Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Pa naravno. Radi se na pravi nacin i izvlaci se maksimum kroz ovakve i slicne ideje i akcije. Mislim, nije to nista spektakularno, bilo ko sa iole iskustva i znanja moze to da osmisljava i sprovodi. Ali nisu svi klubovi svesni toga.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa naravno. Radi se na pravi nacin i izvlaci se maksimum kroz ovakve i slicne ideje i akcije. Mislim, nije to nista spektakularno, bilo ko sa iole iskustva i znanja moze to da osmisljava i sprovodi. Ali nisu svi klubovi svesni toga.

Samo 7 utakmica u top 16 vredi ove pare. Dobijamo prakticno na poklon ostatak ABA lige, play off, i celu pasteta ligu.

Link to comment

Samo 7 utakmica u top 16 vredi ove pare. Dobijamo prakticno na poklon ostatak ABA lige, play off, i celu pasteta ligu.

 

Da, ocigledno su shvatili da nikakav mamac nece napuniti Pionir u ABA ligi i sad prakticno karte za to takmicenje ustupaju dzabe da bi makar u Evroligi Arena bila puna. Dopada mi se sto ova uprava Zvezde ocigledno nema iluzija kad je Zvezdina publika u pitanju. Doduse, nisu ni smeli da imaju iluzija zato sto su se zaleteli na Arenu u prvoj fazi Evrolige i morali su da nadju nacin da je napune.

Link to comment

Sve mi se u ovoj utakmici dopada do sada, osim sudija. Koliko samo sviranja nekih tiki-tak faulova, bez ikakvog osećaja. Ponekad mislim da oni ne vole baš previše sport kojim se bave.

Link to comment

Sve mi se u ovoj utakmici dopada do sada, osim sudija. Koliko samo sviranja nekih tiki-tak faulova, bez ikakvog osećaja. Ponekad mislim da oni ne vole baš previše sport kojim se bave.

au jbt, ja mislio pocinje u 21h. moze kratak opis dosadasnjeg toka?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...