Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Williams zbog povrede propusta Igokeu (mada me ne bi iznenadilo i da je odmor u pitanju), Bobi gripozan al ocekuje da ce odigrati nesto u ponedeljak. Dobro je sto nema putovanja narednih 10ak dana da se tim malo oporavi i konsoliduje, a sto se IgokeJe tice trebalo bi da ima dovoljno municije i bez Willa i sa rovitim Bobijem.

Link to comment

Mogli bi u klubu da promene malo šablon, pa umesto dovodjenja Samardžijskih, Tadija, pa čak i Radenovića, tj. "iskusnih" na koje se sprži dosta para za mali ili nikakv obrt, da probaju sa mladjim tipa Marelja ili Bojić. Ili čak neki trejd ili pozajmica-trejd, zavaliti Kaplanovića i Čvorovića da se smanji keš.

Rizik jedva malo veći, a usput ih i probaš da li mogu da igraju EL u perspektivi.

Jasno, prvo će da gledaju Amere, u zavisnosti od keša koji je na raspolaganju ili se očekuje, ali možda vredi razmisliti u tom pravcu.

Link to comment

Mogli bi u klubu da promene malo šablon, pa umesto dovodjenja Samardžijskih, Tadija, pa čak i Radenovića, tj. "iskusnih" na koje se sprži dosta para za mali ili nikakv obrt, da probaju sa mladjim tipa Marelja ili Bojić. Ili čak neki trejd ili pozajmica-trejd, zavaliti Kaplanovića i Čvorovića da se smanji keš.

Rizik jedva malo veći, a usput ih i probaš da li mogu da igraju EL u perspektivi.

Jasno, prvo će da gledaju Amere, u zavisnosti od keša koji je na raspolaganju ili se očekuje, ali možda vredi razmisliti u tom pravcu.

 

Mladji igraci se dovode na duze ugovore a ne usred sezone da bi odmah podigli kvalitet tima i pojacali konkurenciju. Mi imamo dve domace cetvorke iz juniorskog pogona koje trenutno razigravamo, dve koje su na cekanju i Simanica za kojeg jos uvek nije izvesno na kojoj ce se poziciji razviti, nema nikakve potrebe da gomilamo mlade igrace koji su toliko mladi da su stariji od onih koje trenutno imamo. Besmisleno je i u krajnjoj liniji neposteno da gomilamo igrace na jednoj poziciji a da nemamo mogucnosti da svima pruzimo sansu. I sa ovim nasim klincima kasnimo prilicno.

Link to comment

To prvenstveno zavisi od toga šta se hoće. Ako bi da ganjaju Top 8, a nema para, onda je svejedno. Ako ima, onda mogu i da dovedu instant kvalitet (Sloter fazon), ali to ne znači da će se proći u Top 8.

S druge strane, zavisi da li razmišljaju da produže Luki ugovor, ako ga spremaju za prodaju, opet će im trebati četvorka.

Ne mislim ja isključivo na taj dvojac iz Mege, iako je to najjednostavnije, mislio sam više kao pravac razmišljanja.

Ideja o igračima koji već sad mogu da igraju ABU ozbiljno, za razliku od Čvorovića i Kaplanovića za koje je pitanje kad će moći, ako ikad.

Zato recimo i pišem o trejdu/pozajmici, tipa na 5 meseci.

Dobiješ odgovore na sva pitanja, a ne istreseš silne pare. Imali bi sigurno minute u Megi

Link to comment

To prvenstveno zavisi od toga šta se hoće. Ako bi da ganjaju Top 8, a nema para, onda je svejedno. Ako ima, onda mogu i da dovedu instant kvalitet (Sloter fazon), ali to ne znači da će se proći u Top 8.

S druge strane, zavisi da li razmišljaju da produže Luki ugovor, ako ga spremaju za prodaju, opet će im trebati četvorka.

Ne mislim ja isključivo na taj dvojac iz Mege, iako je to najjednostavnije, mislio sam više kao pravac razmišljanja.

Ideja o igračima koji već sad mogu da igraju ABU ozbiljno, za razliku od Čvorovića i Kaplanovića za koje je pitanje kad će moći, ako ikad.

Zato recimo i pišem o trejdu/pozajmici, tipa na 5 meseci.

Dobiješ odgovore na sva pitanja, a ne istreseš silne pare. Imali bi sigurno minute u Megi

 

Meni se cini da oni ako uopste budu kupovali igraca to ce biti zbog polufinala ABA lige, a sto se Top 16 faze tice da koliko god je to moguce krati minutazu Bobiju da covek ne izgine od napora. Nesto ne verujem da ce se zaletati na ulazak u Top 8, tu ce svi favoriti da zategnu do kraja jer je svaka utakmica bitna zbog ukrstanja i nesto nisam siguran da mi tu mozemo Bog zna sta da napravimo. Sve preko 4 pobede sto budemo imali bice odlican rezultat.

Link to comment

zvezda sledece sedmice dva gostovanja u razmaku od 40-ak sati.

 

Iz Skopja u Sofiju. Nije strašno, jer će verovatno ići direktno, plus će nas Bugari ljubiti u dupe zbog onog sranja na tribinama koje je bilo protiv kada su igrali sa KKP.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Kaze Radonjic Sloter nikad nije bio opcija, jos se ne razmislja o novoj cetvorci, ali ne znaci da nece od petka. Navodno ce posle Kuce prelomiti ide li se na pijac ili ne...

Link to comment

Tržište domaćih igrača je izuzetno suženo, pogotovo tokom sezone. Svodi se isključivo na Mega Vizuru (koja je svedena na 2-3 imena) koja će teško da nam da igrača tokom sezone. Veliki problem će narednih godina biti nabaviti konkurentne domaće igrače, jer se naši igrači imaju visoku cenu u inostranstvu i lako nalaze angažman, pa će jedini način biti ili iz svog dvorišta ili iz Mega Vizure. Većina igrača Srbije koja ima kvalitet igra u top klubovima Evrope koji bolje plaćaju i velikoj većini ne treba oživljavanje karijere. Ja se nekako nadam da će Zvezda da privoli Kuzmića ako ga šutnu iz GSW na kraju sezone, ali u toku sezone smo osuđeni na inostrana pojačanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...