mogu biti pouzdanije.

Link to comment

Dajte ljudi malo ozbiljnosti pustite te naklapajuce price. Dovoljno je malo razmisliti i shvatiti da takav igrac u najboljim godinama sigurno nece da igra u Zvezdi za 250K.

Link to comment

Za koliko igra?

 

Игра за аплаузе (као Павловић и Мачван) :naughty: .

 

Ма игра за тих 250 000,са бонусима изађе он на лепу цифру.

Edited by Блок_64
Link to comment

Za koliko igra?

Igra za 300 000€ fiksne plate + 300 000€ bonusi.Bonusi su:150 000€ Top 16 i po 50 000€ za svaki trofej !!!

Stim sto Covic daje fiksnu platu a bonuse obezbedjuju Crnogorci.

Link to comment

Ja stvarno ne znam za koliko igra. Sad da me neko pita da pogađam - nakon što bih razmislio dve sekunde, povezao njegovu prošlogodišnju platu, činjenicu da ruski klubovi (a naročito provincijski) preplaćuju debelo igrače u odnosu na tržište, da je imao lošu sezonu nakon koje mu je pala cena, da Zvezda igra EL i u izlogu je, da mu je Miško menadžer itd - rekao bih nekih 400k.

 

Ne znam samo zašto je ova tema tako omiljena, kad apsolutno niko osim igrača, menadžera i Ćokija, nema pojma za koliko ovaj igra? Je l uobičajeno da npr navijači Reala tako razglabaju za koliko im igra Ayon, a za koliko Noćioni? I da im navijači Barse spočitavaju da su naivni ako misle da ovi ne igraju za ne znam koliko više...Možda jeste, ne znam.

Link to comment

Igra za 300 000€ fiksne plate + 300 000€ bonusi.Bonusi su:150 000€ Top 16 i po 50 000€ za svaki trofej !!!

Stim sto Covic daje fiksnu platu a bonuse obezbedjuju Crnogorci.

 

Ti to, naravno, ne možeš znati (znam i odakle ti info), ali recimo nije mi teško da poverujem u ovo (osim da trofej Kupa vredi 50k).

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...