Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Bezveze što je vraćao Bobija na kraju, da ih je ostavio da odigraju šta znaju i umeju bilo bi više smisla, možda bi izvukli neku pouku. Ovako ispada da nema veze koliku prednost ispuste, pre ili kasnije će da uđu ih izvade Williams i Marjanović.

 

Bar nije bilo dosadno za gledanje. 

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bezveze što je vraćao Bobija na kraju, da ih je ostavio da odigraju šta znaju i umeju bilo bi više smisla, možda bi izvukli neku pouku. Ovako ispada da nema veze koliku prednost ispuste, pre ili kasnije će da uđu ih izvade Williams i Marjanović.

 

Bar nije bilo dosadno za gledanje. 

 

jbg igraš da pobediš. nije da marjanović do tad nije ni ulazio nego je počeo utakmicu.

Link to comment

Poslednjih 15 min za zatvor, sudije su nam donele ovu pobedu.

Cirbes je potpuni zajeb, covek ni na ovom nivou nista ne pokazuje. Kad se setim da je alternativa bio onaj Palasios dusa me zaboli. Sad bi ovo bio 30% jaci tim.

Dzenkins, Blazic i Kalinic zajedno nemaju ni gram kosarkaske inteligencije.

Link to comment

Blažić ne želi ili ne vidi stvarno ali recimo situacija na 1 razlike imao je mislim Kalinu dole protiv Džonsa i ovaj mu pokazuje da samo izvede loptu na 45 i spusti mu dole, završilo se nekim njegovim ulazom i povratnom loptom koju bi neka malo atletskija ekipa sigurno presekla

Edited by theanswer
Link to comment

jedemo govna skroz bez razloga. karma je kucka, platicemo kad nas bude najvise bolelo.

 

Nema razloga. Ja sam prvi fan loše karme i njenog uticaja, ali toga ove sezone (za sada) nema ni u tragovima.

 

btw, Svaka čast Radonji na poslu koji je uradio, ali mnogo je veliki ziheraš. Stisni muda i pusti momke na terenu da dobiju/izgube utakmicu, nemoj odmah vraćati Bobija.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...