Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace, sta ovi uopste traze u Aba ligi, na koju foru im se isplati da plate ucesce, prazne tribine, poluamaterska ekipa  :frust:

 

Spremili bi oni i više nego dobar tim da im nisu uhapsili vlasnika. Tim sigurno dovoljno dobar za sredinu. Koliko se ja sećam potpisali su Marinovića i centra iz Hrvatske.

 

Rebić 7 asistencija. Probali su skoro svi p&r sa Zirbesom što je dobro. Inače, Nemac ima korektan šut, pogotovo kada se uzme u obzir da ima velike šake. Tejić premalo skokova za minutažu i procente protivnika.

Link to comment

Rebic nazalost nema ni gram talenta

 

 

Reba beba je nazalost daleko i od Daloovog nivoa

Malo sam gledao u prvom poluvremenu kad je usao a drugo nisam ispratio. Na osnovu cega si doneo ovaj zakljucak gledajuci mec u kom je imao 11 poena i 7 asistencija?

Link to comment

Malo sam gledao u prvom poluvremenu kad je usao a drugo nisam ispratio. Na osnovu cega si doneo ovaj zakljucak gledajuci mec u kom je imao 11 poena i 7 asistencija?

 

Poceo je drugo poluvreme uzasno a onda mu je prosao jedan alley-oop iz auta za Kalinu i posle toga je sasvim lepo odigrao poslednju cetvrtinu.

Link to comment

Popravio se posle malo, priznajem  :D Na pocetku je bio skroz pogubljen i preplasen, nije bio u stanju da pristojno organizuje napad protiv ovakvog protivnika. Posle se malo oslobodio i odigrao korektno, ali i dalje stojim pri tome da on nema potencijal za Zvezdu.

Link to comment

14-0, obaramo sopstvene rekorde, kano Sergej Bubka.


 


Sledeci je Real.  -_- 


 


tacnije 15-0, pa Real.


 


a najbolje da cemo ocene spram necijeg (ne)potencijala davati nakon ovakve 1 utakmice.


Edited by Nikodije
Link to comment

Ишао и на псортал,код њиј је на кошараци још увек прва вест да је Будућност добила ккп.

 

Али зато на сајту аба лиге има све.Чак и најбољи потези.

Edited by Блок_64
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...