Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

     Aha. Partizan je išao na f4, Zvezda igrala finale Kupa Koraća, a za Budućnost igrali, pored Šćepanovića koji je zasluživao svaki repekt, Gašo Pajović, Vukčević, Marko Ivanović, Steva Peković pa i takvi asovi kao što su Saša Radunović, Ćeranić i evropski šampion Vlada Dragutinović.

 

kakva ekipa, samo kad se setim.. :Hail:

 

skoro da su egal onoj đukanovićevoj ekipi, kad su bili skoro nepobedivi, sa harisom brkićem, tomaševićem, milenkom topićem, nikolom bulatovićem, dejanom radonjićem...

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buducnost je te sezone kad je Kuzmanovic igrao za Zvezdu bila u nastajanju, tj tek je poceo da se sliva kapital. 

Oni su tek 99te postali najjaci tim na ovim prostorima,petorka Radonjic Scepanovic Vukcevic Topalovic Bulatovic

Link to comment

ma dajte kupili su nekoliko sezona sve najbolje sa ovih prostora

sasa obradovic, rakocevic, brkic, scepanovic, topic, milojevic, tomasevic to su oni najbolji, a nekog sam sigurno i zaboravio

plus bulatovic, topalovic, radonjic, vukcevic, kuzmanovic, pajovic, cabarkapa, pa onaj centar sto ga je divac valjda preporucio, pa onaj hrvat centar, pejcinovic prvi posle rata sto je igrao za neki srpski/crnogorski klub....

 

nego ljudi na koga u cetvrtfinalu?

cska, olimpijakos, efes ili fener? :o

Edited by pbg12345
Link to comment

Одлично. Што пре са Реалном и Макабијем. Први ван форме, други вероватно са неуиграним појачањима.

Edited by EmptyClip
Link to comment

ne znam sta reci za zreb, osim da galatasaraj moramo da dobijemo kako znamo i umemo, jer se plasim da ostale tri na pocetku verovatno gubimo, a 0-4 bi lose uticalo na ekipu i tesko nadoknaditi posle

5 pobeda nekako vidim kao minimum i sve ispod toga bi bio bas neuspeh, a nadam se da mozemo do 8-6, bar sam tako izracunao malopre gledajuci raspored :D

barsa i real su nestvarno jako, a nadam se da se pre svega sa makabijem i panatinaikosom mozemo boriti za prolaz dalje

makabiju bih dao prednost, a mi nek budemo i cetvrti

zalgiris, alba i ovakav galatasaraj su cini mi se ipak za nesto slabije ekipe

sve ovo pod uslovom da nam neko iz grupe vilijams, marjanovic, mitrovic ne odsustvuje duze od utakmice, dve, ako ostanemo na duze bez nekog od njih trojice, postajemo potpuni nekonkurentni

Edited by pbg12345
Link to comment

Al b92 preteruje sa hajpom oko vas. Od 13 prvih vesti na sportskom delu sajta, cak 7 o KKCZT. A tako su pre dve godine izveštavali o Eurocupu. Profesionalno, nema sta :)

 

 

P. S. Ko ce prvi da mi napise: pati :D

Link to comment

Prilicno dobar raspored.

3-4 posle prvog dela bi bilo realno, ali mislim da cemo imati makar jednu pobedu vise.

U drugom delu idemo Galati, Zalgirisu i Albi sto se moze dobiti. Odlicno je sto u Litvaniju i Nemacku putujemo pri kraju top 16 dela, valjda ce i Nemci i Litvanci ostati bez sansi do tada.

Moguce da ce sa Paom da se odlucuje za prolaz u poslednjem kolu u Areni, e to bi bilo bas onako... :thumbsup:

Link to comment

ne verujem.

cudna je zvezdina kosarkaska publika; sem tih 2500 sezonaca+jos toliko onih koji koliko-toliko ozbiljnije prate kosarku, ostatak je mahom fudbalska publika koja ce puniti halu protiv galate i paoa, sve ovo ostalo ce biti problematicno.

Protiv Valensije smo imali oko 15000 hiljada, protiv Neptunasa oko 11-12000,a te utakmice su bile mnogo vaznije od duela sa jebenom bracom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...