Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Sramno drugo poluvreme, steta sto MZT ovo nije dobio. Necemo se uvek ovako provuci, moglo bi da nam se vrati vrlo brzo, bojim se protiv Albe ili Zalgirisa.

Uzasno je vodio Radonjic utakmicu u nastavku, bas se pogubio i sasrao

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne sme da dozvoli da na ovakvoj utakmici ira drugo poluvreme sa 7 igraca, da mitrovic ne izlazi sa parketa 16-17 minuta, da vraca bobana kojo je totalno u autu... to se ne radi tako.

 

Da sam bio na njegovom mestu Vilijamsa, Mitrovica, Blazica i Bobija bih drzao svih 20 minuta dok ne crknu na terenu. Zahvaljujuci njihovom kurciranju smo i ispali iz utakmice. Sve sto je trebalo ta prva petorka da uradi je da ispostuje loptu na pet minuta i da se jedan po jedan preseli na klupu a oni su svi redom igrali kao da im je tata kupio basketaru. E, kad vec hoce tako da igraju igrali bi mi svih 20 minuta dok ne nauce da ne moze tako da se igra kosarka ni protiv koga. Alternativa je bila da vec posle prva dva napada pozove TO i da im se milosnih majki najebe jer je vec tada bilo jasno kako smo usli u drugo poluvreme.

Link to comment

Vreme je da izgubimo utakmicu u ABA ligi, ovo sto smo igrali u drugom poluvremenu je za zatvor.

 

Radonjić bi mogao malo manje da se zenta oko ovakvih mečeva. Nema tog poraza koji je vredniji od od toga da malo odmori Mitrovića. Malo nas je Williams pogurao u loš momentum početkom IIp, da bi Radonja izgubio kontrolu nad mečom, baš je loš tajming danas imao. Malo me brine zašto se Dangubić nije pojavljivao u IIp.

Link to comment

Kakvo sveopšte zapomaganje, kao da prvi put gledamo tim koji se opusti na +20, ofrlje odigra sledećih 15 minuta, i onda bez previše problema dobije utakmnicu sitnom razlikom. 

 

Šta je Radonjić hteo ovim forsiranjem Mitrovića dok mu npr. Kalinić nije 3 minuta skrpio u drugom poluvremenu ne znam, ali nije ni važno. U sezoni moraju da dođu ovakve utakmice kad ih sve mrzi da žive, uključujući trenera, a lepo je kad može i sa takvom igrom da se izvuče pobeda.

Link to comment

ne zajebavaj. odbrana nam je kurac celu tekmu, bilo je logično da nas stignu čim nam stane šut. šta treba, da polupa šamare celoj ekipi ili da razdrma ekipu tehničkom?

 

Ne radi se o tome, već o ziheraštvu tj držanju jedine četvorke u timu celo drugo poluvreme (nije bilo razloga da počinje drugo poluvreme uopšte) i panično vraćanje Bobija na 8 minuta do kraja. Ne znam o čemu se radi, mnogo bolje vodi utakmice u EL.

 

Uzgred, ovo je ono o čemu sam pričao - ne može se bez energije i potcenjivački dobiti ni MZT. Pogotovo ova Zvezda koja nije tim koji dominira individualnim, već timskim kvalitetom.

Link to comment

Ne radi se o tome, već o ziheraštvu tj držanju jedine četvorke u timu celo drugo poluvreme (nije bilo razloga da počinje drugo poluvreme uopšte) i panično vraćanje Bobija na 8 minuta do kraja. Ne znam o čemu se radi, mnogo bolje vodi utakmice u EL.

 

Uzgred, ovo je ono o čemu sam pričao - ne može se bez energije i potcenjivački dobiti ni MZT. Pogotovo ova Zvezda koja nije tim koji dominira individualnim, već timskim kvalitetom.

 

Pa kažem, ponekad se desi da dobar deo glavnih igrača odigra tekmu maksimalno preko kurca. Da Radonjara ume da hendluje i to u svakoj situaciji, ne bi bio Radonjara nego Fil Džekson, Robija ili Duda. Malo mi je glupo to poseravanje po njemu u svakoj situaciji.

Link to comment

odlican je cvele, kralj uvek lepo proceni potencijal igraca. samo je vini u tome bolji od njega.

jel se zajebavas il si ozbiljan?

nisam gledao utakmicu, vidim da je cvetkovic imao lepe brojke, ali to ne mora nista da znaci, a niko drugi nije prokomentarisao njegovu igru

Link to comment

Stvar koja mi se najmanje sviđa je što je Bobi po prvi put večeras nešto kenjao saigračima. 

 

btw, ili će se dovesti jedan igrač ili će Tejić biti legitiman član rotacije. Mitrović je daleko od nekog čuda prirode koje može da izgura celu sezonu ovako.

Link to comment

jel se zajebavas il si ozbiljan?

nisam gledao utakmicu, vidim da je cvetkovic imao lepe brojke, ali to ne mora nista da znaci, a niko drugi nije prokomentarisao njegovu igru

gledao sam samo drugo poluvreme, uprskao je sve kljucne lopte.
Link to comment

Ako me nešto brine, to je što je povratak Jovića potpuno ujebao Dženkinsovu ulogu u ekipi, a sada ne igra ništa u odbrani.

 

?

 

Dzenkins je bio odlican u odbrani. Imali smo +18 s njim na parketu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...