Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

tacno tako. super 28 minuta i onda potpuna katastrofa krunisana bespotrebnim ziherasenjem.

 

Imali smo problema sa skokom i odbranom koje ne bismo resili bez Bobija a Radonjic verovatno nije hteo na ovaj nacin da izgubi utakmicu pred utakmicu s Laboralom koja ce biti komplikovana iz poznatih razloga, narocito ne u Pioniru posle tri godine bez poraza. Mislim da nas vrlo brzo ocekuje prvi poraz u ABA ligi i da bi se sigurno desio vec na jednom od sledeca dva gostovanja, da ne idemo u goste jako losim ekipama. Ovakve dugacke serije pobeda u jednom trenutku postanu veliko opterecenje za igrace koje je ionako tesko motivisati da u ABA ligi pruze makar deo onoga sot prikazuju u Evroligi.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kalinić nakon MVila i Luke i najveći košakaški IQ u ovom timu. Besmisleno ga je uopšte upoređivati sa ovom dvojicom.

 

Kalinić nije glup, ali pati od povremenih napada akutnog protagonizma. Jedno je kad mu spuste loptu dole da proba sam, ali nešto sasvim drugo kad je zgrabi negde spolja i ničim izazvan se zaleti na prepun reket u nadi da će nekako izvući koš i faul. Takvo divljanje nije demonstrirao u reprezentaciji, ne znam odakle mu ideja da je to OK u Zvezdi.

Link to comment

Kalinić nije glup, ali pati od povremenih napada akutnog protagonizma. Jedno je kad mu spuste loptu dole da proba sam, ali nešto sasvim drugo kad je zgrabi negde spolja i ničim izazvan se zaleti na prepun reket u nadi da će nekako izvući koš i faul. Takvo divljanje nije demonstrirao u reprezentaciji, ne znam odakle mu ideja da je to OK u Zvezdi.

 

Dobro, ne demonstrira ga bas ni u Evroligi u dresu Zvezde. Momci peglaju odbranu kao besni, ponekad im se moze dopustiti da sebi malo daju na volju glupiranjem, koliko god me to iznervira dok gledam utakmicu. Nije samo Kalinic veceras imao "napade akutnog protagonizma" (dobra fraza), zapravo se u tome takmicio sa Blazicem, Jovicem i Dangubicem i nije bas najsigurnije ko je pobedio u broju gluposti koje su napravili. Mislim da je ipak Blazic pobedio, njega ne treba ni skidati za ove malokrvne utakmice jer izgleda kao da je zalutao na parket i ne moze da se seti sta bi trebalo tu da radi. A opet, kad se setis koliko puta nas je pokretao kad je bilo bitno, samo slegnes ramenima.

 

Jedino strasni Laza ne jebe da popusti u koncentraciji. :lolol: Njemu se izgleda dopalo ovo sto igra ove sezone i ne da se ometati u maltretiranju protivnickih plejeva. Interesantno je da je uspeo malo da disciplinuje i sudije, od coveka za kojeg su neke sudije pricale da bi mu dali pet faulova jos pre nego sto izadje na teren pretvorio se u defanzivnog specijalistu koji je, na primer, danas napravio prvi faul u drugom poluvremenu i to da bi zaustavio kontru. 

Link to comment

Dobra vam ova akcija za prodaju karata za Pionir. Malo glupo sto su stavili sliku decka na karte, pa je delom osecaj da se on malo zloupotrebljava. Al je svakako dobra ideja. Treba koristiti hajp koji postoji i sve mogucnosti da klub zaradi.

Edited by Timmy
Link to comment

Ma pokusava da bude u centru paznje, fali mu to ocigledno. A mozda tako smanjuje i svoju frustraciju... Neka ga, meni je zanimljiv kad krene tako da se ponasa :)

 

Meni nije, valjda zato sto takvi oblici ponasanja nisu predmet moje struke, a ni hobija.

Link to comment

Dobra vam ova akcija za prodaju karata za Pionir. Malo glupo sto su stavili sliku decka na karte, pa je delom osecaj da se on malo zloupotrebljava. Al je svakako dobra ideja. Treba koristiti hajp koji postoji i sve mogucnosti da klub zaradi.

Kompletan prihod od prodaje karata ce ici njegovoj porodici, verovatno stoga karta i izgleda tako. Tesko da je neka uteha, ali sto kazes, dobra ideja i svakako lep gest kluba.
Link to comment

Kompletan prihod od prodaje karata ce ici njegovoj porodici, verovatno stoga karta i izgleda tako. Tesko da je neka uteha, ali sto kazes, dobra ideja i svakako lep gest kluba.

 

Nece. Pare od te prodaje idu klubu a ideja je da obe kazne, Zvezdina i Galatina, budu uplacene na racun porodice ovog navijaca, za sta navodno postoji usmena saglasnost iz Evrolige. Tek ako to izostane onda ce ovako prikupljeni novac ici porodici a ne klubu.

 

Stavljanje slike poginulog momka na kartu koja se prodaje je, inace, cista zloupotreba i ne znam kako neko moze da misli da je to dobra ideja.

Edited by harper
Link to comment

Ja sam rekao da je dobra ideja sve ostalo, a da je slika zloupotreba. 

 

A procitao sam izjavu Cokija da pare idu klubu, mozda nesto porodici, A ako EL ukine kaznu, tek onda pare idu porodici,

Link to comment

koji kurac je pominjao davanje para porodici, ako postoji neki uslov za to?

 

Nije to nigde pominjao. Od pocetka je akcija zamisljena da se pomogne klubu i krenula je sa drustvenih mreza, to sa davanjem para porodici je cist novinarski spin.

Link to comment

Stavljanje slike poginulog momka na kartu koja se prodaje je, inace, cista zloupotreba i ne znam kako neko moze da misli da je to dobra ideja.

 

+1

 

Koliko znam a možda grešim, pomaže se kada je porodica izgubila onog ko prihoduje. Čemu pare u ovoj situaciji, da ublaže bol? Nemate više sina, al evo vam 22.300 eura, kupite kola, vikendicu...

 

Meni je to glupo. 

 

Edit: sad vidim da je to "spin" a ne basic ideja, al bez obzira...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...