Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drago mi je kad igrači ubace trojku kad im se baš ovoliko odmaknu ko ovaj zadnji put Jović. Nikad mi to neće biti jasno, idi mu ispod bloka, ne moraš da igraš na dresu njegovom, ali igraj blizu samo imaj u glavi da mu puštaš taj šut a braniš prodor i to je to.

Link to comment

kalinic je zver. petorka u kojoj su istovremeno on, jovic i svaba igra najpokretljiviju odbranu koja ja vidjena kod nas.

tejic ima potencijala ali je ono sto pokazuje uglavnom bezveze. rebic nema sta da trazi na ovom nivou.

Link to comment

Kalinić je pustio kontru i stigao da izblokira.

 

nije toliko slab koliko je nekako malokrvan i spor u nogama.

 

Jeste i to, ali je i dosta slab. Čudno kako nije napredovao, on i Mitrović su pre par godina bili negde na fizički sličnom nivou, od tada se Luka ozbiljno razvio a Tejić ostao tu gde je bio.

Link to comment

Jedna od najboljih utakmica za gledanje ove sezone. Opušteno, drugopozivci imaju slobodu da zasijaju. 

 

Znam da sam već pisao o tome, ali Tejić ima šajbu, pas, visinu, duge ruke, levoruk, tajming za rampe, a opet je nekako mlitav. Takođe, za njega kao da postoji teren samo ispod same table ili van 6,75. Kad se nađe negde na 3-4 metra od koša ne zna gde će.

 

Dangubić nema range za dalje od 6 metara. Sa kojim je naporom izbacio onu trojku sa malo veće udaljenosti i opet je jedva dobacio.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Jeste i to, ali je i dosta slab. Čudno kako nije napredovao, on i Mitrović su pre par godina bili negde na fizički sličnom nivou, od tada se Luka ozbiljno razvio a Tejić ostao tu gde je bio.

 

Tejic je jak kao mazga, samo treba da odluci da hoce da koristi snagu i da nece nista lose da mu se desi ako se nasloni na protivnickog igraca koliko god da je on znojav.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...