Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rusi kucu sutra. Uz sve rizike koje nosi nastavak druzenja sa Galtom biram njih.

 

Bilo bi lepo kad bi nasu tamo odradjivali kaznu. 

Edited by katamaran
Link to comment

Oly je stvarno jajarska ekipa, s kakvom su samo kurcoboljom odigrali vcrs, posebno zavrsnicu. Jbt samo protiv nas su bili motivisani. U svakom slucaju ne bih se zakleo sta je bolja opcija, tj manje losa. Od Olyja 2 gotovo zagarantovana poraza, Galata realno opet da bude po jedna pobeda kod kuce al prejebene ce biti tenzije, ne znam kako ce to i ovde proci a kamo li tamo...

Link to comment

I bez gostujucih navijaca. Sreca u nesreci je to sto u Arenu tesko moze da uleti dron ali ne bi me iznenadilo pojavljivanje automobilcica na daljinski koji vuce zastavu velike Albanije.

 

Bice zanimljivo sta ce biti sa Vucicevom kaznom za Atamana. Mozda i od njega dodje savet da se ne zapinje previse protiv Kuce da ga ne bi doveli u neprijatan polozaj.

Edited by katamaran
Link to comment

kakvi crni mrtvi, ne lupajte svašta. igraće se pred 1000 žandara, sa nenormalnim pretresima. 

 

Igraće se i pred više. I dalje sam za pobedu i grupu E.

Link to comment

Ne znam sto se toliko plasite olimpijakosa. Jesu jaki i tvrdi, ali tesko je 4 puta zaredom pobediti bilo koga, a kamoli ekipu od koje si bolji za svega nekoliko poena. Pa jebote, mi smo prosle sezone onako iskasapljeni povredama uspeli da protiv CSKA iscupamo jednu pobedu iz 4 utakmice.

 

Navijaci su druga prica, ali mislim da se njihova uloga precenjuje.

Link to comment

Real gazi Efes

 

Dakle, grupa E: Real, Panatinaikos, Galata, Armani

 

Right?

 

Ne mogu Pao i Armani kad je Pao treci, a Armani 4. Umjesto Armanija ti je Barsa.

Link to comment

jako je bitno sta je vlada kuzmanovic rekao pre 20 godina. jos treba da se saseremo odstra sto je buducnost dovela bolje izreklamiranog branka lazica kao pojacanje, a ovamo igramo barabar sa najboljim timovima evrope. saberi se.

 

     Ako se ne varam, od Vlade Kuzmanovića do danas Zvezda je u Podgorici dobila jednu utakmicu. Takođe, prošle godine smo igrali barabar sa najboljim timovima Evrope pa čak i sa budućim šampionom, pa nas je u utakmici sezone oprala grupa građana u sred prestonice. 

 

    Poenta priče jeste da lagodnu poziciju koju imamo kao trenutno vodeća ekipa ne treba glupo straćiti i eventualne odlučujuće mečeve igrati na vrućem gostujućem parketu, na kome pobeđujemo jednom u 20 godina, protiv vrlo solidne ekipe.

 

    E sad, šta je u ovom pisaniju toliko nesuvislo da bih morao da se presabiram?

Link to comment

Pride je Buducnost iz tog perioda bila najjaca ekipa u regionu, bez trunke konkurencije.

 

     Aha. Partizan je išao na f4, Zvezda igrala finale Kupa Koraća, a za Budućnost igrali, pored Šćepanovića koji je zasluživao svaki repekt, Gašo Pajović, Vukčević, Marko Ivanović, Steva Peković pa i takvi asovi kao što su Saša Radunović, Ćeranić i evropski šampion Vlada Dragutinović.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...