Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

    Igrao je u dva navrata, 1995/96, na Trofeju beograda je bio najbolji u ekipi, počeo dobro sezonu i prvi je ukapirao da je pare koje je Kaponja ostavio u sefu nakon ostavke progutala pomrčina, te smo se razišli. Bez ljubljenja. Vratio se 7 godina kasnije u ekipu koju je selektirao Trifa a preuzeo je Zmago iako u ulozi savetnika, koji ga nije previše koristio ali su ostale 2 trice za uspomenu i dugo sećanje. Prva u Draženovom domu za pobedu protiv jake Cibone ( jedina Zvezdina trojka na utakmici) i druga u Tel Avivu za produžetak koji su dobili Bolić i Skuni, potonji 33 poena. Valja istaći i da su igrači dočekani iz Zagreba na Kališu uz bakljadu i ovacije u gluvo doba noći.

Link to comment

jel za njega zakukao Jakovljevic zasto vec nije prikljucen prvom timu?

 

Jakovljevic neka sedi i dalje u Vesicevom dupetu i neka cuti, toplije mu je tako na ovu zimu.

Link to comment

To on i radi samo sto s vremena na vreme svrati kod Andjusa i Tegija da izlaprda sve najgore na racun Zvezde, jedino se o igri izrazio pohvalno.

 

Zato sto nema kud, buduci da zaista igramo sjajno. Ali ne daj da te to zavarava, skupila se gomila govana koja jedva ceka da nam zariba masina a udarna pesnica joj je, ko bi drugi nego krvnik i kosarkaskog i fudbalskog kluba, one and only Goran Vesic. S tim sto sada to obavlja za svoju novu stranku.

Link to comment

Vesic moze samo da ga duva dokle god igramo ovako kao u ova tri meseca od pocetka sezone, i on i svi dusebriznici ili sto bi ti rekao govna koja jedva cekaju da se sami  zajebemo.Citam izjavu Covica kako je plan oko top 16 postignut, kako se imaju novci za pojacanja, kako nema kalkulacija pred LK sto mi je sve ok osim recenice da bi u TOP16 mogli i korak dalje. Jedino mi je frka da ukoliko se desi da u ranoj fazi izgubimo sanse za plasman u narednu rundu Covic ne razjebe na njemu dobro poznat nacin sve sto se dobro uradilo ove sezone. Nije da se do sada nesto istrcavao ali nije ni da nije umeo da upropasti kao sto je to uradio prosle sezone.

Link to comment

Vesic moze samo da ga duva dokle god igramo ovako kao u ova tri meseca od pocetka sezone, i on i svi dusebriznici ili sto bi ti rekao govna koja jedva cekaju da se sami  zajebemo.Citam izjavu Covica kako je plan oko top 16 postignut, kako se imaju novci za pojacanja, kako nema kalkulacija pred LK sto mi je sve ok osim recenice da bi u TOP16 mogli i korak dalje. Jedino mi je frka da ukoliko se desi da u ranoj fazi izgubimo sanse za plasman u narednu rundu Covic ne razjebe na njemu dobro poznat nacin sve sto se dobro uradilo ove sezone. Nije da se do sada nesto istrcavao ali nije ni da nije umeo da upropasti kao sto je to uradio prosle sezone.

 

Ma kakvi. Ta druga faza ima 14 utakmica, to ce se igrati jako dugo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...