Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Nema idealnijeg trenutka da se okuša sreća protiv Reala. Oni pravo sa dočeka sedaju u avion i dolaze. Ako ih sad ne drknemo nećemo nikada.

Nije ti to FK iz Male Mostanice da izginu u kafani dva dana za novu godinu i dodju da povracaju po parketu.

 

Ako ista, pre bih stavio pare na nase da ce da budu pod uticajem praznika.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije ti to FK iz Male Mostanice da izginu u kafani dva dana za novu godinu i dodju da povracaju po parketu.

 

Ako ista, pre bih stavio pare na nase da ce da budu pod uticajem praznika.

 

Od cetiri utakmice sa spanskim blizancima™ mislim da jedino u toj prvoj imamo sansi, narocito ako nadjemo nacin da iskopcamo Burusisa. Ta pobeda bi nam znacila do jaja.

Link to comment

ne znam samo kako smo dosli do zakljucka da cemo lakse da prodjemo do cetvrtog mesta u grupi gde su real barsa pao i makabi, nego u grupi gde su oly cska fener i emporio armani.... i jos sranje sa galatom u grupi. da ovi imaju gram mozga obe tekme bi trebalo da se igraju bez publike...

Link to comment

ne znam samo kako smo dosli do zakljucka da cemo lakse da prodjemo do cetvrtog mesta u grupi gde su real barsa pao i makabi, nego u grupi gde su oly cska fener i emporio armani.... 

tako sto su u toj grupi i efes, olimpijakos i unikaha pride.

Link to comment

Nije ti to FK iz Male Mostanice da izginu u kafani dva dana za novu godinu i dodju da povracaju po parketu.

 

Ako ista, pre bih stavio pare na nase da ce da budu pod uticajem praznika.

 

Sumnjam da su imuni na novogodišnje bahanalije. A cenim da ovi naši bolje podnose alkohol.

Link to comment

Real je vec igrao u gostima 2. januara, i to slucajno upravo u Beogradu, i sa pola gasa dobili tadasnjeg srpskog evroligasa. Delovali su vrlo spremno i odmorno, kao da nije NG.

Link to comment

Jedini mec KKP koji sam prosle godine propustio :( A tako sam zeleo da gledam mocni Real uzivo. Tako da ako budem ovde eto mene u Areni 2. januara :kojot:

 

 

Svaka čast momcima  i Radonjiću. Ući u Top 16 samo po sebi nije neki senzacionalan uspeh, ali način na koji je to urađeno je fenomenalan. 6-4, uz dve pobede na strani, pobedu u praznom Pioniru i koš razliku preko + 50. Kapa dole.

 

+1

Link to comment

Nema idealnijeg trenutka da se okuša sreća protiv Reala. Oni pravo sa dočeka sedaju u avion i dolaze. Ako ih sad ne drknemo nećemo nikada.

 

Nikada? Pa drkali smo Reala skoro

Edited by levi
Link to comment

Jedva cekam da vidim utakmicu sa Barsom u Areni, to je ekipa koja fura slicnu kosarku onome sto Radonjic hoce da igra ali sa maksimumom individualnog kvaliteta. Ako bude normalno evroligasko sudjenje i ako puste malo tvrdju igru to ce biti utakmica za obavezno gledanje.

 

Добијамо.

Link to comment

ne znam samo kako smo dosli do zakljucka da cemo lakse da prodjemo do cetvrtog mesta u grupi gde su real barsa pao i makabi, nego u grupi gde su oly cska fener i emporio armani.... i jos sranje sa galatom u grupi. da ovi imaju gram mozga obe tekme bi trebalo da se igraju bez publike...

 

Ovamo Galata, a tamo Efes i Fener. Bolje jednom u Turskoj no dvaput.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...